Grand Criminal Online Heists v0.7.12 MOD (Sonsuz cephane/mod menüsü) APK

Açıklamalar :

Grand Criminal Online: Heists in the Criminal City heyecan verici bir aksiyon oyunu türüdür. Ortalığı karıştırmayı seven biriyseniz, bu oyun tam size göre. Bir kötü adam rolünde, şehri sallamak için tüm vandalizminizi kullanacaksınız. Bu oyunda sınır yoktur; polise yakalanmadığınız sürece; aksi takdirde oyun hemen sona erer.

Grand Criminal Online’ın bu güncellenmiş versiyonunda daha birçok olumlu değişiklik var. Araba kazaları ve çarpışmalar, eklenen yeni otomatik bozulma efektleriyle daha gerçekçi hale geliyor. Bazı yeni görevler de güncellendi, örneğin: B. Görevlerle birlikte gelen bir dizi yeni ödüle karşılık gelen “Kök ATM”. Oyun yayıncısı ayrıca oyunculara yukarıdan terörist saldırıları gerçekleştirmeyi kolaylaştıracak süper modern bir uçak vermekten yana. Oyuncular artık isimlerini de değiştirebilirler.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPIN

Grand Criminal Online’da hiçbir şeye zorlanmıyorsunuz, her şeyi siz seçiyorsunuz. Oyunun başında huzurlu bir şehir var, tabii ki yürümeyi ve bu hayatın tadını çıkarmayı tercih edebilirsiniz. Veya oyunu daha ilginç ve dramatik hale getirmek için şehirdeki herkesi yok etmenin bir yolunu bulun. İlk başta hafif bir şaka olabilir, ancak daha sonra silahlı çatışmalara, soygunlara veya ciddi kazalara dönüştürebilirsiniz.

İnsanların motosikletlerini ve arabalarını ezmek veya soymak için şiddet kullanıyorlar. Daha sonra onları kazalara veya başka soygunlara neden olmak için kullanacaklar. Bu süreç size bazı harika bonuslar getiriyor. Hırsızlık, kavga, hatta kazaya sebebiyet verme, cinayet gibi birçok farklı suçu özgürce işleyebilirsiniz. Banka soygunları, adınızı şehir genelinde ünlü yapacak.

POLİSTEN KAÇ

Vandalizmin polisin dikkatini çekecek. Hırsızlık veya bedensel zarar gibi özellikle ciddi vakalar aranmanıza neden olur. Ne kadar çok hata yaparsanız, yıldızınız o kadar çok yıldız alır, bu da daha tehlikeli bir suçlu olduğunuz anlamına gelir. Bu sizi tutuklamak için bir sürü polis çekecek. Bu yüzden tehlikeli suçları sınırlayın ve yıldızlarınızı düşürmek için yardım kutuları bulun. Daha güvenli olmanıza yardımcı olacaktır.

FARKLI SİLAHLAR

Grand Criminal Online’da birçok farklı türde silah ve araçla karşılaşacaksınız. Mağazalar ve eşya kasaları size B. Tabancalar, AK silahlar, havalı tüfekler vb. gibi önemli hasara sahip çok çeşitli modern silahlar sunar. Ancak, cephaneniz hızla tükenecek, bu nedenle yeni ateşli silahlar aramak için gitmeniz gerekecek. Kendinizi değiştirmek için şehirde tutun. Ayrıca arabalar, polis arabaları, hatta tanklar, zırhlı araçlar ve hatta uçaklar gibi birçok farklı araçla karşılaşma ve kontrol etme fırsatınız da olacak…

İlgini Çekebilir  Fruit Ninja v3.52.0 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

ARKADAŞLARLA BAĞLANIN

Daha da fazla eğlence için arkadaşlarınıza katılın. PvE modu, oyuna alışmanıza, daha fazla ödül toplamanıza ve yalnız olduğunuzda kendinizi eğlendirmenize yardımcı olacaktır. PVP modu, yol yıkım yolculuğunuzda takım arkadaşlarınızla yan yana anlar yaşamanızı sağlar. Adınızı prestijli sıralamalarda yapmak için zorlu görevlerde birlikte çalışın.

Özellikler :

Mobil cihazlar için modern grafikler!
Popüler Çevrimiçi Modlar: Sanal alanda arkadaşlarınızla oynayın ve PvP ve PvE görevlerinde görevleri birlikte tamamlayın.
Açık Dünya GCO: banliyö evlerinden yüksek gökdelenlere sorunsuzca geçiş yapan çeşitli şehir.
Suçlular, suç şehri Grand Criminal Online’da bir dizi soygun için güçlerini birleştiriyor.
Sandbox Modu: GCO oyun dünyasında kim olacağınıza karar verin: Araba kullanmaktan büyük şirketlerde hisse sahibi olmaya kadar, geçiminizi sağlamanın sayısız yolu vardır.
Kamyonetlerden süper arabalara kadar düzinelerce modern ve askeri araç türü
Çeşitli silah cephaneliği Bıçaklardan bombaatarlara ve makineli tüfeklere!
Çok çeşitli kıyafetler ve karakter özelleştirmesi!

Grand Criminal Online MOD özellikleri:

Sonsuz cephane

mod menüsü

sınırsız HP
sınırsız enerji
sınırsız Zırh

Kurulum sırasında not

Oyun ilk açtığınızda çökerse, lütfen tekrar açın.

Son sözler

Grand Criminal Online, beklediğim şeydi. Oyun tanıdık bir açık dünya oyununa sahip ancak herkesin birlikte oynayabilmesi için ek bir bağlantı özelliği var. Şimdi bu oyunu cihazınıza yükleyin ve her zaman hayalini kurduğunuz bir gangster veya parlak bir CEO olma hayalinizi gerçekleştirin.

Grand Criminal Online Heists v0.7.12 MOD’u indirin (Sonsuz cephane / mod menüsü) APK Ücretsiz

MOD

büyük suçlu-çevrimiçi-v0.7.12-mod.apk

MOD

büyük suçlu-çevrimiçi-v0.41.12-mod.apk