Grow Zombie inc v36.4.6 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

Zombi oyunları sıcak olmayı asla bırakmaz, bu yüzden giderek daha fazla insan katılacak ve deneyimleyecektir. Ancak bu oyun, zombilerle savaşmak zorunda değilseniz birçok ilginç şey içerecek, ancak bu şehri istila etmek için bir zombi salgını yaratmak için çok çalışan bir araştırmacıya dönüşeceksiniz.

İçindekiler

GROW ZOMBI VIP MOD APK

Bildiğiniz gibi zombiler ölümsüz kabul ediliyor ve belirli güçler veya yöntemler onları yeniden canlandırdı. Bu oyunda gizemleri deneyimleyecek ve yaratıcı araştırma faaliyetleri ile mükemmel bir zombi yaratma yolculuğunu keşfedeceksiniz. Bu oyunda çok sayıda zombiyi hızlı bir şekilde yok etmek için çok sayıda taktik kullanmanız gerekiyor. Göreviniz, zombi tohumlarını içeren antik kalıntılardan yararlanmak ve zombileri uyandırmak için her şeyi yükseltmek.

FULL BOYUTLARDA UZAYLILARLA SAVAŞ VE SAVUN

Oyuna girer girmez görevinize başlıyorsunuz ama iş burada bitmiyor; Zorluklar olacak ve yeni seviyelere geçmenizi engelleyecek. Gezegeniniz sürekli olarak evrenden uzaylılar olarak görünecek ve müdahale edip dünyanızı işgal etmeye çalışacaklar. Bu nedenle, hızlı bir şekilde zombi üretmenin tek yolu, zombileri birleştirerek tam bir zombi oluşturmaktır. Ayrıca, savaşmak ve kendinizi uzaylı yaratıklardan korumak için benzersiz taktikler kullanmalısınız.

FARKLI ZOMBİ TÜRLERİ VE BOSS AV BOSSLARI İLE ÇEŞİTLİ

Grow Zombie Inc, size zanaat ve heyecan verici savaş anları getirecek. Uzaylıların kötü davranışlarını durdurmak için zombileri olabildiğince hızlı birleştirmelisin. Ayrıca, sonraki seviyelerde ilerledikçe oyun size mutant zombiler, uzaylı zombiler ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer zombi türlerini verir. Ayrıca düşman sürekli saldıracak, bu yüzden yeni eşyalar toplamak için dağlarla patronları kovalarken dikkatli bir şekilde savaşmanız gerekecek.

Özellikler :

* Süper benzersiz ve büyüleyici bir zombi dünyası yaratırken parlak ve çılgın bir kaşif ol, macerana başla ve zombileri hızla birleştir
* Görevlerinizi gerçekleştirmek için basit işlemleri kullanın. Ek olarak, zombileri yaratmadan önce, zombilerin izlerini bulmak ve onları geliştirmek için antik kalıntıları araştırmalı ve kazmalısınız.
* Araştırmanız her zaman size saldırmanın bir yolunu bulan garip uzaylı yaratıklar tarafından kesintiye uğradığı için sıkıntılar ve sinir bozucu tuzaklar yaşayın
* Hızla en eski zombileri yaratın ve deneyimi geliştirmek için daha fazla zombi yaşayın ve yeni yolculukta ilerlemek için hedefleri tamamlamanız gerekir.
* Oyun, daha fazla öğeyi yenmek ve toplamak için size patronlar ve mutantlar verir. Yenilikçi taktiklerle zanaat becerilerinizi göstermenin zamanı geldi

İlgini Çekebilir  Tank Stars v1.7.2 MOD APK (PARA / ELMAS HİLELİ)

MOD Özellikleri:

* Gerçek parayla ücretsiz satın alma

 

Grow Zombie inc v36.4.6 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz İndir

Grow-zombie-v36.6.2-mod.apk

Grow Zombie Inc. Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.