GTA 5 Mobile Apk Android İndir Ücretsiz 1.3

İçindekiler

GTA 5 Mobile Apk Android İndir Ücretsiz 1.3

Aksiyon ve macera ile ruh halinizi hızlandırmak için 2018’in bu Grand Gangster Miami City Crime zorlu oyununu oynayın. Tehlikeli eğlenceli ve ilgi çekici çete hırsızlığı oyunu için araba simülatörünü geliştirin. Büyük gangster şehri, büyük suç hırsızlığı mafya oyununun tüm sevenler için gerçek aksiyon ve heyecan verici bir oyundur. Suçlu Amerikan devlet ortamında büyük suç misyonlarının tadını çıkarın. Bu, bu ahlaksız mafya şehrinde gangster kahramanı oynamak için çılgınlığınızı geliştirmek için büyük bir otomobil araba dublör oyunudur. GTA 5 Mobile Apk 0.7 İndir ve oynamaya başla.

Bir tüfekçi gibi ateş edin ve kendinizi şehrin vahşi sokak haydutlarından koruyun. Gerçek gangster oyunlarındaki suç sokakları, gerçek bir gangster suç çatışması operasyonlarında mafya adamlarıyla dolu ve çılgın suç simülatörü oyunlarında çok sayıda suç sürüş görevi var, ancak mafya şehri sürüşü 2019, en iyi mafya oyunları kategorisinde türünün tek örneği. Seni görevlerinden uzaklaştırabilecek çarpık düşmanlardan ve sokak suçlarından uzak dur. Bu rezil gangster Miami şehrinde suç faaliyetlerini durdurmak için burada olan yalnız suç kahramanı savaşçısısın. Etrafınızdaki acımasız dostlarla savaşmak için uyanık zihni kullanın.

Paralel Karakterler – Önceki GTA oyunlarında yalnızca bir kahraman vardı. Bu, bugüne kadarki çoğu oyun için geçerli, ancak GTA V bazı cesur hamleler yapıyor. Bu oyunda, her biri farklı bir geçmişe sahip ancak aynı amaca sahip üç kahramanı tanıttılar. Her karakteri aynı anda oynayabilirsiniz, ancak istediğiniz zaman rol değiştirebilirsiniz. Ama bu oyunda paraleller, yani her adımın bir sonucu var.

GTA 5 Mobile Apk Son Sürüm

Bu, yaptığınız her eylemin karakter için farklı bir sona yol açtığı anlamına gelir. Karakterlerden bahsetmişken, Michael De Santa, Trevor Phillips ve Franklin Clinton’ı oynayabilirsiniz. Her birinin, onları benzersiz kılan özel becerileri ve geçmişleri vardır. Ayrıca bu oyunda karakterinizin kıyafetlerini özelleştirebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Saç stillerini ve ayakkabılarını beğeninize göre değiştirin.

İlgini Çekebilir  PickU Photo Editor v3.6.4 b227 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Aynı Oynanış – GTA, inanılmaz derecede gerçekçi ve pürüzsüz oynanışı nedeniyle çok ünlüdür. GTA 5’te aynı oyunu daha yumuşak ve daha gerçekçi bir oynanışla oynayabileceksiniz. Birkaç yıl önce çıkan oyunlar bile günümüz standartlarında. Burada serbestçe gezinebilirsiniz, ancak daha yumuşak grafiklerle. Ayrıca bir vatandaş gibi davranabilir ve farklı yerleri dolaşabilirsiniz.

Tonlarca Görev – Her GTA oyununda olduğu gibi bu oyunda da tamamlamanız gereken birçok göreviniz olacak. Ludendorff, Michael ve Trevor’ın bir banka soymasıyla başlar. İşler daha da kötüleşir ama Michael hayatta kalmak için ölü taklidi yapar. Ardından birçok yarış görevine katılabilecek, düşmanlarla savaşabilecek, insanları kurtarabilecek ve soygunları tamamlayabileceksiniz. Burada, önceden planlayarak kolayca bir soygun gerçekleştirebilirsiniz.

GTA 5 Mobile Apk Nasıl İndirilir?

  • GTA 5 Mobile Apk sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir bölümüne tıklayın.
  • Biraz bekledikten sonra sizi GTA 5 Mobile Apk Google Drive indirme linkine götürecektir.
  • Google Drive’den oyunun GTA 5 Mobile hileli apk dosyasını indirin
  • İndirdiğiniz GTA 5 Mobile apk dosyasını telefonunuza kurun
  • Ve GTA 5 Mobile Oynamaya başlayın.
  • Link çalışmadığı durumlarda (güncelleme gelmiş olabilir) kırık link bildirimden yada yorumlardan bize iletebilirsiniz
  • Çalışmayan Linkler en kısa sürede düzeltilecektir.