Halat Kahraman v3.4.1 MOD (Sonsuz para) APK

Açıklamalar :

Rope Hero: Vice Town (Sonsuz paralar): üçüncü bir kişiyle dinamik üç boyutlu aksiyon. Oyun, kahramanınızın sokakta bir süper kahraman kostümü içinde uyandığı andan itibaren gelişmeye başlıyor ve sadece silahlardan garip bir ip var. Olanları ancak ayak izlerinizi takip ederek öğrenebileceğinizi fark ederek, çeşitli görev ve görevleri tamamlayarak ve düşmanları yok ederek şehirde bir yolculuğa çıkın. İlerledikçe karakterinizi güçlendirecek ve sadece kement değil, aynı zamanda araçları da kullanarak görevleri tamamlayacaksınız.

MUHTEŞEM EYLEM OYUNU

Herhangi bir oyunda, oyun özelliği her zaman en dikkatli yatırım yapılması gereken özellik olacaktır. Oyuncular, oyunun daha önce oluşturduğu oynanış aracılığıyla oyunun mükemmellik derecesini doğrudan hissedebilirler. Bu nedenle, Rope Hero yapımcıları da ürünleri için iyi bilinen ancak oldukça çekici bir aksiyon rol yapma oyunu araştırmış ve geliştirmiştir.

Bir aksiyon rol yapma oyunu, oyuncularına birçok farklı çekicilik sunabilir. Ve oyun bir süper kahramanın aktivitelerinden ilham aldığından, bu oyun oyuncuların en gerçekçi süper kahraman aktivitelerini deneyimlemelerini sağlar. Oyunun belirlediği aksiyon durumları aracılığıyla gerçek bir süper kahramanın hayatını deneyimleyin ve hissedin.

ZORLUK SÜPER KAHRAMANLARLA BELİRLENİYOR

Oyuncularının çekiciliğini artırmak için meydan okuma sistemi her zaman oyunun dikkat etmesi gereken bir özellik olacaktır. Özellikle süper kahramanlara dayalı bir oyunda, verilen mücadeleler sistemi de dikkatli bir şekilde geliştirilmelidir. Bu nedenle, oyun size süper kahramanların gücünü kullanabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz en çekici zorlukları sunuyor.

Oyun içinde süper kahraman karakterinizin gelişebileceği yönü seçebilirsiniz. Biri doğru yön olacak; Polise yardım etmek ve suçlularla savaşmak için süper kahramanınızı özel güçlerle kontrol edeceksiniz. Gücünüzü polisle savaşmak ve mafya çetelerine katılmak gibi kötü şeyler için kullandığınızda ikisi tam tersi olacak.

KOLAY KONTROL

Çekici bir aksiyon oyununa ek olarak, oyuncular ayrıca uygun karakter kontrolleriyle donatılmalıdır. Süper kahramandan alınan bağlamla birlikte birçok oyuncu, karakteri kontrol edebilmek için çeşitli karmaşık işlemler gerçekleştirmeleri gerektiğini düşündü. Ancak oyun, oyuncularının psikolojisini de anladı ve onlar için basit bir kontrol sistemi tasarladı.

İlgini Çekebilir  Tank Warfare v1.0.56 MOD APK — RADAR HİLELİ

Rope Hero’da karakterin yapabileceği birçok farklı hareket, oyun içi buton sistemi kullanılarak kontrol ediliyor. Ayrıca çok daha kolay işlem yapabileceğiniz buton ile daha pek çok işlem yapılabilir özellik sizlere eklenmektedir. Sadece dokunuşlar ve kaydırmalarla artık birçok farklı hareketi kontrol edebilirsiniz, örneğin B. havada hareket etme, atış yapma veya hızlı sürüş.

ÇEŞİTLİ EKİPMAN

Sonunda oyun her zaman size oyununuzda mükemmel bir deneyim yaşatmak isteyecektir. Bu nedenle, deneyimlemeniz için oyununuza birçok farklı seçenek dahil edilmiştir. Bahsedilmesi gereken ilk şey, özünüzden gelen bağlantı özelliğidir – ip. Avantajınız için ustalaşırsanız, bu güçlü bir silah olacaktır.

Ardından, Rope Hero’daki karakterin tamamen seçip kullanabileceği son derece çeşitli bir silah sistemi olacak. Tabancalar, pompalı tüfekler, yakın dövüş silahları, süper silahlar ve çok sayıda farklı yüksek hasarlı cephane gibi birçok farklı silah. Ek olarak, oyuncuların kontrol etmesi için birçok benzersiz araç eklenebilir, örneğin: B. Plaj Arabaları, Bisikletler, Pembe Tanklar, Helikopterler, Uçaklar ve Mekanikler.

Özellikler :

* Oyun, sıradan hayattaki özel süper kahramanlar fikrine dayalı olarak gelişir.
* Rol yapma aksiyon oyunu, oyuncuların çeşitli çekici durumlara kolayca katılmalarına yardımcı olabilecek.
* Üstesinden gelmeniz için zorluklar yaratmak için oyunda bir zorluklar sistemi oluşturulmuştur.
* Oyunda çeşitli ağır silahlar ve araçlar tamamen kullanılmaktadır.
* Karakter kontrolleri, oyuncuların hızlı bir şekilde oyuna alışması ve oyuna katılması için özenle tasarlanmıştır.

Rope Hero v3.4.1 MOD (Sonsuz para) APK Ücretsiz İndir

MOD

ip-kahraman-v3.4.1-mod.apk

MOD

ip-kahraman-v3.4.0-mod.apk

MOD

ip-kahraman-v3-3-3-mod.apk

MOD

ip-kahraman-v3-3-2-mod.apk

MOD

ip-kahraman-v3-3-1-mod.apk

MOD

ip-kahraman-v3-3-0-mod.apk