Hastane Binam. Çiftlik. Heal v2.3.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

My Hospital – mobile, kullanıcının modern bir tıp merkezinin yöneticisi olmaya davet edildiği renkli bir arcade oyunudur. Oyun hastanenin çalışmalarını kontrol etmek için tasarlanmıştır. Her şeyden önce, klinik geniş bir tedavi yelpazesinden farklı olmayacaktır. Ancak hesaba ilk hastaların gelmesiyle, modern ekipman satın almak için kullanılabilecek para birimi düşecek.

Yeni binaların inşası, ilaç geliştirme ve araştırma laboratuvarları, hastalık teşhis merkezleri ve tıbbi ofisler, kaliteli tedaviye ihtiyaç duyan çok sayıda insanı kesinlikle çekecektir. Ayrıca sanal para ile yeni ilaçlar geliştirmek ve hizmet kalitesini yükseltmek, kalifiye doktor ve personel istihdam etmek mümkündür.

Yönetim, servis dostudur. Grafikler renkli ve detaylı. Arkadaşlarını oyuna çağıran ve diğer kullanıcılarla etkileşime giren sosyal ağlarla senkronize olur ve onlarla senkronize olur. My Hospital – iyi fikri ve kaliteli uygulaması nedeniyle uzun süre sürüklenebilecek harika bir arcade oyunu.

GELECEKTE GENİŞLEME İÇİN TEMEL OLUŞTURUN

Bir oyuncu My Hospital’da uzun vadeli veya sürdürülebilir bir şekilde büyümek istiyorsa, yeni botlar veya alanlar açmak da dahil olmak üzere zemini hazırlamak çok önemlidir. Her konumun kendine özgü kullanımları vardır ve tüm hastanenin dekorasyonu veya tasarımı, mevcut alanları optimize etmek için giderek önemli bir şey haline gelmektedir. Oyuncular ayrıca gelirlerini artırmak için daha fazla şey inşa edebilir ve hatta hastanenin genel kalitesini iyileştirmek için yeni birimler veya özellikler araştırabilirler.

DAHA FAZLA İLERLEME KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BULMACALARI TAMAMLAYIN

Oyun, hastanenin inşasının yanı sıra, beklerken herkese daha fazla eğlence vermek için samimi bir tarza sahip birçok ilginç bulmaca da sunuyor. Bulmacalar ayrıca daha fazla hasta çekmek de dahil olmak üzere birçok şeyi inşa etmek veya yükseltmek için gerekli malzemeleri veya koşulları da ekler. Bulmacaların kalitesi veya yaratıcılığı da herkesin ilerlemesine bağlı olarak sık sık değişir ve tüm problemlerin entelektüel zorluğuna çok fazla eğlence veya eğlence katar.

DAHA FAZLA İÇERİĞİ YERLEŞTİRMEK İÇİN YAPILARI İYİLEŞTİRİN

My Hospital’daki hastane genişlemesi, herkesin programında birçok şeyi ve en önemlisi mimarisini veya performansını etkileyecektir. Bu, oyunculara hastaneyi birçok farklı yönde geliştirme ve hatta yeni hizmetler veya yükseltmeler açma konusunda daha fazla fırsat verir. Gelecekte, yapılar veya parçalar maksimuma çıkarılacak ve oyuncuya yalnızca üst düzey hastanelerde görünen yeni parçalar veya özelliklerle çok fazla keşif veya ilerleme sağlayacak.

DAHA FAZLA HİKÂYE AÇMAK İÇİN YENİ ARKADAŞLARLA TANIŞIN

Arkadaşlarla veya meslektaşlarla tanışmak da rahatlatıcı bir oyun aktivitesidir, çünkü her insan birçok farklı kişiliğe veya çalışma tarzına sahiptir. Yararlı olan şey, oyuncuların hastanenin mesai saatleri içinde performansını en üst düzeye çıkarmak için bunları doğrudan çalıştırabilmeleri ve ilgili bölümlerine atabilmeleridir. Birçok karakterin ayrıca hastanedeki atmosferi geliştirmek ve oyunculara stresli iş saatlerinden sonra gevşemeleri için daha fazla fırsat sağlamak için teşvik edici ve esprili hikayeleri vardır.

HASTANEDEKİ HER ŞEYİ DÜŞÜNÜN

Dekorasyon sistemi, içeriğinin zengin olması ve oyuncuların eğlenmesi için birçok farklı konsepte uygulanabilmesi nedeniyle yapı sisteminden tamamen ayrıdır. Bu arada hastaneye getirilen tasarımlar, renkler ve genel efektler zengin, oyuncuların özgürce tasarlamasına veya birçok yeni şey yaratmasına izin veriyor. Ayrıca, örneğin hastanın iyileşmesini hızlandırarak veya yeni ilaçların üretimini hızlandırarak hastane için benzersiz bir atmosfer yaratılmasına da yardımcı olur.

İlgini Çekebilir  Okey v3.56.0 MOD APK — PARA VE ELMAS HİLELİ

HASTALAR İÇİN YENİ TEDAVİLERİN ARAŞTIRILMASI VE GELİŞTİRİLMESİ

Çoğu üst düzey hastane, yeni ilaçların araştırıldığı özel alanlara sahiptir ve My Hospital bunun için karmaşık bir sistem uygulayacaktır. Oyuncular birçok farklı malzemeyi birleştirebilir ve birçok farklı hasta için yeni tedaviler oluşturmak için belirli bir süre boyunca inkübe edebilir. Şaşırtıcı olan, bu fonları diğer hastanelere satabilmeleri ve hastanelerinin geliştirilmesi veya genişletilmesi için toplam geliri artırmak için iş yapabilmeleridir.

Hastanem, bir hastanede tanıdık birçok unsuru alır ve oyuncuların rahatlamasına ve işleri kendi yöntemleriyle yapmasına yardımcı olmak için onları yeni bir renk veya tarzda boyar.

Özellikler :

Hastanenin temelini atın ve çeşitli zorlu ilerlemeleri ve görevleri içeren gelecekteki genişleme planlarını tasarlayın.
İlgi çekici bulmacalar, diğer oyunlardan çok daha eğlenceli olan samimi ama ilgi çekici stiller aracılığıyla herkesi memnun etmek için oyun boyunca dağılmıştır.
Gelişen bir hastanenin her bölümünde daha fazla potansiyel geliştirmek için daha fazla performans ve üretkenlik için her şeyi iyileştirir.
İlgi çekici hikayelere ve kişiliklere sahip yeni karakterlerle tanışın ve onları ilgili departmanlara atayarak eğlenceye ve eğlenceye katkıda bulunun.
Atmosferi değiştirmek için hastanedeki her şeyi dekore edin veya kreasyonlardan yığılmış efektlerle belirli departmanlar için yeni titreşimler yaratın.

son sözler Hastanem İnşa. Çiftlik. İyileştirmek

Cherrypick Games tarafından geliştirilen My Hospital, garip hastalıkları iksirlerle tedavi edeceğimiz bir hastaneyi simüle eden bir yönetim oyunudur. Revirler, laboratuvarlar, ofisler, teşhis odaları, tedavi merkezleri ve görevlendirilen tüm personel ile bir hastane yapısı kurun ve yönetin.

Hastaları karşılayın, farklı hastalıkları teşhis edin ve doğru tedavileri uygulayın. Hastalarla ilgilenirken, özel özelliklere sahip bitkilere güveniyoruz. 80’den fazla hastalık için özel karışımlar oluşturmak için yetiştirin ve hasat edin.

My Hospital, Theme Hospital’a kıyasla o kadar da ferahlatıcı değil. Ancak, çok özel bir çekiciliği var gibi görünüyor. Çok sayıda karışık oyuncu incelemesi ile uzun zamandır beklenen TV şovu tabanlı bir hikaye kullanmak, ancak en azından bu kombinasyon, önceki oyunlarda asla mümkün olmayan çok daha ferahlatıcı bir oyun sunuyor.

My Hospital Build’i indirin. Çiftlik. İyileşme v2.3.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

benim-hastane-v2.3.1-mod.apk

MOD

benim-hastane-v2-2-2-mod.apk

MOD

benim-hastane-v2.2.1-mod.apk

MOD

benim-hastane-v2.2.0-mod.apk

MOD

benim-hastane-v2.1.9-mod.apk

MOD

benim-hastane-v2.1.8-mod.apk

My Hospital Build nasıl indirilir ve kurulur. Çiftlik. İyileştirmek?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.