HAWK Uçak Uzay oyunları v42.1.30886 MOD (Hasar) APK

Açıklama:
HAWK Uçak Uzay oyunları – bu listedeki en yeni oyundur. Bir oyunun nasıl geliştiğini görmek için genellikle biraz bekleriz, ancak bu o kadar hızlıdır ki HAWK: Airplane Space Games Android için en iyi mobil oyunu indirir HAWK: Airplane Space Games, geliştirmenize, optimize etmenize yardımcı olan eksiksiz bir araç ve kitaplık paketidir. , kaliteli bir Android oyunu başlatın ve yineleyin.

HAWK: Freedom Squadron, gerçek eski okul hayranları için ortak bir arcade nişancı oyunudur! Destansı boyutlarda bir savaş oyununda hava kuvvetlerinizi destansı savaşlar bekliyor! Hava savaşında düşman kuvvetleriyle yüzleşme ve kazanma zamanı!

Şahin komandolarınız için düzinelerce uçak – savaş uçaklarından Dieselpunk mekanizmalarına! Ateş timiniz için benzersiz BRObot evcil hayvanları, tonlarca silah ve yükseltme!
Gösterişli modern grafiklere sahip klasik atari ruhu: yukarıdan aşağıya kaydırmalı nişancı hem modern hem de eski bir his veriyor!
Tavrı olan kahramanlar: En karizmatik pilotlar muzaffer bir hava kuvvetinde birleşiyor!
Liderlik tablosunu fethedin: çevrimiçi modda rakiplerinizin en iyisi!
Arkadaşlarını topla ve düşmanları alt et! Bir vücudun hiç kimse olmadığı bir kooperatif çok oyunculu nişancı oyunu!
Uçağın özel yeteneklerine odaklanın, otomatik atış kalıcıdır!

MUHTEŞEM HAVA SAVAŞINA KATILIN
Vur onları oyun türü iyi bilinir ve HAWK bunlardan biridir. Bir uçağınız var ve önünüze çıkan tüm düşmanları yenmek için onu kontrol ediyorsunuz. Aynı zamanda, sayıları sizden çok daha fazla ve saldırılarından kaçınmaya çalışacaksınız. Her uçağın ekranın sol üst köşesinde bir HP çubuğu vardır ve tükendiğinde ne olduğunu da bilirsiniz.

Oyuncular, kaydırma ve dokunma gibi basit işlemlerle seviyeyi tamamlamak için zaman harcayacaklar. Uçağı kaydırarak istediğiniz alana hareket ettirecek ve düşmanlardan kaçacaksınız. Aynı zamanda farklı düşmanlarla karşılaşıyorsunuz ve basabileceğiniz iki buton üzerinde bulunan destek fonksiyonunu kullanabiliyorsunuz. Sınırlı kullanımları nedeniyle, karmaşık durumlarda bunları doğru şekilde kullanmak için tam zamanlamayı seçmeniz gerekir.

FARKLI DÜŞMAN TÜRLERİYLE YARIŞIN
HAWK’da düşmanlarınız farklı boyutlarda gelebilir ve amacınız oldukça basit bir şekilde onları yolunuzdan çıkarmaktır. Aynı zamanda, altın gibi eşyalar, mermilerinden farklı bir renktedir, bu da onları hızlı bir şekilde tanımlamanıza ve doğru bir şekilde kaçınmanıza olanak tanır. Standart düşman sayısına ek olarak, büyük güç ve büyüklükteki gemiler, farklı bölümlerde silahlarla donatılıyor. Tamamlamanız gereken bir meydan okuma olarak görülebilir.

İlgini Çekebilir  Soccer Star 22 Top Leagues Apk Son Sürüm İndir 2.16.2

Birçok düşmanı yendikten sonra elde edebileceğiniz eşyalar son derece çeşitlidir. İlk unsur, kolayca tespit edebileceğiniz ve hızlı bir şekilde toplayabileceğiniz ayırt edici renkler olan sarı madeni paralardır. Aynı zamanda vazgeçilmez bir kaynak olarak da değerlendirilebilir ve farklı amaçlar için kullanılır. Ek olarak, özel cephane, artırılmış sağlık veya kısa süreliğine artan güç gibi bazı destekleyici öğeler de bulabilirsiniz.

BİRÇOK FARKLI UÇAKLARIN KİLİDİNİ AÇIN
HAWK’daki her uçak, farklı savaşlarda size yardımcı olmak için iki ek küçük uçakla birlikte gelir ve yükseltmeleriniz ile güçleri artacaktır. Aynı zamanda oyun sırasında uçağınızın donanımlarını açıp, açar açmaz kullanacaksınız. En iyi silahları en iyi ekipman özelliği ile donatabilir ve oyun içinde aşağıdaki zorlu bölümlere başlayabilirsiniz. Koleksiyonunuza eklemek için diğer uçakları toplamak için yolculuğa devam edeceksiniz.

Ayrıca, birçok seviyeyi geçeceksiniz ve her birinin kesinlikle muhteşem ödülleri olan sandıklar var. Kilidini açabileceğiniz beklenmedik ödüllere ev sahipliği yapıyorlar. Aynı zamanda, oyun sırasında yeni bir uçak yapmak için de ana malzeme olan bazı uçak parçalarının kilidini açabilirsiniz. Aslında, bu göz ardı edemeyeceğiniz bir faktördür.

Özellikler:
* Şahin komandolarınız için savaş uçaklarından dizel punk düzeneklerine kadar seçebileceğiniz çok sayıda uçak var! Saldırı gücünüz için benzersiz BRObot ortakları ve çok sayıda silah ve yükseltme mevcut!
* Yukarıdan aşağıya kaydırmalı nişancı, klasik arcade atmosferi ve çarpıcı modern görselleri ile hem güncel hem de klasik görünüyor!
* En karizmatik pilotlar, muzaffer bir hava saldırısı kuvveti oluşturmak için bir araya geliyor!
* Online modda rakiplerinizi yenerek skor tablolarına tırmanın!
* Müttefiklerini topla ve düşmanlarını ez! Bir vücudun hiçbir şey olmadığı çok oyunculu bir kooperatif nişancı oyunudur!
* Uçağın benzersiz niteliklerine odaklanın; Otomatik çekim taşa yazılmıştır!

MOD

şahin-_airplane_space_games_42.1.30886_mod.apk

MOD

şahin v42.0.30476-mod.apk

MOD

şahin v42.0.30476-mod.apk

MOD

şahin-_airplane_space_games_40.0.29402_mod.apk

MOD

HAWK-v39-0-28906-Mod.apk

MOD

HAWK-v38-1-28249-Mod.apk

MOD

şahin v38.0.27793-mod.apk