Hay Day v1.60.231 MOD (Sınırsız Her Şey) APK

Açıklamalar :

Hay Day – çiftliğinizi deneyimli bir çiftçi olarak yönetmeniz gereken bir çiftlik. Su ve bitki ekin, yeni ve pahalı türler ekin ve uzun zamandır beklediğiniz ürünleri alın. Ayrıca büyümeye devam edebileceğiniz para kazanmak için meyve ve sebze satabilirsiniz.

Komik oyun

Bir çiftçilik oyunu olarak, çok para kazanabilmeniz için günlük çiftçilerin çalışmalarının yeniden canlandırıldığı Hay Day’de elbette gerçek bir çiftçiye dönüştürüleceksiniz. Hay Day’den itibaren bazı kulübeler, çiftlikler ve engebeli tarlaların bulunduğu küçük bir çiftliğin sahibisiniz. Hay Day’in size sağladığı mevcut tohumlardan bazılarıyla çiftçiliğe başlayın. Bitkiniz çiçek açana kadar tohumları su spreyi ile ekin. Şu anda, dükkanda tarım ürünlerini çok para karşılığında hasat edebilir ve satabilirsiniz, bu da daha pahalı bitki ve eşyaları satın almanızı sağlar.

Oyunda Hayday

Çiftlikte mahsul hasat etmek size bazı deneyim puanları verir. Yeterli deneyim kazandıkça seviye atlayacak, daha fazla öğenin, bitkinin ve daha birçok heyecan verici özelliğin kilidini açacaksınız. Sayısız bitki tohumu türü vardır, seçebileceğiniz evcil hayvan türü çiftliğinizde görünecektir.

Hay Days’de özel bir nokta var, yani bitkilerin yaşam döngüsü. Bazı bitkiler daha sonra üç kez hasat edilir ve solar. Bir “yardım” masası bırakıp komşularınızın su püskürtmesini beklemekten başka bir şey yapamazsınız. “Kurtarıldığında”, bitkileriniz tamamen kuruyana kadar 3 kez daha hasat edilecek ve yenilerini dikmek için onu sökmeniz gerekiyor.

Bu günlerde evcil hayvanlar

Bitkilerin yanı sıra petler de Hay Day’in çok sayıda oyuncuya sahip olmasına yardımcı olan özel etkenlerden biridir. Bakabileceğiniz birçok evcil hayvan var; Bu evcil hayvanların inek, tavuk, keçi, domuz gibi tipik çiftlik oyunlarına özgü sevimli desenleri var… Özellikle Hay Day’in iki evcil hayvanı, köpekleri ve kedileri var, bu da size muazzam miktarda deneyim ve son derece ilginç eşyalar getirecek. İki evcil hayvan yetiştirmek için onlara bir ev almanız ve düzenli olarak beslemeniz gerekir.

Hayday ticareti

Ayrıca 17. seviyeye ulaştığınızda açılan bir Limanınız da var. Burada geminizle dünyanın her yerine eşya gönderebilirsiniz. Bağlantı noktasını onarmak için 16000 jetona kadar harcamanız ve bir günden fazla sürmeniz gerekiyor. Geminin size yeni gönderiler getirmesi için 4 saat beklemeniz gerekiyor. Gerekirse, anında göndermek için beş elmas kullanın. Limanın kilidini açtığınızda, balık avının da kilidini açarsınız. Burada bir göl evi, yem yapmak için bir masa, bir yem kutusu, bir balıkçı teknesi, bir balıkçı, büyük bir göl var. Balıkları yakalamak için Hay Day’in talimatlarını izleyin.

diğer özellikler

Hay Day’e katılırken her gün çiftliğinizin önüne park ettiğiniz arabaya çarparak çarkınızı çevirebilirsiniz. Zarftaki hediye kartı için posta kutusunu her gün kontrol ettiğinizden emin olun. Ayrıca reklamı izleyerek biraz elmas kazanabilirsiniz.

7. seviyede, Roadise Shop’un kilidini açmaya hak kazanırsınız. Bu, sahip olduğunuz eşyaları satabileceğiniz küçük bir stant olacak. Çiftliğinizi ziyaret eden dünya çapındaki tüm oyuncular onları görebilir ve gerekirse satın alabilir.

İlgini Çekebilir  Cuties v11.7.445 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Topluluğa katılın, arkadaş edinin, dünyanın dört bir yanındaki Hay Day topluluğuyla sohbet edin. Çiftlik ürünlerini çalmak veya komşuların hasat yapmasına yardım etmek, bunların hepsi Hay Day’de olacak.

Hay Day grafikleri

Hay Day, 3D çiftlik simülasyon stiline sahiptir. Oyun parlak, evler, bitkiler ve sevimli evcil hayvanların yaratılmasıyla göz alıcı, oyunculara hafif bir eğlence hissi veriyor. Ayrıca, fon müziği yumuşak ve kalın, Hay Day’in oynanışı için çok uygun. Çiftçilik simülasyon oyunlarının hayranıysanız, Hay Day sizi memnun ve mutlu hissettirecek.

Özellikler :

* Çiftçilik kolaydır, araziler alın, mahsul yetiştirin, hasat edin ve tekrarlayın!
* Aile çiftliğinizi kendi cennet diliminiz olacak şekilde özelleştirin
* Fırın, yem değirmeni ve şeker değirmeni gibi üretim binalarıyla çiftliğinizi geliştirin
* Buğday ve mısır gibi ürünler asla ölmeyecek
* Yaymak için tohumları toplayın ve yeniden ekin veya ekmek pişirmek için buğday gibi mahsulleri kullanın
* İlginç hayvanlar çiftliğinize eklenmeyi bekliyor!
* Tavuklar, atlar, inekler ve daha fazlası çiftliğinize katılmayı bekliyor
* Yavru, kedi ve tavşan gibi evcil hayvanlar aile çiftliğine eklenebilir
* Balıkçı gölü: rıhtımınızı onarın ve yeminizi suda balık tutmak için atın
* Şehir: Tren istasyonunu onarın ve şehir ziyaretçilerinin emirlerini yerine getirmek için şehre gidin
* Vadi: Farklı mevsimlerde ve etkinliklerde arkadaşlarınızla oynayın
* Mahallenizi başlatın ve ziyaretçileri karşılayın!
* Oyun içi* komşularla ekin ve taze mal ticareti yapın
* Arkadaşlarınızla ipuçlarını paylaşın ve ticaret yapmalarına yardımcı olun
* Haftalık derbi etkinliklerinde komşularınızla yarışın ve ödüller kazanın!
* Teslimat kamyonunu ve hatta vapuru kullanarak mahsul, taze mal ve kaynak ticareti yapın
* Kendi yol kenarındaki mağazanızdan ürün satın
* Ticaret oyunu çiftçilik simülatörüyle buluşuyor

Hay Day MOD özellikleri

sınırsız para
Sınırsız tohum

notlar

MOD sürümü güncel değil ve çalışmayabilir.

Hay Day hakkında son sözler

Hay Day, dünya çapında 20 milyondan fazla oyuncuya sahip rekor kıran bir çiftçilik oyunudur. Dünyada hiçbir çiftçilik oyununda Hay Day kadar oyuncu yoktur. Oyun hem Android hem de iOS platformlarını desteklemektedir. Birbirinden güzel tarım oyununu deneyimlemek için Hay Day oyununu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

Hay Day v1.60.231 MOD (Sınırsız Her Şey) APK Ücretsiz İndir

MOD

hay_day_v1.60.231_mod.apk

MOD

hay_day_v1.57.152_mod.apk

MOD

hay_day_v1.56.128_mod.apk

Orijinal versiyon

hay_day_v1.55.93.apk

MOD

hay_day_v1_38_185_mod.apk

Orijinal versiyon

hay_day_v1.55.92.apk

MOD

hay_day_v1_38_185_mod.apk

Hay Day Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.