Head Football Apk Mod Para Hilesi İndir 7.1.21

Head Football Apk, Laliga Santander turnuvasında yarışan oyuncuları kontrol etmenizi sağlayan bir oyundur. Oyun, aynı türdeki bazı oyunlardan biraz farklıdır, yalnızca bir oyuncuyla ilgilenir ve gol atmak için beceri kullanır. Aynı zamanda, çok sayıda oyuncunuz varsa, onları takımınıza almak için zaman ayırın. Ayrıca bu oyun, oyunu kazanmanıza yardımcı olacak birçok öğeye sahiptir.

Head Football’da oyuncuların bulacağı ilginç bir şey, etkinlik modunun sonsuza kadar sürmesidir. Oradan, istediğiniz zaman etkinliğe katılabilirsiniz. Ayrıca eşyaları takdir etmenize yardımcı olacağı için her hafta bu etkinliklere katılmayı unutmayın. Buradan hareketle, oyundaki farklı oyunculara ulaşmak için bu oyunun getirdiklerini asla ihmal etmiyoruz. .

1. Sınırsız Altın (Harcadıkça artar)
2. Sınırsız Nakit (mağazadan altınla bozdurma)

Head Football Apk Son Sürüm

Bir futbol maçındasınız ama sadece bir oyuncu başka bir oyuncuya karşı oynuyor. 2B bir ortamda gizli alanlarda gezinin. Aynı zamanda, bu futbol oyununun amacı tamamen değişmedi, kazanan, belirli bir süre içinde daha yüksek puan alan kişidir. Oradan, diğer deneyimli oyuncuları yenmek için sizin ve oyuncuların sahip olduğu becerileri kullanın.

Kafa futbolunun başlangıcında, karakterinizin temel hareketleri hakkında size bazı temel talimatlar verilir. Karakter, soldaki iki düğmeyi ve sağdaki iki tekme ve zıplamayı kullanarak soldan sağa hareket eder. Bu işlev tuşlarına herkes kolayca erişebilir, ancak mevcut top kontrollerine erişmek için çeşitli oyunlarda ilerlemeniz gerekir. Rakibinizin golleri için puan kazanmanın da birçok yolu vardır. Rakibiniz kilidi boş bırakırsa, sayı yapana kadar atış yapmaya devam edebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise hedefe olan uzaklıktır. Çok uzak ve diğer rakipler için bir fırsat haline geliyor. Ayrıca rakip kaleye yaklaşamazsınız diye bir kural olmadığı için yakın mesafeden şutları iyi kullanabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  HD Film Cehennemi REKLAMSIZ APK

Head Football Apk oyun indir club ile birçok görevi tamamlamak, para ve piyon gibi tamamen farklı ödüllerin kilidini açar. Yeterince blok topladığınızda, bu oyuncuyu takımınıza alabilir ve futbol maçlarına katılabilirsiniz. Her oyuncunun belirli bir seviyesi vardır ve performansınızı geliştirmek isteseniz bile oyunun gerektirdiği kaynakları onu yükseltmek için harcamanız gerekir.