Helix Jump v5.3.2 MOD (Sınırsız Para + Kilitsiz) APK

Açıklama:

Mobil cihazlarınızda ilgi çekmeyen oyunlardan sıkıldınız mı? Boş zamanlarınızda eğlenmek için hızlı ve rahat bir mobil oyun yöntemi mi arıyorsunuz? O zaman VOODOO’nun bu muhteşem mobil oyununu kesinlikle son derece eğlenceli ve ilginç bulacaksınız.
Bu kadar basit ve sıradan olmayan bir konsepti Android cihazlarınızda bu kadar eğlenceli ve eğlenceli bir oyuna nasıl dönüştürebilmeleri oldukça şaşırtıcı. Açtığınız anda kendinizi harika bir oyuna bırakın.

Bu oyunda gerçeküstü ve etkileşimli dünyaya nihai yolculuğunuza çıkarken Helix Jump’ın eğlenceli oyununu keşfedin ve deneyimleyin. Vaktiniz olduğunda geri alabileceğiniz basit ama son derece eğlenceli oyunu benimseyin.

Öykü

Oyunda, Android oyuncuları sıradan oyun deneyimlerini tamamen keşfedebileceklerini ve keyfini çıkarabileceklerini görecekler. Yolunuzdaki engelleri etkili bir şekilde aşmak için ekranda yukarı ve aşağı zıplayan yumuşacık ve zıplayan bir top gibi oynayın.

Rotası boyunca hareket eden engellerle uzun silindirin altından geçin. Sezgisel dokunmatik kontrollerin kontrolünü ele alarak, silindiri kendi etrafında döndürebilir, engellerin konumlarını değiştirebilir ve topunuzun zıplayabileceği alanlar yaratabilirsiniz.

Oyun Kılavuzu
Helix Jump’da sadece kulenin tepesinden düştüğünde topu güvenli bir şekilde kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunda hareketinizi engelleyen birçok engel var. Oyunun labirenti sürekli hareket eder. Sıkışırsan kaybedersin.

sonsuz bela
Topu kaleye yönlendirdiğinizde oyunu bitiriyorsunuz. Seviye ne kadar yüksek olursa, labirent daha hızlı hareket ettiğinden, karşılaşacağınız daha zor zorluklar, daha fazla engel, daha tehlikeli. Bu, topu kontrol etmekte zorlanacağınız anlamına gelir. Kazanmanın yaratıcılığını ve reflekslerini kullanmaktan başka yolu yok. Oyun sonsuz olduğu için hata yapana kadar oynayın. Helix Jump oyunculara tedirginlik getiriyor ama aynı zamanda çok ilginç. Bu, daha yüksek puanlar almak için daha sık oynamanızı sağlayacaktır. Kazanmak çok az zaman alsa da birçok kez kaybettim. Bu oyunda rekoru kır ve arkadaşlarına meydan oku.

Yeni topların ve efektlerin kilidini açın
Helix Jump’da standart topun yanı sıra renkli topların kilidini açabilirsiniz. Oynarken, oyun içi öğeler satın almak için çok sayıda jeton toplayın. Renkli bir topa sahip olmak birçok Helix Jump oyuncusunun hayalidir. Oyunda her seviye renk değiştirerek çeşitlilik katıyor ve can sıkıntısından kaçınıyor.

Grafik
Helix Jump sanal alanı çok güzel simüle eder, soyuttur. Spiral labirent tasarımı basit ama benzersizdir, diğer oyunlara benzemez. Oyunun grafikleri önceki oyunlara göre büyük ölçüde geliştirilmiş ve oyuncuya en keyifli deneyimi sunmuştur. Ayrıca bu oyunu oynarken komik müzikler duyacaksınız.

Özellikler:

İlgini Çekebilir  Galaxy sky shooting v4.8.0 Sınırsız ELMAS Hilesi – Mod Apk

* Basit, anlaşılır ve son derece keyifli bir oyun
Her şeyden önce, Android oyuncuları oyuna nispeten hızlı bir şekilde alışacaklar. Bununla birlikte, dokunmatik kontrolleri kolayca kullanabilir ve silindirleri ve üzerlerindeki tüm engelleri farklı yönlerde etkin bir şekilde hareket ettirebilirsiniz. Amacınız, yürürken zıplayan topunuzun silindirin alt seviyesine sıçramasına izin vermek olacaktır. Kırmızı alanlara dokunursanız oyun sona erecekmiş gibi kaçının. Bir sonraki katmanlarınıza geçebilmek için silindiri dikkatlice düzleştirin. Sezgisel tek parmak kontrolleri ile oyunu son derece ilginç ve etkileşimli bulacaksınız.

* Artan zorluklarla bir dizi ilginç seviye
Ve ilgilenenleriniz için, oyun aynı zamanda Helix Jump’dayken tadını çıkarabileceğiniz eğlenceli ve heyecan verici bir oyun ile çeşitli ilginç seviyeler sunuyor. Zorluk arttıkça, erken seviyelerin son derece sezgisel ve eğlenceli olduğunu göreceksiniz. Ve ilerlemeye devam ettikçe, seviyeler daha da zorlaşacak ve oyunun zorlu kalmasına izin verecek. Bu nedenle uzun süre oynadıktan sonra bile sıkılmıyorsunuz.

* Güçlü güçlerle seviyeleri aşın
Ve eğer engellerin miktarından ve yolunuzu tıkayan o kırmızı “şeyden” biraz canınız sıkılıyorsa, isterseniz onları aşmak harika bir fikir olabilir. Bununla birlikte, platformuna dokunmadan topu 3’ten fazla farklı seviyede yönlendirerek parlak eyleminize hazırlanabilirsiniz. Yeterince güç topladığınızda, zemini sanki ince bir cam levhaymış gibi özgürce parçalayabilirsiniz.

* Hem seviyelerde hem de toplarda çeşitli oyun içi ayarlamalar
Güzel oyun içi seviyeleri deneyimlerken Helix Jump’ın eğlenceli ve ilginç oyununun tadını çıkarın. Farklı engeller ve renk ayarları ile rastgele oluşturulmuş seviyelerle, oyunu asla tekrarlayan bulmayacaksınız. Ayrıca, oyunda ilerledikçe, toplar üzerinde deneyebileceğiniz, zıplamanın görsel efektlerinin yanı sıra genel görünümü de değiştirmenize olanak tanıyan çeşitli oyun içi özelleştirmelere erişebileceksiniz.

* Oyunu internetli veya internetsiz oynayın
Ve oyunu daha da eğlenceli hale getirmek için, Helix Jump’ta oyuncular internet bağlantısı olsun ya da olmasın inanılmaz ve ilginç oyunları keşfedecekler. Bununla birlikte, oyunu dışarıdayken oynamak ve mobil verilerinizin hiçbirini boşa harcamak istememek mükemmel olurdu.

* Bedava Oyna
Tüm bu harika özelliklere rağmen, oyun şu anda tüm Android oyuncuları için mobil cihazlarında ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bununla birlikte, oyunu Google Play Store’da aramanız ve cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirmeniz nispeten kolaydır.

Helix Jump v5.3.2 MOD İndir (Sınırsız Para + Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

sarmal atlama v4.6.0-mod.apk

MOD

sarmal atlama v4.3.0-mod.apk

MOD

sarmal sıçrama v4-0-7-mod.apk

MOD

sarmal sıçrama v4-0-6-mod.apk

MOD

sarmal sıçrama v4-0-2-mod.apk

MOD

sarmal atlama v3.9.5-mod.apk