Hello Neighbor Apk Ücretsiz Mod Full Sürüm İndir 2..8

Hello Neighbor Apk Ücretsiz Mod Full Sürüm İndir 2..8

Komşunda ters giden bir şeyler var. Dünyadan sakladığı gizemler için evini arayın. Ama sakın yakalanma. Cep telefonunda eğlenceli bir korku gizem oyunu için şimdi Android için Hell Neighbor Apk indirin. Burada kesinlikle bir şeyler ters gidiyor. Bu komşunuz tam olarak ne saklıyor? Bu bıyık, iyi bir adam olamayacak kadar ürkütücü, değil mi? Pekala, şimdi öğrenme şansın.

Bu gizemli tarzdaki oyunda, adamın ne sakladığını keşfetmek için evinin her köşesini ve yarığını aramanız gerekecek. Bodrumda bir şey mi var? Tamamen emin olmanın tek bir yolu var.

Evin birçok bölümü her türlü erişime kapalıdır. Bu nedenle, oyunun ana amacı, oyun boyunca ilerlemenize yardımcı olacak kaynakları toplamaktır. Yapabileceğiniz her küçük şeyi arayın. Görünüşte işe yaramaz bir şeyin ne zaman oyunun önemli bir bileşeni olduğunu asla bilemezsiniz.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya…

Ayrıca bir yakalama var – komşunuz burada olduğunuzu biliyor. Bu nedenle, sürekli sizi arayacaktır. Bu bir kedi ve fare. İpuçları arıyorsunuz; komşu seni arar. Hello Neighbor Mod APK’nın en son sürümünü edinmek, orijinal sürüme kıyasla size birkaç avantaj da sağlayacaktır. Hangi her zaman bir faydadır. Değiştirilmiş yüklemeyi seçtiğinizde nelerin dahil edileceğini kontrol edin.

Sadece bu değil, dosya boyutundan veri kaydedebilirsiniz. Bu nedenle, yükleme işlemi, Google Play Store‘daki orijinaline kıyasla daha da hızlıdır.

Korku oyunlarını seviyorsanız Scary Teacher 3D Apk Deneyebilirsiniz.

  • Hello Neighbor Apk Ücretsiz Mod Full Sürüm İndir 2..8 Oyun Hilesi
  • +Oyunda Her şey Açık
İlgini Çekebilir  Sniper 3D Gun Shooting v3.52.4 MOD APK — SINIRSIZ PARA HİLELİ