Hellrider 3 v1.34 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Hellrider 3 – aksiyon unsurları, şık poligon grafikler PI çoklu oyun modları ile yarış koşucusu. Oyuncu bir motosiklet kullanacak ve iyi bir tepki ve kasıtlı hareket ile kazada vurulmadan ilerleyebilecek. Kullanıcı protivniki yolda geziler sırasında görünecektir. Tabanca, av tüfeği, patlayıcılar ve diğer silahlar da dahil olmak üzere çeşitli silahlara yardımcı olacaktır. Asgari sürede özel bir şekilde atış yapın ve bombaları atın. Böylece oyuncu testi geçebilecek ve hedeflere ulaşabilecektir.

Efsanevi Road Rash’in animasyonlu versiyonu

Hellrider 3, efsanevi Road Rash’in animasyonlu versiyonudur. Oyun, zorlu parkurlar, hızlı aksiyon ve çeşitli silahlar ve karakterler gibi heyecan verici unsurlara sahiptir. Oyun çılgın bir yarış sunuyor ve tüm rakipler pistteki her rakibi yok etmek için en kötü eylemleri yapacak.

Hellrider 3 mükemmel bir 3D atari oyunudur. Sayısız zorluğun üstesinden gelirsiniz ve şampiyonluk kupasını kazanmak için en zorlu rakiplerle yüzleşirsiniz. Tüm engeller ve rakipler zorludur. Yolculuğun sonuna gelmek için sabrınız ve iyi becerileriniz varsa, bu yardımcı olacaktır. Zaferin doruklarını fethetmek istiyorsanız oyun mükemmel bir seçimdir.

Hellrider 3 benzersiz karakterler, etkileyici bir sinematik hikaye ve mükemmel bir 3D oyun sunuyor. Alışılmadık bir tur denerseniz oyunu seveceksiniz. Başlangıçta, oyun normal bir motosiklet ve bir tabanca sağlayacak. Zorlu görevleri tamamlamak için eski eşyaları ve klasik araçları kullanmanız gerekecek. Ancak, oyunun sonunda birçok harika şeye sahip olacaksınız.

Hellrider dünyasından fantastik hikayeyi deneyimleyin

Hellrider 3 sadece büyüleyici bir yarış dünyası sunmakla kalmıyor, aynı zamanda oyun aynı zamanda etkileyici bir sinematik hikayeye sahip. Oyun, yeraltı örgütünün ana karakterinin kaçırılmasıyla açılır. Ancak genç bir kahraman sizi kurtaracak ve ikisi Hellrider dünyasının yoğun bir kovalamacasına katılacak. Oyunda kötü güçleri kovalamak ve yenmek zorunda kalacaksınız. Zorluk, kahramanın ve düşmanın peşinde koşmakla başlar. Yeraltı örgütünün tüm kaslarını yok ederseniz seviye biter.

Hellrider 3 günümüzde geçiyor ve her şey bir benzin istasyonunda başlıyor. Oyunun patronu Demon King de dahil olmak üzere birçok kötü adamı yenmek zorunda kalacaksınız. Ana karakterin yanı sıra, oyunun en eğlenceli noktalarından biri olan birçok benzersiz duygunun kilidini açabilir ve deneyimleyebilirsiniz.

Hellrider 3, oyuncuların karakterleri (erkek veya kadın) düzinelerce farklı görünümle özelleştirmesine olanak tanır. Ayrıca, birçok benzersiz motosikleti keşfedebilir ve kilidini açabilirsiniz. Bu nedenle otoyolda hız deneyimi yaşayacaksınız. Düşmanlara karşı savaşmak için farklı beceriler de kullanabilirsiniz.

Hellrider 3, profesyonel oyuncular için mükemmel bir meydan okuma sunuyor. Oyunun temposu yüksekse çok sayıda güçlü düşmanla karşılaşacaksınız. Rakipler engeller atarak engeller yaratacak, size doğrudan bomba veya silahlarla saldıracaklar. Tabii ki, tüm düşman saldırılarından kaçınmanız gerekiyor. Karakterlerin belirli bir HP miktarı vardır ve HP 0 ise kaybedersiniz.

İlgini Çekebilir  Car Driving School Simulator v3.9.0 MOD APK — PARA HİLELİ

Benzersiz öğeleri, araçları ve karakterleri keşfedin

Hellrider 3 heyecan verici savaşlar sunuyor. Ancak silahınızda cephane bulunmayacak ve mermileri pistte toplamanız gerekiyor. Karakter, onları pistte alt etmek için otomatik olarak düşmanlara ateş eder. Oyunda ayrıca Bomba gibi başka öğeler de var – güçlü ve oldukça etkili bir şey. Manuel nişan almayı tercih ediyorsanız, aynı anda birden fazla rakibi ortadan kaldırmak için bombaları kullanabilirsiniz. Ek olarak, sağlığı geri kazanmak için ilk yardım kutusunu da toplamanız gerekir.

Destek öğeleri, parkurdaki zorlu konumların altında görünür, bu nedenle oyuncuların bir şeyler toplamak için tehlikeli sürüklenmeler yapması gerekir. İyi bir yarışçı değilseniz, bir engele veya kaldırıma çarparak karakterinizin HP’sini düşürebilirsiniz.

Hellrider 3, oyuncunun karakterin kıyafetlerini değiştirmesine izin verir. Para toplamak için yarışlar kazanıyorsunuz ve mağazada yeni kıyafetler almak için nakit kullanıyorsunuz. Oyunda Hellrider Pro, Mini King, Retro, Billy Morto, Vicky, Duck, Jay ve daha pek çok benzersiz görünüm var.

Hellrider 3, geniş ve benzersiz bir araba koleksiyonu sunar. Klasik Deadhead bisikletinin yanı sıra Revenger, Shark ve Golder gibi modern ve güzel motosikletlerin kilidini açabilirsiniz. Oyunda onlarca farklı araba modeli sunuluyor. Her türlü motosikletin kilidini açmak ve deneyimlemek için çok zamanınız olsaydı yardımcı olurdu.

Hellrider 3, çeşitli ateşli silah koleksiyonuna sahiptir ve silahlar kısa ve nispeten hafiftir – sürüş için uygundur. Dandy, Duelist, Silver, Pistol, Sting ve daha birçok heyecan verici silah gibi silahları deneyebilirsiniz. Çoğu silahın önemli hasarı vardır ve oldukça etkilidir.

Özellikler :

* Zorlukları ve hedefleri ile birden fazla oyun modu
* Hellrider dünyasını yeni bir bakış açısıyla ortaya çıkaran harika hikaye
* Gerçek bir kahramana ihtiyaç duyan birçok karakter!
* Günlük zorluklar gevşemeyecek!
* Kaşiflerini devasa pitoresk bir dünya bekliyor
* Ve daha fazlası!

Hellrider 3 MOD işlevi:

Sınırsız Para: Her zaman artırın

Son söz

Hellrider 3, yarış ve aksiyon unsurlarını birleştiren bir oyundur. Rakipleri kovalarken ve onları pistten çıkarmaya çalışırken heyecanlı durumlar yaşayacaksınız. Ve tehlikelerle dolu bir yeraltı mafya çetesiyle savaşmayı göze alabilir misin? Hellrider 3’ü indirin ve şimdi cesaretinizi gösterin!

Hellrider 3 v1.34 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Hellrider-3-v1.34-mod.apk

MOD

Hellrider-3-v1-32-mod.apk