Hero Making Tycoon v1.6.1 MOD (Reklam izlemeden ödüller kazanın) APK

Açıklamalar :

Dünya tonlarca canavar tarafından işgal ediliyor. Toprağa akın ederler ve gittikleri her yeri çabucak çiğnerler. Bir ordu komutanı olarak size özel bir güç verilir: bir kahraman fabrikası yaratın, kullanın ve geliştirin. Görev, aynı zamanda artan canavarlara karşı savaşmak için nicelik ve nitelik olarak sürekli artan güçlü bir ordu yaratmak için nihai hedefinizdir. Tycoon oyunlarında ilk kez benzersiz bir fikre tanık olacaksınız: bir kahraman yaratma imparatorluğu inşa etmek.
Tuhaf şekillerden eşsiz fikirlere

İçindekiler

KAHRAMAN YAPIMI İŞ SAHİBİ MOD APK ÜCRETSİZ ALIŞVERİŞ

Alışıldık kodaman veya kahraman oyunlarından farklı olarak Hero Making Tycoon’da ana karakteriniz, insanlardan daha yetenekli ve kahraman fabrikasındaki tüm kuralları yerine getirmek gibi özel bir görevi olan bir sosis savaşçısıdır. Bu dünyanın zaferi artık sizin elinizde. Süreler, programınıza, üretim programınıza ve uzun vadeli geliştirme stratejinize bağlı olarak değişecektir.

Sınırlı kaynaklarla çok fazla kahraman ve asker üretirseniz, canavarlar savaş stratejisini değiştirmek için hareket ettiğinde kontrol etmekte zorlanacaksınız ve tepki veremeyeceksiniz. Üretim çok düşükse ordu kıt olacak, yeterli kahraman olmayacak ve ülke eşit olmayan canavar savaşlarında acı çekecek.

Dengeyi sağlayan, nasıl olacağına karar veren sizsiniz, kahramanlar için taktikler, üretim programları, yükseltmeler ve donanımlar hem sınırlı kaynakların gerçekliğine uyuyor hem de savaşlarda her zaman avantaj elde etmelerini sağlıyor.
Bir kahraman fabrika müdürünün tam olarak ne yapması gerekiyor?

Sosis Askerler üreten bir çiftlik açarak başlıyorsunuz. Otomatik bir montaj hattı kurun, istasyonlar sevk edildikçe askerler için zırh ve silahları yükseltin. Bu, bir kahraman yaratma imparatorluğu kurmanın ilk adımı olacak.

Fabrikadan çıkan askerler, canavarlarla savaşmak için hemen bir ordu oluşturacak. Kârlar, işletme maliyetlerine ve fabrikadaki makine ve teçhizatın modernizasyonuna akmaya devam ediyor.

KAHRAMAN YAPIMI TİKO MOD APK SINIRSIZ PARA VE TAŞLAR

Asker üretme stratejisi ve mantıklı bir savaşma yöntemiyle, yavaş yavaş birçok değerli varlığı elinize alacak ve artık sıradan askerler olmayan başka birçok benzersiz türde kahraman yaratmak için daha karmaşık ve gelişmiş makine süreçlerinin kilidini açacaksınız.
Savaş sistemi eğlence dolu

İlgini Çekebilir  Hills of Steel v3.2.0 MOD APK — MEGA HİLELİ

Hero Making Tycoon’da sadece kahraman fabrikasını yönetip geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda rol yapma oyunları oynama ve benzersiz bir dövüş sisteminin keyfini çıkarma fırsatına da sahip oluyorsunuz. Bebek canavarları yok etmek ve dev patronlara meydan okumak için konuşlandırmak, strateji belirlemek, kuşatmak, saldırıları birleştirmek için kendi askerlerinizi ve kahramanlarınızı kullanın.

Pek çok biçimi bir araya getiren bu oynanış ile Hero Making Tycoon size pek çok heyecan verici deneyim sunacak. Ne tür bir oyuncu olursanız olun, en sevdiğiniz oyun için her zaman benzersiz bir şeyler bulacaksınız.
Kahramanların ve canavarların kilidini aç

Buna karşılık, giderek daha modern fabrikanızdan pek çok türde kahraman doğacak: piyade, okçu, büyücü… ne kadar yükselirseniz, o kadar çok yeni kariyer açacak ve ordunuzun savaş ve savaş becerilerini çeşitlendireceksiniz.

Hala tamamen bir yönetim simülasyon oyunu olsa da, fabrikada binlerce garip mekanik animasyon göreceksiniz. Üretim hattı daha sofistike ve karmaşık hale geliyor ve işte o zaman bu oyunu yönetmekten keyif alıyorsunuz.

Canavarlar bile son derece fazladır. Sadece küçük, hafif, düşük kapasiteli bir oyun ama Hero Making Tycoon’da ordunuzla savaşmayı bekleyen 100’den fazla farklı devasa canavar türü var. Onları yenmek, fabrikada yapımı zor olan nadir ve normal ekipmanı elde etme şansı verir. Özel ordu kahramanlarını donatmalarını sağlayın, ordunuzun durumunu hızla yükseltirsiniz.

Hero Making Tycoon v1.6.1 MOD’u indirin (reklamları izlemeden ödüller kazanın) APK Ücretsiz

MOD

kahraman yapma-iş adamı-v1.6.1-mod.apk

MOD

kahraman yapma-iş adamı-v1.5.8-mod.apk

MOD

kahraman yapma-iş adamı-v1.4.8-mod.apk

Hero Making Tycoon Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.