High Heels Apk Para ve Elmas Hilesi Mod İndir 5.0.5

İçindekiler

High Heels Apk Para ve Elmas Hilesi Mod İndir 5.0.5

Oyun dünyası, bu hayatta her türlü canavarı bulduğunuz yerdir. Genellikle bu oyun. High Heels Apk’da yüksek topuklu ayakkabılar üzerinde yürüyen karakteri kontrol edeceksiniz. Düşündüğünüz gibi sıradan topuklu ayakkabılar değil, bunun gibi hakiki “ayakkabılar”.

Sıfırdan bir çok karakterde kız rolünü oynayan siz, engellerle dolu yollarda yürürken mümkün olduğunca çok topuklu toplayarak hayatınıza başlayacaksınız. Ne kadar çok topuklu toplarsanız, yürüdüğünüz ayakkabı o kadar yüksek olur. Ne için? En kurnazca ve esprili bir şekilde engelleri aşarak, böyle gülünç duruma düşmeye devam etmek. Her seviye, artan zorluk ve engellerin yoğunluğu ile devam eder ve elbette, sadece bir çift “yeterince yüksek” topuk, bir sonraki tura devam etmek için kolayca geçmenize yardımcı olabilir.

High Heels Apk Reklamsız

High Heels Apk Reklamsız topukluların bağımlılık yapan noktası! her engelin sonundadır. Bir meydan okumayı geçtiğinizde, bir kez yüzüstü düşecek ve birkaç santim topuk kaybedeceksiniz. Ve giymek için başka bir topuk bulmanız gerekecek; Aksi takdirde, seviyeyi geçmeyi beklemiyorsunuz. Kızın dengesiz, titrek ama çok becerikli yürüyüşü ve birkaç topuk kaybetmenin heyecanı hem çok eğlenceli hem de ilginç.

High Heels Apk Merdiven Koşusu veya Kule Koşusu ile aynı oyunu kullanmak, çok rahatlatıcı ve tamamen rahat. Düşman yok, son patron yok, sansasyonel kesme hareketleri yok. Tek düşmanınız yoldaki engeller ve kendinizdir. Yüksek Topukluların nihai hedefi! çok net, başlangıçta saklanmak yok: son seviyede zirveye tırmanın. Her zaferden sonra, onları coşkuyla tebrik etmek için havai fişek atmak için etrafta bir taraftar çemberi vardı. Çok motive edici ve mutlu ediyor.

Yüksek topuklu! Bana göre pek çok unsuru bir arada barındıran ender kısa oyunlardan biri: moda, modaya uygun ama yine de çok basit bir oyun, komik ama iyi ayarlanmış, gergin ama beyin hırsızlığı yok. Bunun gibi bu basit, basit oyun seviyesini izleyerek, genç, yaşlı ve çocukların neden ustaca kolayca oynayabildiğini anlayabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Bad Trucker 2 v3.7 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

  • High Heels Apk Para ve Elmas Hilesi Mod İndir 5.0.5 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para
  • +Reklamsız