Highway Drifter v5.3 MOD (Sınırsız Para + Kilitsiz) APK

Açıklama :
Otoban Drifter eğlenceli ve yüksek hızlı pistlerde drift yapma konusunda iyi geliştirilmiş bir yarış oyunudur. Projenin sadece iyi grafikleri değil, aynı zamanda birden fazla film kamerası konumu da var. Bu da sokakta olup bitenlerin en muhteşem kısaltmasını ortaya çıkarır. Oyuncular için çeşitli araba modelleri ve pratik kontroller mevcuttur, bu da tüm manevraların telkari olarak uygulanmasını ve kazalardan kaynaklanan tehditlerin olmamasını sağlar. Hasar sistemi, umursamaz sürücülerin fazla rahat olmasına izin vermiyor. Herhangi bir aceleci hareket, en öngörülemeyen sonuçlara yol açabilir.

Highway Drifter iki farklı modda mevcuttur: tek oyunculu ve çevrimiçi çok oyunculu, her mod herhangi bir arabada ve herhangi bir haritada oynanabilir ve oyuncuların heyecanı maksimum seviyeye çıkarmak için istedikleri kadar kombinasyon yapmasına izin verir Farklı şekillerde oynayın böylece en yüksek puanlarını kırmak için rekabet edebilir veya drift yapabilirler.

DÖRT LASTİKLİ KOLEKSİYON
Araba koleksiyonu, ikonik klasik kas arabalardan son teknoloji türlere kadar farklı türlerden gelir. Mükemmel ve benzersiz olduğu düşünülen gerçek arabalardır. Sadece bu da değil, savaşçıların dünyasına girdiğinizde, arabaların tüm görünümünü ve parametrelerini değiştirme, onları benzersiz, arabanın cesur rengi yapma fırsatına sahipsiniz. Ayrıca burada, arabayı dekore etmek ve yükseltmek için gerçek parayla bazı benzersiz eşyalara sahip olabilirsiniz.

GERÇEK GRAFİKLER
Bu da yetmezmiş gibi Highway Drifter’dan ayrılmak zorunda kalan birçok oyunun cazibesi maksimum puanı alan grafikler. Arabalarda anlatılan gerçekçi fizik, onlara aşık olmanızı sağlayacak. Ek olarak, en modern grafikler yarışı en keskin ayrıntısına kadar simüle eder. Üst düzey cihazlara sahip oyuncular, bu sınırsız ve renkli savaşın keyfini çıkarmak için HD modunu seçebilirler.

OLAYLAR ŞAŞIRDI
Yarış yolculuğundaki yarış boyunca, oyuncular çırpınma ve son derece etkilenen koşuya ek olarak beklenmedik olaylarla karşılaşmış olabilir. Özellikle otoyoldan geçen çeşitli hayvanlara hatta büyük kayalara rastlayabilirsiniz. Ayrıca, daha fazla ilerleyemeyen ve çok fazla soruna neden olan çamurlu kum tepeleri var. Orada durmazsanız, yoğun yollarda kamyonlarla kalabalığa da karışabilir ve istenmeyen kazalara neden olabilirsiniz.

İlgini Çekebilir  Critical Strike CS Online FPS v11.76 MOD APK — TÜM SKİNLER AÇIK + SINIRSIZ MERMİ HİLELİ

DÜNYADA ZORLU MÜTTEFİKLER
Highway Drifter, dünyanın en büyük ağır sıklet yarış topluluğu olarak tanınmaktadır. Burada becerilerinizi ve stratejinizi dünyanın dört bir yanındaki yarış topluluğuna gösterme fırsatınız var. Şimdi lastik yakma savaşı, çekici çevrimiçi oyuncularla en zorlu yarış pistlerini fethetmeye hazır, ta ki her an lider panosunun tepesinde kimin olacağını görmek için nefessiz bir bekleyiş gibi olana kadar.

TEHLİKELİ BÖLGE
Highway Drifter’da oyuncular, farklı arazilerde birçok yol bulunan tehlikeli bir harita sistemine sahip oluyorlar. Uçurumun hemen yanındaki küçük yollar olabilir, oyuncunun arabasıyla uçurumdan güvenle aşağı yuvarlanabileceği küçük bir kusur. Veya gezinmesi zor olan sıcak kumlu bir plaj olabilir. Burada durmayın, mücadeleyi yürütmek için yolu seçerseniz zorluk yol kullanıcılarından gelebilir.

Highway Drifter, oyunculara çoğu oyuncu için uygun, farklı kültürleri temsil eden renkli bir ortam sunar. Sadece bu değil, meydan okumak için tek oyunculu mod veya çok oyunculu mod arasında karar verebilirsiniz. Her modda, benzersiz araba savaşçılarını ve nihai sürpriz, heyecan ve gerilim duygusunu getiren haritaları deneyimleyeceksiniz. Bu yarışta birincilik için savaşalım.

Özellikler :
* Fantastik gerçekçi arabaların büyük koleksiyonu
* Gerçekçi araba fiziği
* İleri teknoloji cihazlar için isteğe bağlı HD modlu yeni nesil grafikler
* Gerçekçi çökmeler
* Sürüklenen arabalar için çoklu yapılar ve modlar
* Klasik kas arabaları da dahil olmak üzere birçok araba
* Ağır çekim özelliğine sahip benzersiz kamera sistemi
* Becerilerinize göre akıllı puanlama sistemi
* Oyun içi sohbet
* Çevrimiçi çok oyunculu
* Araç özelleştirme

MOD

çiftlik evi-v30000809-mod.apk

MOD

Karayolu-Drifter-v4.2.30-Mod.apk

MOD

Karayolu-Drifter-v4.2.29-Mod.apk

MOD

Karayolu-Drifter-v4.2.0-Mod.apk