Hollywood Story Fashion Star v11.13.7 MOD (ücretsiz alışveriş) APK

Açıklamalar :

Bir film yıldızı olmak istiyorsanız bu uygulama harika bir oyun olacak. Hollywood Story, Nanobit.com yayıncısına ait bir oyundur; Bu oyun amatör bir aktör olmaktan ünlü bir A listesindeki yıldıza geçmenizi sağlar. Sular altında kalan sokaklar, lüks konaklar, şöhret, para ve kaçınılmaz skandallar. Oyunda deneyimleyeceğiniz şeyler bunlar. Oyunculuk kariyerinizi sıfırdan oluşturun, hayranlarla tanışın ve Tiktok gibi sosyal medya sitelerinde trendler yaratın. Oyunu indirin ve izleyicileri gerçek Hollywood sembolizmi haline getiren gişe rekorları kıran filmler oluşturun.

OYUN KARİYERİNİZİ BAŞLAYIN VE GELİŞTİRİN

Hollywood Story içeriği basittir ve oyuncuların yetenekli oyuncular olarak renkli hayatlar geliştirmesi içindir. Sürekli olarak farklı filmlere katılmanız, NPC’lerle etkileşim kurmanız, özel görevleri tamamlamanız ve zamanla daha fazla şöhret veya bonus kazanmanız gerekiyor. Bununla birlikte, kariyerlerinde, nihai hedefe ulaşmak için sorunlar ve zorluklar yaratan bazı rastgele unsurlar ortaya çıkar.

Kariyer faktörüne ek olarak, oyuncu aşk alanındaki ilgili faktörlere dikkat etmelidir ve bir oyuncunun hayatında genellikle unutulmaz dramalar olur. Bununla birlikte, oyuncuların tüm faktörleri dengelemek ve böylece hayatı dengelemek veya romantik ve mutlu bir aşk inşa etmek için birçok mekanizması vardır. Bir oyuncunun sevgilisi, istediği herhangi biri olabilir ve her birinin keşfedilecek çok sayıda içeriği ve derinliği vardır.

GELİR İÇİN MUHTEŞEM FİLMLER YAPIN

Bir film yapma süreci karmaşıktır, ancak profesyonel bir oyuncu olmak söz konusu olduğunda oyuncunun tek gelir kaynağıdır. İsteğe bağlı olarak her filmin yönünü veya ana unsurlarını oluşturabilirsiniz, ancak bazı ek unsurlar otomatik olarak doldurulacak ve oyuncunun seçimlerini çeşitlendirecek ve zenginleştirecek. Bazı benzersiz mekanikler, her filmle etkileşimi çok esnek hale getirerek, oyuncuların mükemmel bir film oluşturmalarına yardımcı olmayı vaat ediyor.

GÜZEL GÖRÜNÜMÜNÜZÜ YARATIN

Bir oyuncunun görünüşü önemlidir, ancak Hollywood Story oyuncuların yaratıcı olmasını ve sevdikleri bir görünüm tasarlamasını istiyor. Tasarım mekanizması, saç stilleri veya temel makyaj da dahil olmak üzere tüm vücut için birçok mizahi unsur veya diğer küçük detaylarla birlikte canlıdır. Ayrıca, birkaç güzellik ayarlaması, karakteri daha belirgin ve etkileyici hale getirecek, bu nedenle arsa ilerlemesi heyecan dolu olacak.

GÜZEL VE ​​ŞIK KOSTÜMLER GİYİN

Kostümler her oyuncu için olmazsa olmazdır ve kadın oyuncular genellikle pahalı elbiselerle karizmalarını ve zarafetlerini sergilemek için birçok fırsata sahiptir. Ek olarak, oyuncular alışverişe gidebilir ve kendilerini modaya uygun giysiler veya çantalarla ödüllendirerek kariyerlerinde daha muhteşem ve profesyonel hale gelebilirler. Bu arada oyuncular, her etkinlik için her türlü özelleştirmeyi daha kolay değiştirmeye yardımcı olan birçok farklı kıyafet ön ayarını özelleştirebilir.

İlgini Çekebilir  Hungry Shark Evolution v10.4.6 MOD APK – MEGA HİLELİ

AŞKLARLA DRAMATİK HAYATIN KEYFİNİ ÇIKARIN

Bir oyuncunun hayatı hiçbir zaman huzurlu olmamıştı ve Hollywood Story, oyuncuların her sürprizin tadını çıkarması için sayısız dramatik durum yaratacak. Drama genellikle aşk hayatında, aldatma veya sahne arkası ilişkiler gibi ortaya çıkar ve oyunculara Hollywood hakkında daha fazla fikir verir. Oyuncunun kararına bağlı olarak, senaryolar kapsamlı bir şekilde değişerek oyun değerini ve deneyimini geliştirecek.

Hollywood Story, oyuncuların dramatik hikaye anlatımının ve sonsuz bir alışveriş deneyiminin keyfini çıkarabileceği rahatlatıcı bir oyundur. Ayrıca ünlü aktörler olmak ve hayallerindeki hayatı yaşarken dünya çapında ün kazanmak için özel bir potansiyele sahip olacaklar.

Özellikler :

* Yeni insanlarla tanışın, arkadaşlarınızla eğlenin, evlerine gidin ve filmlerini izleyin. O zaman dünyaya başarılarından bahset!
* Muazzam bir ün ile medyanın büyük ilgisini çekiyor! Fotoğrafınızı çekmek için evinizin önünde bekleyen paparazziler olacağından magazin kapaklarına hazır olun.
* Oyunda ilerledikçe muhteşem yeni yerler ve eğlenceli yeni özellikler keşfedeceksiniz! Hollywood, Beverly Hills, Manhattan, Las Vegas ve daha muhteşem yerleri ziyaret edin!
* Rüyayı yaşamanın ve en seksi Hollywood ünlüleriyle tanışmanın ve egzotik yerlerde büyük etkinliklerde onlarla takılmanın zamanı geldi.
* Kendi ünlülerin desteklediği giyim hattını yarat, kendi parfümünü yarat ve lejyonlarca takipçisiyle gerçek bir megastar ol!
* Tasarımcılarla tanışın ve sadece sizin için yaratılmış benzersiz bir moda elbiseyi giyin!
* Oyuncu seçimlerine ve gişe rekorları kıran filmlere erişin! Filmlerinizi tanıtın ve takipçiler kazanın!
* Kendine bir film yıldızı yap! Giysiler, moda stilleri, saç stilleri ve makyaj seçerek kendi avatarınızı yaratın. Film endüstrisinde kalıcı bir izlenim bırakın!

Hollywood Hikayesi: Moda Yıldızı MOD özellikleri:

Ücretsiz alışveriş

Hollywood Story: Fashion Star Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Son sözler

Aynı türdeki oyunlarla karşılaştırıldığında, Hollywood Story: Fashion Star, oynanış veya olay örgüsü açısından gerçekten öne çıkmadı. Bununla birlikte, güzel grafikler ve birçok harika moda kıyafet sayesinde, oyun hala saygın sayıda oyuncu alıyor. Moda oyunlarını seviyorsanız, lütfen her boş zamanınızda Fashion Star’ı deneyimleyin!

Hollywood Hikayesi Moda Yıldızı v11.13.7 MOD (ücretsiz alışveriş) APK Ücretsiz İndir

MOD

Hollywood katlı-v11.13.7-mod.apk

MOD

Hollywood katlı-v11.7.5-mod.apk

MOD

Hollywood katlı-v11.4-mod.apk