Homicide Squad New York Cases v2.35.6502 MOD (Mod para) APK

Açıklamalar :

EN İYİ suç çözme oyunu oyuncuları göreve çağırıyor! Dedektiflik becerilerinizi test etmeye ve ilgi çekici bir tehlike, ihanet… ve cinayet dünyasına girmeye hazır mısınız? Homicide Squad, yoğun oynanış ve kafa karıştıran cinayet gizemleriyle dolu, yürek hoplatan bir Gizli Nesne Eşleştirme-3 oyunudur!

Homicide Squad: New York Cases, merak uyandıran bir suç gerilim filmi getiriyor. Nesneleri bulmak için bir yolculuğa çıkarlar ve çok etkileşimlidirler. New York City’deki zorlu görevlerde bilge dedektifler Turino ve Lamonte’ye katılın. Suçlularla yüzleşirsiniz ve yasayı geri getirirsiniz. Zor vakaları üstleniyorsunuz, benzersiz yerleri ziyaret ediyorsunuz, doğru ipuçlarını bulmak için suç mahallerini araştırıyorsunuz. Oyun beraberinde tuhaf bir kan çeşmesi veya bir su tankında donmuş bir adam getiriyor. Oyun, unutulmaz vakaları araştırırken ve çarpık katilleri yakalamak için ilgi çekici karakterlerle etkileşime girerken sürükleyici bir hikayeye sahip. Bu heyecan verici, heyecan verici sürüşlerden biri için büyüteç ve dedektif şapkanızı almaya hazır olun. Önce, tercih ettiğiniz oyun modunu SEÇİN, ardından BULUN ve gizli nesneleri kullanın. Oyun, arka arkaya MAÇ taşları gibi mini oyunlar içeriyor. Dolandırıcı şüphelileri sorgular, garip ipuçlarını analiz eder, vahşetlere kafa yorar ve nihai çözümü bulurlar. Oyun İngilizce, Fransızca, Japonca gibi popüler dilleri desteklemektedir …

Homicide Squad: New York Cases, harika bir dedektif olarak heyecan verici bir yolculuk sunuyor. Suçluları bulmak için gizemli cinayet vakalarının soruşturmasına dalıyorsunuz. Suç mahalline gidiyorsun, ipuçlarını arıyorsun ve tanıklarla iletişim kuruyorsun ve çok faydalı bilgiler topluyorsun. Suç mahallinde bulunan tüm verileri ve tüm nesneleri analiz ederler. Tanıklarla ve sanıklarla da görüşmelisiniz. Şu anda oyunda birçok büyük zorluk içeren altı ilginç durum var. En son güncellemede oyun, aşağıdaki gibi ilginç oyun modları sunuyor: Kiraz çiçeği festivali arifesinde botanik bahçesinde bir kadının düşüşü ve bu, olayı bir efsaneye bağlar. eski japon. YENİ DURUM modunda, Dedektif Turino ve Gallego’nun randevusunun tadını çıkarın ve vahşi bir cinayete tanık olun. Katilin kimliğini keşfetmek için Turino, Lamonte ve bir FBI ajanı ile seyahat edin. KİRAZ ÇİÇEK FESTİVALİ ETKİNLİKLERİ modunda 32 zorlu görevde ustalaşacak ve altı özel koleksiyonu birleştireceksiniz. Kiraz Çiçeği Festivali Madalyası ile ödüllendirilmek size benzersiz bir avatar ve Kiraz Çiçeği Bahçesi için özel bir dekorasyon kazandıracak. Üç ay boyunca her 24 saatte bir döndürücü ve beş evrensel jeton alacaksınız. Oyun sürekli olarak güncellenir ve geliştirilir, bu nedenle her zaman önemli bir optimizasyon deneyimi sunar.

İlgini Çekebilir  Auto Chess v1.4.0 MEGA Hileli – Mod Apk

Homicide Squad: New York Cases, oyuncuların suçla savaşmalarına ve tehlikelerle dolu bir dünyada dedektiflik becerilerini sergilemelerine olanak tanır. Ayrıca, oyun gizli nesneleri bulma konusunda harika bir deneyime sahiptir ve maç 3 stili ilginçtir.

Homicide Squad: New York Cases, size bol eğlence ile heyecan verici dedektif deneyimleri getiriyor. Turino ve Lamonte gibi dünyaca ünlü dedektiflere New York sokaklarında yasal bir maceraya katılın. New York’ta esrarengiz bir şekilde garip cinayetler oluyor ve her şeyi normale döndürmek için gerçeği bulmalısın. Macera oyunları ve gizli nesneleri seviyorsanız, bu harika oyunun keyfine varacaksınız. Oyun, inanılmaz maceralarda 500’den fazla heyecan verici görev sunuyor. Yaklaşık 30 yerin gizemlerini keşfedecek ve yaklaşık 50 harika karakterle tanışacaksınız. Genel olarak, oyun harika bir genel tasarıma sahip. Başladığınızda renkli grafikler ve oyunun harika fragmanını göreceksiniz. Oyunu “Nesne Arama” tarzında çözüyorsunuz. New York City dedektiflerinin karmaşık cinayet davalarını çözmesine ve yetenekli suçluları ortaya çıkarmasına yardım edeceksiniz. Delil toplamak, gerçekleri analiz etmek, tanık ve ortaklarla iletişim kurmak, soruşturma yapmak, gerçek fail hakkında suçlamada bulunmak gibi birçok önemli şeyi yapıyorlar. Adım adım adaletin kahramanını oynayabileceğiniz ve suçlular veya katillerle savaşabileceğiniz oyunun derin bir hikayesi var. Yetenekli bir dedektif olarak, lüks New York şehrini keşfediyorsunuz. Siz ve meslektaşlarınız ipuçlarını bulmak için suç liderine geliyorsunuz ve suçluyu bulmak için tüm becerilerinizi kullanıyorsunuz. Oyunda sizler için birçok vaka ve görev bulunuyor. Korkunç gerçekleri keşfetmekten zevk alırlar ve New York’a barış getirme misyonunu ciddiyetle yerine getirmeleri gerekir. Sağlıklı bir şehir yaratıyorsunuz ve insanların sizin gibi kahramanların adaletine inanmasına yardımcı oluyorsunuz.

Özellikler :

İLGİLİ BÖLÜM
her sahne için tercih ettiğiniz oyun modu
BUL
gizli nesneler ve bunları kullanın veya
MAÇ
üst üste taşlar,
ARAYIN
ihtiyatlı şüpheliler,
ANALİZ
garip ipuçları ve
İnanılmaz suçları ÇÖZÜN!

Homicide Squad New York Cases v2.35.6502 MOD (Mod para) APK Ücretsiz İndir

MOD

Cinayet-takım-v2.35.6502-mod.apk

MOD

Cinayet-takım-v2.35.6300-mod.apk

MOD

cinayet ekibi-v2-35-5400-mod.apk