Hotel Empire Tycoon Idle Game Manager Simulator v3.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Hotel Empire Tycoon – Idle Game (MOD, Unlimited Money) – gerçek zamanlı strateji unsurlarına sahip ekonomik bir simülatör ve bir otel sahibi olarak kendi otel imparatorluğunuzu kurmaya çalışmanız gereken bir zaman yöneticisi. Genel olarak, mobil platformlarda birçok benzer oyun var, ancak bu projenin bir takım ilginç farklılıkları var, bu nedenle olağan genişlemeye ek olarak, basit ve karmaşık olmayan kontroller ve anlaşılır bir ekonomik model, geniş oyun özellikleriyle birleştirilir, otel sayısı , geliştirilmiş hizmet ve artan Konfor, farklı amaçlar için oteller ve oteller inşa edebilirsiniz. Hotel Empire Tycoon mod apk’daki şık grafikler ve son derece detaylı nesneler resmi tamamlıyor.

OTEL DEKORASYON GÖREVLERİ DİKKAT VE REHBERLİK GEREKTİRİR

Müşterilerin seyahat noktası olarak otelinizi seçip geceleme yapabilmeleri için öncelikle dış dünyanın titizlikle korunması gerekir. Bu nedenle otel dekorasyon aşamasına ağırlık verilmeli ve ihmal edilmemelidir. En lüks ve seçkin mobilyalar ilk tercihiniz. Ayrıca müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik konfor ve güvenlik faktörlerini de sağlamalıdırlar.

ÇALIŞANLARINIZI EN İYİSİNİ YAPMALARI İÇİN SAKLAYIN

Hepsi bu kadar değil, Hotel Empire Tycoon ayrıca daha fazla personel almanıza izin veriyor ve bunlar bu otelin yönetim ve işletme oyununda kozlarınız. Spesifik olarak, her personel bu oteldeki her bir hizmetle meşgul olacak ve kendi güçlü yanlarına sahip olacaktır. Dikkatli müşteriler için arabayı süren ve otoparkı işleten güvenlik görevlilerinden bahsetmiyorum bile. Bu da yetmezmiş gibi, sevimli resepsiyonistler konukları her zaman parlak bir gülümsemeyle karşılar ve olabilecek her soruyu yanıtlamaya hazırdır.

DAHA FAZLA KÂR KAZANMAK İÇİN RESTORANI GENİŞLETİN

Ayrıca müşterileriniz sadece otelde uyumakla kalmaz, günden güne, hatta haftadan haftaya kalma olasılığı da yüksektir. Bu nedenle oyuncular, daha fazla restoran inşa ederek otel hizmet kalitesini yeni bir seviyeye getirebilirler. Burası sizin için kahvaltıdan gece geç saatlere kadar eksiksiz bir yemek yelpazesi sunuyor. Bu hizmet, müşterilerin açlıklarını ve susuzluklarını gidermelerine yardımcı olurken, önemli bir kâr elde etmenize yardımcı olur.

İlgini Çekebilir  SuperVPN v2.8.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

GÜVENLİK ŞAMANDALI YÜZME HAVUZUNU KEŞFEDİN

Müşterilerin eğlence ihtiyaçları her geçen gün artmaktadır. Sadece uyumak için otele ihtiyacınız yok, aynı zamanda burada heyecan verici açık hava etkinlikleri yaşamak istiyorsunuz. Hotel Empire Tycoon, oyuncuların açık ve kapalı havuzlar inşa etmeleri için koşullar yaratır. Yetişkinler ve çocuklar için tam yüzücü mayoları ve şamandıraları ile her boyutta mevcuttur.

MÜŞTERİLERİNİZE EN İYİ MASAJ DENEYİMİ SUNUN

Hotel Empire Tycoon’un müşterilerinize sunduğu hizmet bununla da bitmiyor. Ayrıca, müşterilerinizi ziyaret etmek istedikleri ilgi çekici yerlere götürecek şoförler de sağlıyoruz. Aynı zamanda VIP müşteriler için masaj hizmetini genişletebilirsiniz. Veya personel onları odaya getirdiğinde kahvaltı ve smoothie’lerin tadını çıkarabilirler. Müşteriler için bagajı taşıyan personel de tamamen sizin tarafınızdan organize edilir.

Özellikler :

* Şehirdeki ünlü restoran ve otellerin şefi ol ve her gün yüzlerce müşteriyi kendine çek.
* Müşterileri ağırlamak için küçük bir binadan Krallar Sarayı gibi bir mimari şahesere inşa edilmiştir.
* Bu efsanevi oteldeki tüm görevler ve departmanlar için personel kiralayın ve yönetin.
* Yüzme havuzlarını küçükten büyüğe, içeriden dışarıya benzersiz deneyimlerle genişletin, sıcak yaz aylarında harika.
* Yoğun saatler ve hamallardan sonra müşteriler için daha fazla masöz işe alın.

Hotel Empire Tycoon MOD’un özellikleri:

Sınırsız Para: Kullandıkça para azalmaz. Bu özellik, otel imparatorluğunuzu rahatça yükseltmenize ve genişletmenize olanak tanır.

Kilidi Açıldı: Çift Paranın kilidi açılır.

Hotel Empire Tycoon hakkında son sözler

Bu, Codigames simülasyon oyun listesine başka bir oyun başlığı ekler. Ayrıca, eminim ki Hotel Empire Tycoon da oynamanız gereken oyunlar listesine eklenecektir. Lütfen makalenin altındaki bağlantıları kullanarak oyunu indirin. Otelcilik sektöründe çok eğleneceksiniz.

MOD

hotel-empire-tycoon-v3.1-mod.apk

MOD

hotel-empire-tycoon-v3-mod.apk

MOD

hotel-empire-tycoon-v2.9-mod.apk

Hotel Empire Tycoon Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.