Hunt Royale Epic PvP Battle v1.7.4 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:
Hunt Royale Epik PvP Savaşı – Her biri en iyi taktik modeli seçmenize izin verecek benzersiz becerilere sahip çok çeşitli karakterlerle, tüm formatlara karşı tek bir şekilde gerçekleşecek savaşlarda yer almak zorunda kalacağınız çok oyunculu çevrimiçi aksiyon, çünkü bu önemsiz değil. her savaş, birçok koridor, oda, platform vb. ile karmaşık bir yerde gerçekleşecek. Ve geliştiriciler, aynı royale moduna sahip olmanız için klasiklerde oynamaya karar verdiler. Hunt Royale mod apk’daki parlak grafiklerin oynanışa daha da fazla ilgi kattığını belirtmekte fayda var.

DÜŞMANLARLA MÜCADELE
Hunt Royale’de oyuncular, rakipleri yenmek için çeşitli maçlarda yer alıyor ve moda bağlı olarak sayıları ve özellikleri tamamen değişiyor. Archero’ya benzer şekilde tek elle karakteri kontrol edebileceğiniz bir oyundur ve bu oyunla aynı özelliklere sahiptir. Aslında karakteri yukarıdan aşağıya bir bakış açısıyla kontrol ediyor ve yeteneklerinizi kullanarak önünüze çıkan düşmanları alt ediyorsunuz. Çalışma mekanizmasına da tamamen erişilebilir.

ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI
Hunt Royale’ın birincil modunda oyuncular, sürekli olarak önlerinde beliren çeşitli düşmanları tek başına yendikleri bir oyun tarzı bulacaklar. Ekranın üst kısmında sarı bir deneyim çubuğu var ve bir canavarı her öldürdüğünüzde, seviye atlayana kadar çubuk yavaş yavaş dolacak. Aynı zamanda, her seviye daha zor düşmanlarla savaşmak için beceriler seçmenize izin verir. Oradan, kazanma şansı yaratmak için elde ettiğiniz becerileri birleştirmenin yollarını bulacaksınız.

Düşmanı yenmek için işbirliği modunun aksine, PVP modu sadece oyuncuların birbirleriyle rekabet ettiği bir maç yaratır. Başka bir deyişle, düşmanlarınız artık canavar değil, siz onlarla karşılaşana kadar güçleri bilinmeyen diğer oyuncular. Diğer oyunculara karşı heybetli bir karaktere ve becerilere sahip olmalısınız. Ayrıca hedef seçimi de önemlidir çünkü bazen müttefik olmayabilirsiniz ama siz ve diğer oyuncular aynı düşmanı yenersiniz.

İlgini Çekebilir  WhatsApp Plus v17.36 (v2.23.8.72) APK — Çevrimiçi Durumunu Gizleme (NİSAN — 2023)

KİLİT AÇILACAK FARKLI KARAKTERLER
Oyuncular Hunt Royale’de etkileyici bir karakter kadrosu bulacaklar. Her karakterin belirli bir seviyeye ulaştığında kilidi açılan kendi özellikleri ve becerileri vardır. Aynı zamanda, yükseltme malzemelerinin bulunması kolay değildir, çünkü bu her karakterin kart sayısıdır. Başka bir deyişle, seviye atlamak için gerekli sayıda karta sahip olmanız gerekir. Bu gerçekten de oyuncuların tamamlaması için zamana ihtiyaç duyacakları uzun bir süreç.

Android için Hunt Royale MOD APK’sını indirin
Boş zamanlarınızda can sıkıntısını gidermek için bir araç arıyorsanız, Hunt Royale daha iyi bir seçimdir. Dahası, karakterinizi kişiselleştirmeniz ve en iyi teçhizatı satın almanız için bol parayla oyunun MOD APK sürümünü de sağlıyoruz. Bu eğlenceli oyunu kaçırmayın, hemen oynamaya başlamak için rehberimizi takip ederek indirin ve kurun!

Özellikler:
* Kilidi açmak ve seviye atlamak için 30’dan fazla karakter!
* Savaşmak için benzersiz düşmanlar
* Kullanmak ve ustalaşmak için güçlü beceriler
* Öngörülemeyen özel etkinlikler
* Eğlenceli voksel tabanlı grafikler

MOD

av-royale-v1.7.4-mod.apk

MOD

av-royale-v1.7.3-mod.apk

MOD

av-royale-v1-7-2-mod.apk

MOD

av-royale-v1.7.1-mod.apk

MOD

av-royale-v1-6-8-mod.apk

MOD

av-royale-v1.6.6-mod.apk

MOD

av-royale-v1.6.5-mod.apk

MOD

av-royale-v1-6-4-mod.apk

MOD

av-royale-v1.6.3-mod.apk

MOD

av-royale-v1.6.0-mod.apk

MOD

av-royale-v1.5.7-mod.apk

MOD

av-royale-v1.5.3-mod.apk

MOD

av-royale-v1-5-0-mod.apk

MOD

av-royale-v1.4.6-mod.apk

MOD

av-royale-v1-4-3-mod.apk

MOD

av-royale-v1-4-2-mod.apk

MOD

av-royale-v1.3.8-mod.apk