Ice Scream 1 Korku Mahalle v1.2.3 MOD (Kilitli + Menü) APK

Açıklama:

Kayıp komşunun Ice Scream 1 versiyonu, oyunculara sokakta dondurma kamyonlarını kovalamak ve birçok heyecan verici aktivite dahil olmak üzere daha sıra dışı bir alan sunuyor. Ancak, bir tanık olarak, dondurma büyüsünün korkunç kaynağının nerede olduğunu öğrenin. Bu eksantrik adamı takip edecek kadar cesur musun? Önünüzdeki yola yakın durun, ancak herhangi bir ipucu vermeyin. Reklam kitaplığı tarafından bazı öneriler gönderilir.

Öykü
Ice Scream: Horror Neighborhood’un gerçek bir storyboard’u var. Arkadaşı Charlie, Rod adında bir maskeli dondurma satıcısı tarafından kaçırıldı. Rod, büyürken kendi sınıf arkadaşları tarafından zorbalığa uğradı ve şimdi çocuksu öfkesini oyun alanındaki çocukları garip bir süper güçle dondurarak onlardan çıkarıyor.

Güzel ve güneşli bir günde, tuhaf görünüşlü bir dondurmacı, tombul çocukları aramak için şüpheli görünüşlü minibüsünü mahalleye sürer. Şişman, dikkatsiz çocukları dondurmasını almaya ikna ediyor ve onu dondurmaya dönüştürüyor. Her şeye tanık oldunuz ve yol boyunca ipuçlarını ve silahları toplayarak Charlie’yi kurtarmak için minibüsüne gizlice girmeye karar verdiniz.

DONDURMA ADAMLARIN GÖZETİMİNDEN KAÇIŞ
Ice Scream 1’in macera dolu yolunda sizi bir bisiklet takip ediyor. Oyuncular en iyi görüntüyü elde etmek için hareket tarzlarını çeşitlendirebilir. Yol boyunca tanıştığınız insanlar, hareketiniz için size birçok yararlı ipucu verecek. Birçok oyuncunun ipuçlarının yardımına ihtiyacı olacak ve reklamlara katılarak daha fazlasını satın alabilirsiniz. Ek olarak, büyük bir harita yolculuğunuzu birçok engel haline getirir. Şehri dolaşın ve eksantrik dondurmacıyı tutuklamak için yüzlerce kanıta tanık olun. Belki seni gördü; en iyi ihtimalle, bu olamaz. Oyuncular bu yolculuk için plan yapmalı ve fark edilmemek için ekstra dikkatli olmalılar!

KAMYONLARIN GİZLEDİĞİ SIRLARI KEŞFEDİN
Ice Scream 1’de, ürkütücü maskeli bir dondurma satıcısı kılığında şeytani bir güç, suçlarını sıradan bir dondurma kamyonu adına işledi. Sadece arkadaşını soymakla kalmayacak, aynı zamanda diğer birçok çocuğu hapse atacaklar ve daha korkutucu eylemler yapacaklar. Sıradan bir dondurma kamyonu değildi. Görünüşe göre şehri dondurma planları başlamış; Harekete geçmelisiniz!

YOLCULUĞUNUZU ENGELLEYEN YAPMACALARI DOLDURUN
Arkadaşını donduran şüpheli dondurmacının peşine düşen oyuncu, birçok riskle karşı karşıya kalır. Bunlardan biri de bitmemiş bulmacalar. Engellerle karşılaşacaksınız, kolaydan zora doğru sıralanmışlar, bu süre zarfında birçok önemli karar verilecek. Ayrıca, bazı teoriler sizi iki yol arasında bocalar, şüpheli adamı takip edip çocukları kurtarmanızı sağlar mı?

ÇEŞİTLİ MODLARDAN GEÇİN
Ürkütücü unsurlar, Ice Scream 1’in alanını her zamankinden daha gergin hale getiriyor. Ancak buna karşılık gelen zorluk da oyuncuların benzer zorluklarla karşılaşmasına neden oluyor. Dikkat edilmesi gereken ve yol boyunca bazı ek yararlı ipuçları elde edilecek pek çok şey var. Toplam 3 popüler mod size en iyi deneyimi getirdi. İlk olarak, oyunun gerçek ruhunu hissetmek için hayalet moduna katılın. Bu seviye normal mod için düşürülür ve engellerle karşılaştığınızda daha fazla ipucu vardır. Gelişmiş mod, gizemli dondurma kamyonunun hızlı kaçışıyla savaşmanızı sağlar.

İlgini Çekebilir  Drivvo v7.7.12 PRO APK — ARAÇ YÖNETİMİ

OYUNU HİSSEDİN
Ice Scream 1, size belirli öğelerle oynama ve öğrenme özgürlüğü verir. Oyuncular istedikleri temayı seçerek birçok turdan geçerler. Oyuna daha yakından bakmanıza yardımcı olmak için birçok yeni içerik eklenecek. Seviye arttıkça sorunun zorluğu da artıyor. Gizemli dondurma satıcısını avlamakta zorlanıyor musunuz? Sizi hızlandırmak için çeşitli araçlarımız var. Oyunda mükemmel performans elde etmek için birçok unsuru birleştirin!

Özellikler:

* Oyuncuların kafasının asla karışmaması için faydalı talimatlar
Başlangıçta oyuncular, kendilerini talimatlar ekranına götürecek bir eğitim almayı seçebilirler. Bu nedenle, kendinizi biraz kaybolmuş hissederseniz, her zaman geri dönüp bir şeyler öğrenebilirsiniz. Oyun sırasında oyuncular ekranın ortasında küçük bir nokta görecekler. El düğmesini almak için konunun üzerine yerleştirmelisiniz. Bu nokta, istedikleri öğeye dokunarak haritalarda bulabilecekleri öğeleri toplamalarına yardımcı olacaktır.

* Basit bulmacalar ama asla sıkıcı değil
Çubuk gerçekten korkutucu ama eğlenceli olabilir. Tombul çocukları yakalayıp öldürme arzusu hakkında bir şarkı uydurur ve kendi kendine mutlu bir şekilde gevezelik eder. Seyahat etmeniz ve bu kötü kötü adamın donmuş çocuğu kurtarmak için gizemli planını çözmeniz için farklı senaryolar var. Her bölgenin kendi bulmacası vardır, göreviniz minibüsünde saklanmak, bazı çekmeceleri gözden geçirmek ve daha fazla ipucu veya araç aramaktır. Bazen oyuncular kendilerini şu durumda bulurlar: “Bu odada ne arıyorum ki?” ama bulmacaları çözmek çok zor değil.

* Dört farklı oyun modu
Oyuncular Ice Scream: Horror Neighborhood’u dört seçenekte sonuna kadar deneyimleyebilir: Ghost, Normal, Hard ve Extreme modları. Oyunu kaybettiğinizde veya kötü Çubuk tarafından yakalandığınızda oyun sizi ürpertecek.

* Oyunun ana menüsündeki tüm bulmacaların ve aksesuarların kilidini açın
Ice Scream: Horror Neighborhood sizin için her şeyin kilidini açtığı için daha fazla ilginç içerik veya sinir bozucu reklamlar için ödeme yapmaya gerek yok. Oyunu açın ve hepsini almak için “İpucu” na tıklayın.

KUSURLARI

Yeni başlayanlar için, nesnelerle normal şekilde etkileşim kuramayacağınız için kontroller bazen bir mücadeledir.

Oyun bir an için düzgün çalışmıyor, çünkü Rod seni ondan saklandığını görse bile bulamıyor.

Gaz bazen uçabilir, oyun alanında ofis anahtarı görüntülenmiyor vb.

SON DÜŞÜNCELER
Oyunun büyük bir kısmı dünyayı keşfetmek ve sevgili arkadaşın Charli’yi kurtarmak ve aynı zamanda dondurmacı Rod tarafından görülmemek için elinden gelenin en iyisini yapmaktır. Ice Scream: Horror Neighborhood MOD APK korkutucu, ancak aynı zamanda komik ve eğlenceli de olabilir. Oyun her yaş için uygundur, böylece arkanıza yaslanıp küçük kardeşlerinizle eğlenebilir ve kötü dondurmacıdan korkmalarını izleyebilirsiniz.

Ice Scream 1 Horror Neighborhood v1.1.9 MOD (Kilitli + Menü) APK Ücretsiz İndir

MOD

buz çığlığı-1-v1-2-3-mod.apk

MOD

buz çığlık-korku-mahalle-v1.1.9-mod.apk

MOD

buz çığlık-korku-mahalle-v1.1.8-mod.apk