Ice Scream 3 v1.1.3 MOD (Mod menüsü) APK

Açıklamalar :

Ice Scream 3 (MOD, Lives/Ammo) – Rod adında kötü bir dondurmacının maceralarını anlatan bir dizi oyunun devamı, oyunun bu bölümünde hain dondurma satıcısı tekrar şehrinizde ortaya çıktı ve yanlışlıkla siz Tanıkınızın kaçırılmasını sağladınız. Şimdi sadece adamın kaderi size bağlı, ancak Rod’un kelimenin tam anlamıyla her hışırtıyı duyduğu akılda tutulmalıdır, bu yüzden son derece dikkatli olmanız gerekir. Arcade ve korku arayışı gibi oyun öğelerinin kombinasyonu, oyuna özgünlük katacak ve sizi çekirdeğe bağlayacaktır.

DONDURMA SATICISINI SİZİ GÖRMEMESİ İÇİN KANDIRIN

Ice Scream 3’te oyuncuların görevlerini tamamlamada en yetenekli olmaları gerekir. Seni keşfetmesine izin verme; Kamyonda sessizce saklanın ve araştırmalarınızı gerçekleştirin. Zekanızı ve yaratıcılığınızı kullanarak birçok çocuğun kayıp kişi vakalarındaki gizemleri hızla ortaya çıkaracaksınız. Bu kaybolma, dondurma satıcısının o mahalledeki birkaç çocuğu planlayıp kaçırması ve ardından onları tehlikeli dondurma kamyonuna koymasından kaynaklanıyor.

YOKSUL İNSANLARI KURTARMAK İÇİN GİZEMLERİ ÇÖZÜN

Ice Scream 3, size zengin içerikli birçok yeni ve heyecan verici bulmaca getiriyor. Her bilmece sizin için büyük bir meydan okumadır ve cevaplamadan önce dikkatlice düşünmeniz gerekir. Mahkumları düşmandan en güvenli şekilde kurtarmak için tüm farklı bulmacalarda ustalaşmak için bilginizi kullanın.

BİRÇOK SEVGİLİ KARAKTER İLE ÇEKİCİ BİR ARAYÜZÜN KEYFİNİ ÇIKARIN

Bu oyundaki grafikler, karakterlerin sevimliliği ve özgünlüğüne ilgi duyan birçok kişinin merakını ve heyecanını uyandıran inanılmaz bir çekiciliktir. Sadece bu da değil, karakterlerin renkleri çekici ve uyumlu bir şekilde karıştırılarak oyuncuları büyüler ve memnun eder. Kişiliklerini ve farklılıklarını daha iyi anlamak için bazı karakterlerle iletişim kurun ve sohbet edin. Her karakterin oynayacağı belirli bir rolü vardır ve bu oyundaki hikayelerin gizemini ve heyecanını artırır.

RAHAT OYNAMAK İÇİN SEVİYELERİ SEÇME HAKKINA SAHİP OLUN

Ice Scream 3’te oyuncular deneyimlerine en uygun seviyeyi seçme hakkına sahiptir. Oyunda, özgürce seçebileceğiniz basitten karmaşığa üç seviye vardır. Her seviyede oyunculara en komik ve en unutulmaz eğlence anlarını yaşatacak yeni ve eğlenceli durumlar var. Ayrıca ürkütücü senaryolarda zekanızı test etmek için en zorlu seviyeyi seçebilirsiniz. Lütfen bir karar vermeden önce dikkatlice düşünün.

İlgini Çekebilir  Zombie Castaways Apk Mod Para Hilesi Mod İndir 4.45

BU OYUNU OYNADIKTAN SONRA BİRÇOK BÜYÜK FAYDALAR ELDE EDİN

Bu oyunda savaşma ve soruları cevaplama sürecinden sonra, nispeten yeni bilginizi geliştirme ve genişletme fırsatına sahip olacaksınız. Sadece bu değil, aynı zamanda daha fazla savaş deneyimi kazanacak ve planı nasıl düzgün bir şekilde düzenleyeceğinizi ve uygulayacağınızı bileceksiniz. Ayrıca bu oyun, oyunculara her galibiyetten sonra anlamlı hediyeler veriyor.

Özellikler :

* Ürkütücü sırların ardındaki gerçeği ortaya çıkarırken bu dondurma satıcısının hikayesini eğlenceli bir şekilde deneyimleyin ve keşfedin.
* İyi bir insan olun ve herkesin izini sürmek ve herkesi kurtarmak için makul çözümler bulmak için dondurma kamyonuna saklanın.
* Kendi seviyenize ve becerilerinize uygun bir oyun seviyesi seçme hakkınız var ya da dövüş becerilerinizi öğrenmek ve geliştirmek için en zorlu seviyeyi seçebilirsiniz.
* Birçok değerli ödül toplayın ve bir sürü heyecan verici bilgi ve pratik ders alın.
* Tehlikeli engelleri yok etmek ve tutulan temaların çoğunu serbest bırakmak için her bulmacayı en düşünceli şekilde öğrenin ve çözün.

Ice Scream 3 v1.1.3 MOD’u İndirin (Mod menüsü) APK Ücretsiz

MOD

buz çığlık-3-v1.1.3-mod.apk

MOD

buz çığlık-3-v1.1.2-mod.apk

Ice Scream 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.