iGun Pro 2 Ultimate Gun Application v2.132 MOD (Tüm Parçaların Kilidini Aç) APK

Açıklama:

iGun Pro 2 – Ultimate Gun Application, silah oyunlarını sevenlerin denemesi gereken güzel ve gerçekçi bir atış oyunudur. Devasa ve son derece canlı bir silah cephaneliğiyle, bunun gibi güzel ve benzersiz tasarımlarla dolu bir oyunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Bunun silahları sevenler veya silahlar hakkında bilgi edinme tutkusu olanlar için bir cennet olduğunu söylemek abartı olmaz.

Öykü

Hepinizin bildiği gibi, iGun 2 Pro, en başarılı sanal silah eğitim oyunlarından birinin sonraki versiyonudur. iGun Pro’nun temel özellikleri etrafında inşa edildiğinden, orijinali harika yapan özellikleri hala içerdiğini belirtebiliriz. Ayrıca, kullanıcıları mutlu etmek için birkaç yeni oyun bileşeni eklendi.

Orijinal sürüm gibi, iGun 2 Pro da bir mobil FPS (First-Person Shooter) uygulamasıdır. Bu, oyun boyunca esas olarak özelleştireceğiniz, silahları yükleyeceğiniz ve hedeflenen hedeflere ateşleyeceğiniz anlamına geliyor. Fiziksel amacınız ve silah istatistikleriniz bu tür oyunlarda seviyenizi belirler.

SİLAHLARI TOPLA
Burada böyle bir kavga olmayacak; iGun Pro 2’de ateşli silah savaşları yoktur; Kendinizi çeşitli güzel silahlara kaptıracaksınız. Her biri farklı bir tasarıma sahip dünyanın dört bir yanından çok çeşitli silahlarla, oyunda başarılı olursanız hepsine aşina olacaksınız. Her şey silahları toplamaya ve yükseltmeye odaklanır ve hatta yaratıcı olabilir ve silahlarınızı istediğiniz parlak renge boyayabilirsiniz.

TÜFEK TASARIMI
Silahlarınızı biraz sıkıcı ve daha az renkli mi buluyorsunuz? Kendi tarzınıza sahip benzersiz silahlar yaratmak için neden onları farklı renk ve desenlerde silahlara dönüştürmüyorsunuz? Silah toplamayı seven çok sayıda oyuncuyu çekmeye yardımcı olan harika bir özellik olan yeniden boyayabilirsiniz. Yaratıcı olun ve en sevdiğiniz kültürleri ve renkleri “hayalet çocuklarınıza” dahil edin.

GERÇEKÇİ GRAFİKLER
Bu, iGun Pro 2’nin yalnızca övebileceği bir şeydir, bu oyunun grafikleri gerçekten çok gerçekçi. Bu satırları okuyamıyor ve oynamaya devam edemiyorsanız, muhtemelen silahların gerçek silahlara benzedikleri için sadece grafik olduklarını bilmiyorsunuzdur. Özellikle ses, içinizdeki heyecan ve heyecan duygularını canlandıracak ve her şey o kadar canlı ve doğru ki.

OYUN GENEL BİR SİLAH BİLİMİNE SAHİPTİR
iGun Pro 2’de tabancalardan, pompalı tüfeklerden, tüfeklerden ve hatta bombaatarlardan piyasada bulmanız gereken birçok silah var. Ayrıca bu oyunda, silahlarınızı oyunun sunduğu mevcut tasarımlara göre dekore etme, onları öne çıkarma imkanınız da var. Yaratıcılığınızı serbest bırakın ve dünya çapında gerçekleşen silah yarışmalarına katılın.

İlgini Çekebilir  Pocket World 3D v2.6.2.2 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Avantajlar

* Pürüzsüz genel performans
Birçok eski kullanıcıya göre, ilk sürüm ciddi gecikme sorunları yaşadı. Bu arada, bu ikinci versiyon performans açısından bir üstünlüğe sahip. Yayıncı, animasyonlu grafikler ve öğelerin canlı tonlarından bağımsız olarak oyunun genel performansını iyileştirmek için iyi bir iş çıkardı. Birçok oyuncu, iGun 2 Pro’da nadiren gecikme yaşadıklarını söyledi. Her şey sorunsuz çalışır ve oyunun tadını çıkarmayı kolaylaştırır.

* İlk versiyondan daha fazla ayar
Bu, geliştiricilerden başka bir harika yenilik. Bu oyunun özelleştirilebilir özellikleri kesinlikle birinci sınıf ve birçok oyuncu tarafından çok seviliyor. Özelleştirme, belki de birinciye kıyasla ikinci versiyonun en göze çarpan yükseltmesidir.

* Sık sık güncellenir
iGun 2 Pro ile neredeyse her hafta yeni içerik alırsınız. Her zaman düzenli olarak yeni silahları güncellerler. Kural olarak, sadece silahlar değil, yeni ekler, kapsamlar, malzemeler ve hatta oyuncular için çok küçük seçenekler eklenir.

* Ultra gerçekçi simülasyon
Harika simülatörün yanı sıra, iGun 2 Pro tüfekler, tabancalar, tabancalar, makineli tüfekler dahil olmak üzere çok çeşitli silahlar sunar ve yakında revolverleri ve roketatarları entegre edecektir. Gerçekçi yükleme ve ateşleme sesleri, yüksek kaliteli grafikler ve canlı renkler, gerçek silahları çok iyi taklit ediyor.

Özellikler:

* El bombası fırlatıcılar da dahil olmak üzere sürekli genişleyen ateşli silah seçenekleriyle cephaneliğinizi inşa etmek ve yükseltmek için silahlar toplayın.

* Özel silahlarınızı sanal olarak yükleyin ve ateşleyin.

* Nihai silah ustası olun ve ataşmanların iç içe geçmesine izin veren esnek bir bağlantı sistemi ile mükemmel silahı yaratın

* Özelleştirilebilir renklere, desenlere ve sınırsız tasarımlara izin veren sürüm yuvalarına sahip, mobil cihazlar için optimize edilmiş, dokunma dostu bir boya sistemi ile her silahı gerçekten benzersiz yapın. Gerçekçi veya yaratıcı bir desen oluşturun; Seçim senin.

* Dünyanın dört bir yanındaki iGun Pro 2 kullanıcılarına karşı tasarım yarışmalarına katılarak ün kazanın ve tasarımınızı ana ekrana taşıyın

* Kreasyonlarınızı metin veya sosyal medya aracılığıyla kolayca paylaşın

* Ultra gerçekçi simülasyon için yüksek kaliteli grafikler

* Nihai silah duvarını oluşturmak için silahlarınızı istediğiniz gibi özelleştirin ve donatın.

iGun Pr’yi indirino 2 Ultimate Gun Uygulaması v2.132 MOD (Tüm Parçaların Kilidini Aç) APK Ücretsiz

MOD

igun-pro-2-v2.132-mod.apk

MOD

igun-pro-2-v2.119-mod.apk

MOD

igun-pro-2-v2.118-mod.apk