Island War APK Para Hilesi Mod İndir 4.6.6

İçindekiler

Island War APK Para Hilesi Mod İndir 4.6.6

Fastone Games HK stüdyosundaki adamlar bize eğlenceli ve minimalist strateji savaş oyunlarından bir tane daha sunuyor. Bu sefer, topraklarını ve ordusunu genişletmek için adaları fethetmesi gereken bir Viking kasabasını kontrol edeceğiz. Island War Apk, Ragnarok yüzünden küçük adalara bölünmüş bir dünya bulduğumuz orijinal bir çok oyunculu strateji oyunudur. Misyonumuz güçlü bir ordu oluşturmak, adamızı güçlendirmek ve komşu adaları fethetmek olacak.

Island War  oyun mekanikleri çok basittir. Ana ekranda ordumuzu farklı sallarda göreceğiz. Sarı savaş düğmesine basarsak, fethetmek için başka adalar aramak için denizlere yelken açacağız. https://www.hilelioyunindir.com/island-war-apk-indir/ Bir adaya vardığımızda, karaya çıkmak için bize düşman ordusuna karşı avantaj sağlayacak stratejik noktayı seçmemiz gerekecek. Savaşlar otomatik olarak gerçekleşir. Düşman yenildiğinde, adalarını yağmalayıp kendi adamıza döneceğiz.

Kazandığımız parayı asker kartlarına yatırabileceğiz. Okçular, mızrakçılar veya devler gibi çeşitli birimler vardır. İki eşit grubumuz olduğunda, ordumuzun seviyesini yükseltmek ve sallarda daha fazla yer bırakmak için onları birleştirebiliriz. Ayrıca adamızı korumak, inşa etmek için ahşap kullanmak ve duvarlar, mancınıklar ve kanonlar gibi çeşitli binaları geliştirmek için kaynak yatırımı yapmamız gerekecek.

Öte yandan, bu oyun aynı zamanda galip gelene kadar deneyebileceğimiz görevler, zorluklar ve birçok farklı strateji içeriyor. Farklı bir yönetim ve strateji oyununun tadını çıkarmak istiyorsak, ücretsiz APK dosyasını indirmeniz yeterli.

Island War Apk Nasıl İndirilir?

  • Hileli Oyun İndir sitesinden mod APK‘larını indirmek basittir.
  • Yapmanız gereken ilk şey, cihazınızın 3. taraf dosyaları yüklemenize izin verdiğinden emin olmaktır.
    Kontrol etmek için Ayarlar > Güvenlik > Bilinmeyen Kaynaklar’a gidin ve açın.
  • Yukarıda “İndirmeye başlamak için Şimdi İndir” yazan yeri tıklamalısınız.
  • İndirme otomatik olarak başlamazsa, yukarıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz!
İlgini Çekebilir  Benim Konuşan Hank'im v2.1.3.159 MOD APK — SINIRSIZ PARA VE ELMAS HİLELİ
  • Island War APK Para Hilesi Mod İndir 4.6.6 Oyun Hilesi
  • +Damage Multiple [x1 – x100]
  • +Defence Multiple [x1 – x100]