Jekyll & Hyde Görsel Roman, Dedektif Hikayesi Oyunu v2.11.5 MOD (Mod Money/Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Conan Doyle’un Sherlock Holmes’u suç dramasının bir anıtı haline geldi. Çünkü bu türe henüz aşina olmayan birçok kişi hala biliyor. Sherlock’un çözdüğü zahmetli ve zor vakaları, her suçlunun kalbindeki eylemleri ve korkunç suçları biliyorlar. Sadık hayranlar, her bir satırın çok ince imaları da dahil olmak üzere her hikayedeki derin felsefeleri de bilirler. Ayrıca insanlıktan, dostluktan ve daha birçok şeyden etkilenirler. Böylece daha sonra dedektif türleriyle eğlence Sherlock Holmes’u bir ölçüt olarak aldı. Film veya film, Doyle’un ünlü serisinin rengindedir.

ZENGİNLEŞTİRİCİ BİR GÖRSEL ROMAN OYUNU

Jekyll & Hyde bir dedektif macera oyunu olmasına rağmen, oyuncu için içerik veya sohbeti iletmek için görsel bir hikaye stili kullanır. Çoğu durumda, bu, geliştirmede çok ilerlemek veya kötü adamla başa çıkmak için uygun diyaloğu kendileri seçmelerine olanak tanır. Neyse ki oyun, çevreyle veya çevredeki karakterlerle etkileşime girerken daha dostça bir his yaratmak için görsel romanın en incelikli unsurlarını kullanıyor.

KARMAŞIK PUZZLES İLE GİZEMLİ VAKALAR ÜZERİNDEN MEKÂN

Jekyll’in işi bir dedektiftir ve büyük bir şehirde eylemler veya ipuçları yoluyla Bay Hyde’ın nerede olduğunu bulmalıdır. Bu nedenle, dedektif unsuru, birçok zorlukta ana karaktere eşlik ederken herkesi daha sürükleyici hale getirmek için birçok yaratıcı bulmaca ile birlikte şiddetle teşvik ediliyor. Bulmacaların yapıları karmaşık olsa da, her zaman yeni gizemler açarlar ve oyuncunun keşfetmesi için yeni hedefler yaratırlar.

HEYECAN VERİCİ DENEYİMLER İÇİN DRAMATİK HİKAYE VE GELİŞİM

Eşsiz oynanışın yanı sıra, Jekyll & Hyde’ın hikayesi büyüleyici ve her etkinlikte oyuncularda çok sayıda kaotik duygu yaratmak için birçok inanılmaz dönüşe sahip. Ek olarak, oyuncunun Bay Hyde’ı aramak için şehir genelinde topladığı belgelerde veya notlarda mini hikayeler görünür. Mükemmel arsa kombinasyonları, insanların en etkileyici arsa keşiflerini veya söylentilerini yapması için oyunu öne çıkarır.

OYUNCULAR İÇİN SONA KARAR VERMEK İÇİN ÇOKLU SEÇENEKLER

Oyunun özü, oyuncunun hikayeyi ilerletmek veya önemli şeyleri değiştirmek için kendi kararlarını alabilmesidir. Bu arada, konuşmalarının veya eylemlerinin her birinin ikiden fazla ayırt edici seçeneği vardır ve sonuçları rastgeledir ve her bir seçimi çok fazla potansiyel haline getirir. Bu nedenle, her şey çekicidir ve oyuncuyu büyük bir karar vermeden önce heyecanlandırır veya daha akıllı hale getirir.

İlgini Çekebilir  Real Boxing 2 v1.31.2 MOD APK — PARA HİLELİ

VAKA ÇÖZÜMÜ İÇİN TEMEL ÖĞELERİ TOPLA

Jekyll & Hyde’daki bulmacalar karmaşıktır ve oyuncunun her durum için düşünmesinde çok fazla esneklik gerektirir. Bazı vakalar birçok çevresel ipucu içerir ve suçlular veya onların arkasındaki kişiler hakkında kesin sonuçlar çıkarmak için her şeyi birbirine bağlamanız gerekir. Çözme işlemi sırasında, oyuncunun istenen sonucu elde etmek için inceleyebileceği veya birleştirebileceği birkaç önemli öğe görünecektir.

İPUÇLARI BULMAK İÇİN ÜLKELER VE ŞEHİRLERDE GEZİN

İlgili vakalardan veya karakterlerden alınan ipuçlarına dayanarak, oyuncu ilgili suçluları yakalamak için bir adım tahmin edebilir ve ilerleyebilir. Bununla birlikte, ipuçları oyuncuyu ülke genelinde veya etkileşim kurmak için çok sayıda manzara veya NPC ile birçok büyük şehirden alabilir. Oyuncunun becerilerine veya tahminlerine bağlı olarak, arama aralığını her şehre genişletmek, belirli bir konuma odaklanmaktan daha etkilidir.

Jekyll & Hyde, oyuncuyu çeşitli başarılı deneyimlere daldırmak için her kovalamanın gizem ve terör unsurları içerdiği heyecan verici bir macera oyunudur. Ek olarak, görsel roman unsuru, insanların hikayenin bir sonraki yönüne veya karakter gelişimine karar vermeleri için çok önemlidir. Özellikle, oyuncu farklı durumlarda veya senaryolarda Bay Hyde’ın meydan okumalarında ustalaşmak istiyorsa, ipuçlarını birbirine bağlamak çok önemlidir.

Özellikler :

* Oyuncuları eğlendirmek için dramatik hikaye anlatımıyla iç içe geçmiş heyecan verici dedektif unsurlara sahip sürükleyici bir macera oyunu.
* Oyuncuları otantik dedektif deneyimlerine sokmak için korkunç yapılara ve bağlantılara sahip cinayet vakaları gibi karmaşık bulmacalar.
* Oyuncular için görsel roman öğelerinin büyük ilgisi, her durumda veya hikayede onların sonuçlarını veya sonlarını belirler.
* Şehrin korkunç sırlarını ve vatandaşları korkutma motivasyonunu ortaya çıkarırken Bay Hyde ile yüzleşin ve onun zayıflığını keşfedin.
* Karakterler veya geride kalan ipuçları ile etkileşim yoluyla büyüleyici bir daldırma için farklı gelişime sahip devasa bir dünya.

Jekyll & Hyde’ın MOD APK versiyonu
MOD özellikleri

* V1: Sınırsız Para
* V2: Tamamen açık

Jekyll & Hyde Görsel Roman, Dedektif Hikayesi Oyunu v2.11.5 MOD (Mod Para/Kilitsiz) APK Ücretsiz İndir

MOD

mazm-jekyll-ve-Hyde-v2.11.5-mod.apk

MOD

mazm-jekyll-ve-Hyde-v2.11.2-mod.apk

MOD

mazm-jekyll-ve-Hyde-v2.10.1-mod.apk