Jellipop Maçı Hayalinizdeki adayı dekore edin v8.25.5.4 MOD (Sınırsız altın para) APK

Açıklamalar :

Jellipop Maçı Hayalinizdeki şehri dekore edin (Sınırsız Altın): Komplosu bir peri masalı arsası üzerine inşa edilmiş bir 3’lü eşleştirme serisinden yapboz unsurları içeren bir macera oyunu. Hikayeye göre, kötü cadı, basit bulmacaları çözerken geri yüklemeniz gereken süpermarketi yok etti, üretken sonu için dekorasyonlar, eşyalar ve binalar alacaksınız. Renkli grafikler, canlı animasyonlar ve klasik oyun, arka arkaya üç serideki tüm çiftlik ve oyun hayranlarını memnun edecek.

Tarih

Bingo karakterini oynuyorsunuz. Jelly Island’daki genç ve en yetenekli insanlardan biridir. Kötü Cadı tarafından harap edildikten sonra, bu bölge hareketsizdir. Buradan, oyunun hikayesi sizi birçok farklı göreve ve zorluğa götürür.

Oyun stili

Bingo’nun arkadaşlarına yardım etmek için yeni bir ada inşa edebilmek için yeterli sihirli puan toplaman gerekiyor. Ve böylece oyun sizi iyi bilinen 3’lü eşleştirme bulmacalarına sokar.

3’lü eşleştirme oyunları, basit ve ilginç oynanışları nedeniyle çoğu zaman birçok oyuncunun kalbini kazanır. Ayrıca Jellipop Match’de, maçtaki karakterleri desteklemek için Jelly Island’daki sihirli şekerleri kullanıyorsunuz.

Kristal şekerler, marshmallow patlayıcılar ve büyülü kasırgaların altına gizlenmiş fil şeklindeki kayalar daha güçlü saldırılar üretebilir. Onları toplamaya çalışın, kötü cadıyı yeneceksiniz!

Renkli grafikler, canlı görüntüler

Jellipop Match’i oyuncuların gözünde öne çıkaran şey görüntü kalitesidir. Titiz 2D animasyon vuruşlarıyla oyun içi karakterler ve sahneler her zamankinden daha canlı görünüyor.

Ana renkler oldukça parlaktır. Geliştiriciler, tanıdık 3D bulmacalardan sıkılmamak için her zaman yeni şeyleri güncellemeye çalışırlar. Her etkinlik ve her alan size eğlenceli, sofistike bir manzara sunar.

karakter

Bingo yolculuk boyunca her zaman yanınızda. Ancak, bu oyunda sadece o değil. Jellipop Match’de tanışıp arkadaş olacak başka karakterler de var. Şirin iki kuyruklu Alicia, akıllı Bella ya da sevimli yumuşacık Becky idi.

İlgini Çekebilir  Drops İngilizce v36.4 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Hangi komik hikayeler anlatılıyor? Adayı inşa ederken onları keşfedin!

Adanızı özelleştirin

Yakında Jellipop Match’de mobilya özelleştirme ve oluşturma yeteneğine hayran kalacaksınız. Her alanın kendi mobilyası vardır. Her iç mekan türü için üç tasarımdan birini seçme seçeneğiniz vardır.

1500’den fazla farklı tasarımla dekorasyon ve tasarım yaparken iyi eğlenceler. Ön kapı havuzu, dış mekan yemek odası, lüks giyinme odası ve daha fazlasını oluşturun!
Birçok ilginç görev ve zorluk

Jellipop Match’in sizin için birçok işi var, bu yüzden birçok görevi kendiniz yapmanız gerekiyor.

Dürüst olmak gerekirse, hepsini tamamlamak oldukça zor. Geliştirici, her sürümde sürekli olarak yeni görevler ve içeriklerle güncelleme yaptığı için bu oyunun bitmeyeceğini hissedeceksiniz.

Her aşamada hareketiniz sınırlıdır. 3000’den fazla seviyeyi tamamlamak için kendinizi iyi taktiklerle hazırlamalısınız. Oyun bazen oldukça faydalı ipuçları sunar, ancak deneyim, Jelly Island’ı fethetme yolculuğunda sizi daha da ileriye götüren şeydir.

Özellikler :

* 3’den fazla farklı zorluk içeren klasik maç 3000 oyunu, yönetilebilir zorluk seviyeleri dönüşümlü olarak tasarlanmıştır.
* 50 farklı zorlu seviye ile haftalık olarak güncellenir.
* Sadece sizin için yaratılmış ıssız bir ada olan enginliğin tadını çıkarın.
* Adayı yüzme havuzu veya giyim alanı gibi dekoratif unsurlarla süsleyin,…
* Onlarla gizemli dünyayı araştırıp keşfederken, benzer ilgi alanlarına sahip birçok oyuncuyla arkadaş olun ve arkadaş olun.

Jellipop Maçı İndir Hayalinizdeki adayı dekore edin v8.25.5.4 MOD (Sınırsız altın para) APK Ücretsiz

MOD

jellipop-maç-8.25.5.4-mod.apk

MOD

jellipop-maç-v8.22.0.2-mod.apk

MOD

jellipop-maç-v8.21.0.4-mod.apk

MOD

jellipop-maç-v8.20.0.6-mod.apk

MOD

Jellipop-Match-v8-18-5-4-Mod.apk

MOD

jellipop-maç-v8.17.6.0-mod.apk

MOD

Jellipop-Match-v8.14.5.0-Mod.apk

MOD

Jellipop-Match-v8-14-0-4-Mod.apk

MOD

Jellipop-Match-v8-13-0-2-Mod.apk

MOD

Jellipop-Match-v8-12-5-2-Mod.apk