Jellipop Match Apk Sınırsız Para Mod İndir 8.29.0.2

İçindekiler

Jellipop Match Apk Sınırsız Para Mod 8.13.0.2 İndir

Candy Crush Saga veya Candy Crush Soda Saga gibi popüler 3’lü eşleştirme oyunlarının yanı sıra Jellipop Match Apk, denemeniz gereken Android için en iyi bulmaca oyunlarından biridir.

Hiç tropik bir ada yaratmayı hayal ettiniz mi? Okyanusları keşfetmek ve bir korsan gemisinin sırlarını bulmak için bir yolculuğa çıkın. Bunu gerçek hayatta yapmak zor ama Jellipop Match bunu yapmanıza yardımcı olacak.

Hikaye

Bingo karakterini oynayacaksın. Jelly Island’daki genç ve en yetenekli insanlardan biridir. Kötü cadı tarafından harap edildikten sonra, bu bölge hareketsiz durumdadır. Buradan, oyunun hikayesi sizi birçok farklı göreve ve zorluğa götürecek.

Oynanış

Bingo’nun arkadaşlarına yardım etmek için yeni bir ada inşa edebilmek için yeterli sihirli puan toplaman gerekiyor. Ve böylece oyun sizi tanıdık 3’lü Eşleştirme bulmacalarına sokar.

3’lü eşleştirme oyunları, basit ve ilginç oynanışı nedeniyle çoğu zaman birçok oyuncunun kalbini kazanır. Jellipop Match Apk da, Jelly Island’daki sihirli şekeri, maçtaki karakterleri desteklemek için kullanıyorsunuz.

Kristal şeker, marshmallow patlayıcıları ve sihirli hortumların altına gizlenmiş fil şeklindeki taşlar daha güçlü saldırılar yaratabilir. Onları toplamaya çalışın, kötü cadıyı yeneceksiniz!

  • Jellipop Match Apk Sınırsız Para Mod İndir 8.29.0.2 Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Para

İlgini Çekebilir  Poweramp v945 FULL PREMİUM MOD APK — TAM SÜRÜM