Jurassic World Alive Apk Mod Sınırsız Enerji İndir 3.0.30

İçindekiler

Jurassic World Alive Apk Mod Sınırsız Enerji İndir 3.0.30

Jurassic World Alive Mod APK ile herkes gelişen bir dinozor imparatorluğu kurabilir ve sürükleyici AR teknolojisiyle yeni olasılıkları keşfedebilir. Oyun birçok şiddet unsuru içeriyor ancak eğlence dolu ve yenilikçi bir oynanışa sahip ve size birçok dinozorun en iyisini deneyimleme şansı veriyor.

Dinozorların dünyası, nesli tükendiğinde tamamen yeni bir kavramdı, ama gerçekten geliyorlar ve keşfedilecek yeni yollar açıyorlar. Oyun ayrıca, özellikle yürürken ve koşarken oyunu daha sürükleyici ve ilgi çekici hale getirmek için konumunuzu kullanan gerçek zamanlı AR teknolojisini de uygular. Bu faktörlerin dışında, etkinlikler tamamen oyuncu odaklıdır ve herkesin çeşitli heyecan verici etkinlikleri tamamlarken dinozor koleksiyonlarını takas etmesi için pek çok fırsat vardır. Pek çok dinozor, karmaşık bir performans derecelendirme sistemiyle birlikte açıkça kategorilere ayrılmıştır ve bu da sayısız dinozoru kendiniz için toplamanın eğlencesine katkıda bulunur. Oyunun oyun içeriği ve tarzı benzersiz ve yenilikçi, her zaman sürprizler ve düşman dinozorlar arasındaki destansı savaşlara tanık olmanın en heyecan verici anlarını sunuyor.

Jurassic World Alive Apk Son Sürüm 2023

Yeni dinozorlar elde etme süreci sıkıcıdır ve yumurtadan çıkma veya iyileştirme gerçekleştirmek için bölgeye veya dünyaya dağılmış gibi görünen özel DNA gerektirir. Dinozor sıralaması DNA değerine göre belirlenir. Bu, listeleri ve koleksiyonları zaman içinde daha zengin ve daha çeşitli hale getirir ve birden çok faktöre göre sıralanır. DNA elde etme mekaniği de yaratıcı ve eğlenceli, oyunu daha rahatlatıcı hale getiriyor ve her yerde rastgele DNA örnekleriyle karşılaşma dramasını ekliyor.

65 milyon yıl öncesinden beri soyu tükenmiş olsa da dinozorlara her zaman hayran kaldık. Etrafında sayısız film, şov ve hatta oyun yarattığımız bu devlerle ilgili inanılmaz bir şey var. Jurassic World’ü seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!

İlgini Çekebilir  Bullet Force v1.89.1 MOD APK — SINIRSIZ MERMİ HİLELİ

Jurassic World Alive Apk, Ludia Inc tarafından geliştirilen bir sanal gerçeklik oyunudur. Google Play Store‘da 10 milyondan fazla indirilmiş olup, dinozorların ne kadar popüler olduğunu gösterir. Pokémon Go’ya aşinaysanız, bu oyunun benzer mekaniği var! Jurassic World Alive bunun için Sanal Gerçeklik (VR) teknolojisini kullanır. Basit bir ifadeyle, akıllı telefonunuzu kullanarak gerçek dünyadan dinozorları toplayabilirsiniz! Mağazada sizin için daha tonlarca özellik var. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Pokémon Go’nun nasıl olduğuna tanık olduysanız, bu Jurassic World Alive’ı seveceksiniz. Jurassic World Alive, Pokémon Go ile aynı teknolojiyi kullanır. Buna Sanal Gerçeklik Teknolojisi denir. Bu, bilgisayardaki grafiklerin gerçek dünyaya karışmasını sağlayan bir teknolojidir. Bu, jestler, sesler ve daha fazlası gibi eylemleri değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

  • Enerjiniz bitse bile dinozorları yakalayabilirsiniz.

Jurassic World Alive’da çevrenizi kullanarak dinozorları yakalayabilirsiniz. Sanki dinozorlar evinize girdi ve şimdi onları yakalamak sizin işiniz! Veya farklı dinozorları yakalamak için evinizin dışına çıkıp farklı yerlere gidebilirsiniz! Dinozorlar parklar, ormanlar ve çöller gibi yerlerde daha yaygındır. Bunun dışında dinozorlarınıza bakmanız ve hatta kendi dinozorunuzu yaratmak için onları melezlemeniz gerekiyor! Ne kadar serin? Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.