Jurassic World Apk Mod Para Hilesi İndir 1.67.4

Jurassic World Apk Son Sürüm

Jurassic filmlerinin merkez üssü Isla Nublar’a bir gezi yapın. Burada, aksiyonun bir parçası olurken, franchise’ın bazı tanıdık yüzleriyle tanışacaksınız. Örneğin, parkı genişletirken tonlarca dinozoru canlandırabilir ve yetiştirebilirsiniz. Ek olarak, yaratıklarınızı alın ve dünyanın her yerinden diğer oyuncularla birlikte dışarı çıkın. Jurassic World Mod APK İndir – Sınırsız Para ile oynamaya başla.

Jurassic World™: The Game Apk, güçlü bir krallık kurmak için dinozorlarla etkileşime girdiğiniz, şaşırtıcı derecede temalı bir şehir kurma simülasyon oyunudur. Oyunun içeriği tamamen aynı adlı filme dayansa da, oyuncuları eğlendirmek için pek çok potansiyel ve heyecan verici çevrimiçi etkinlik var. Herkese en heyecan verici Dinozor Krallığı inşa etme deneyimini getirmeyi vaat eden çok sayıda içerik eklemesi de hızlı ve düzenli bir şekilde geliyor.

Jurassic World the Game’de kendi maceranızı kontrol ediyorsunuz. Burası senin parkın, istediğin her şeyin hayal edilebileceği yer. Ne de olsa dinozorları topluma kazandırmak o kadar kolay değil.

Her neyse, oyunda şu seçeneklere sahipsiniz:

 • 200’den fazla farklı dinozor türünü toplayın ve geliştirin. Bu tarih öncesi hayvanları yeniden canlandırabildiğiniz zaman, mevcut bilimin temel yasaları hiçbir şey ifade etmez.
 • Parkınızı, tamamı filmlerden alınmış farklı binalar ve manzaralarla inşa edin.
 • Destansı dino vs dino kavgalarında arkadaşlarınıza ve diğer oyunculara karşı savaşın.
 • Önceki Jurassic filmlerinden farklı karakterlerle sosyalleşin ve etkileşim kurun. Aslında hepsi Jurassic World oyununun benzersiz hikayesinin bir parçası olarak gösterilecek.
 • Özel dinozorları yeniden canlandırmak için kart paketlerini kullanın. Bu paketler, oyunda ilerledikçe toplanabilir.
 • Son olarak, sizi meşgul edecek birçok günlük ödül ve zorluk var. Bu, madeni paralar, DNA örnekleri ve ilerlemek için diğer önemli ve gerekli kaynaklar şeklinde daha fazla parayı içerir.
İlgini Çekebilir  Mobile Royale v1.27.0 MOD APK — HACK / MEGA HİLELİ

NOT:

 1. Adım: Lucky Patcher‘ı indirin ve kurun Ama açmayın.
 2. Adım : apk modunu indirin ve yükleyin.
 3. Adım : Oyunu açın ve gerçek parayla satın alın.

Bir oyuncunun Jurassic World™’deki ilk görevi, istikrarlı ve başarılı bir dinozor parkının gelişimi için temel oluşturmaktır. Her platform, oyuncuyu büyük ölçüde geliştirebilecek yeni teknolojilerin ve binaların kilidini açarak gelecekte derinlemesine genişletilebilir. Sadece bu da değil, parkın birçok ilginç unsuru, oyuncuların birçok aktivite için kaliteli bir koleksiyon oluşturmaları için dinozorlarını etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı oluyor.

Parkın temel çalışmaları tamamlandıktan sonra oyuncu, ekibine yeni dinozorlar ekleyebilir veya yeni dinozorlar yaratabilir. Bu, mevcut dinozorların çoğunu çeşitlendirmeyi veya diğer avantajlarla savaşabilecek üç birimden oluşan partiler oluşturmak için yeni birimler eklemeyi içerir. Oyuncunun uygun hedeflerle savaşırken kullanabileceği farklı yeteneklere sahip oldukları için farklı dinozorlar da önemlidir.

 • Jurassic World Apk Mod Para Hilesi İndir 1.67.4 Oyun Hilesi
 • +Ücretsiz Alışveriş: gerçek parayla her şeyi satın alın