Jurassic World The Game v1.65.5 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK

Açıklamalar :

Jurassic World: The Game – Nublar Adası’na geri dönme ve tekrar bir dinozor parkı inşa etmeyi deneme fırsatına sahip olduğunuz ekonomik strateji unsurlarıyla popüler şehir kurma simülatörünün devamı. Aynı zamanda, 150’den fazla dinozor türünün yanı sıra çok çeşitli bina ve binalara sahipsiniz. Oyun mekanikleri klasik bir tarzda sunulur, binalar inşa edin, teknolojileri inceleyin, dinozorlar yetiştirin, yeni bölgeleri keşfedin ve parkınızı büyük ve karlı bir işletmeye dönüştürmeye çalışın.

JURASSIC PARK’IN TEMELİNİ İNŞA ETMEYE BAŞLAYIN

Oyuncunun Jurassic World™’deki ilk görevi, istikrarlı ve başarılı bir dinozor parkının gelişimi için gerekli temelleri atmaktır. Her platform gelecekte oldukça genişletilebilir ve oyuncunun önemli ölçüde gelişmesi için daha fazla yeni teknolojinin veya binanın kilidini açar. Bu da yetmezmiş gibi, parkla ilgili birçok ilginç unsur, oyuncuların dinozorları etkin bir şekilde yönetmesine yardımcı olarak birçok aktivite için kaliteli bir koleksiyonu teşvik ediyor.

DİNOZORLARLA DOLU ANA SAVAŞ LİSTENİZİ DÜZENLEYİN

Oyuncular parkın temel çalışmalarını tamamladıktan sonra kadroları için yeni dinozorlar toplayabilir veya yaratabilirler. Bu, mevcut dinozorların çoğunu çeşitlendirmeyi veya diğer parklara karşı rekabet etmek için 3 birimden oluşan bir parti oluşturmak için yeni birimler eklemeyi içerir. Oyuncunun uygun konulara karşı savaşlarda kullanabileceği çeşitli yeteneklere sahip oldukları için çok çeşitli dinozorlar da çok önemlidir.

BÜYÜLEYİCİ SAVAŞLARDA DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Bir oyuncu daha önemli kaynaklar veya uzun vadeli istikrarlı büyüme koşulları istiyorsa, kendi bölgesindeki diğer oyunculara saldırmak zorunludur. Neyse ki, Jurassic World™ sıra tabanlı dövüş kullanır, bu nedenle oyuncuların rakibe saldırmak için yalnızca eylemleri birbirine bağlaması gerekir. Ancak, rakibin savaş performansını veya hasar oranını etkiliyorsa, oyuncular uygun dinozorları kullanmalıdır.

BİNALARI YÜKSELTİN VEYA KIYMETLİ MALZEMELERİ TOPLA

Oyuncu parkındaki ana binalar her zaman işlevseldir ve dinozorları kalıcı olarak geliştirmek veya iyileştirmek için uyumlu kaynakları biriktirir. Oyuncular geliştirme sırasında pek çok şey toplayabilir ve hepsinin tek bir soruna odaklanmak yerine geniş çapta kullanmak için birçok farklı kullanımı veya amacı vardır. Ek olarak, gerekli birçok çalışma, çalışmanın genişlemesini tam olarak geliştirmeye ve oyuncuyu tam olarak desteklemek için daha etkileyici bir performans getirmeye yardımcı olacaktır.

YENİ DİNOZOR DENEYLERİ OLUŞTURUN VE BUNLARI KULLANIN

İlgini Çekebilir  Lonely Hacker v20.3 MOD (Sınırsız Para) APK

Jurassic World™’deki gelişmiş teknolojiler sayesinde oyuncular yeni dinozor çeşitleri yaratabilir ve daha fazla savaş mekaniğinin kilidini açabilir. Entegrasyon yeteneği ile bir iğrenç veya yeni bir ırk yaratmak için birçok dinozor genini veya DNA’sını kullanabilirsiniz. Yetiştirme sistemi ayrıca, daha fazla yeni yeteneğin kilidini açmak için oyuncuya mevcut dinozorlar üzerinde bol miktarda büyük boyutlu evrimler vererek, sömürülecek çok fazla potansiyele sahiptir.

BÜYÜK ÖDÜLLER İÇİN OLAĞANÜSTÜ ETKİNLİKLER VEYA MÜCADELELER

Ana oyun aktivitelerinin yanı sıra, etkinlikler veya zorluklar gibi ek içerikler, birçok efsanevi ödül toplamak için harika olacak. Bu ödüller, oyuncuların ana savaş dizisine veya parkına ekleyebileceği teçhizat, eşyalar ve hatta nadir bulunan dinozorlar olabilir. Harika olan şey, diğer oyuncuların katılımının işleri daha kaotik hale getirmesi ve oyunculara parkı yeni zirvelere çıkarmak için birçok fikir vermesidir.

Jurassic World™, oyuncunun asil zafer için başkalarıyla savaşırken bir dinozor parkını yönetmek istediğinde mükemmel bir oyundur. Ayrıca, yeni türler yetiştirmek, oyuncuları eğlendirmek ve dinozor çiftçiliği işinde yeni dönemler açmak için heyecan verici bir kavramdır. Hepsi bu kadar değil, diğer oyuncularla yapılan çevrimiçi etkinlikler her zaman heyecan vericidir ve herkesin en etkileyici becerilerini birçok etkileyici anda sergilemesi için içerikle doludur.

Özellikler :

* Daha fazla hedef için hızla genişlerken, tanıdık dinozorlarla dolu gelişen ve potansiyel bir Jurassic parkı inşa etmeye başlayın.
* Daha hızlı kaynak üretimi için hayati binaları yükseltin veya dinozorları daha etkin bir şekilde yönetmek için yeni özelliklerin kilidini açın.
* Ana savaş listesini düzenleyin ve titreyen atmosferle dolu epik dinozorların heyecan verici sıra tabanlı savaşlarında diğer oyuncularla savaşın.
* Jurassic Parks’taki en güçlü dinozorları geliştirmek için mükemmel genlere sahip yeni dinozorlar üretin veya yeni anormal yetenekler araştırın.
* Oyuncuları çok sayıda katılımcısı ve sonsuz potansiyeli olan büyüleyici etkinliklere çekmek için büyük ödülleri olan mükemmel ve büyüleyici etkinlikler.

Jurassic World Oyun MOD Özellikleri:

Ücretsiz uygulama içi satın alma

Jurassic World Oyun v1.65.5 MOD (Ücretsiz Alışveriş) APK Ücretsiz İndir

MOD

jurassic-world-v1.65.5-mod.apk

MOD

jurassic-world-v1.64.6-mod.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.63.7-mod.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.62.6-mod.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.62.4-mod.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.61.10-mod.apk

Orijinal versiyon

jurassic-dünya-oyunu-v1.59.21.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.59.21-mod.apk

MOD

jurassic-dünya-oyunu-v1.59.11-mod.apk