Just Kill Me 3 v14.1 MOD (Mod altın paralar) APK

Açıklamalar :

Just Kill Me 3, iblis tanrısına saldırmak ve bu hedefin gerekliliklerini tamamlamak için farklı renklerde tamalar kullandığınız ilginç bir oyundur. Bir klonu öldürdükten sonra karakter sürekli olarak oyuncunun önünde belirir ve bazı durumlarda patron versiyonları, belirli bir süre içinde seviyeyi tamamlamanızı istemenizi zorlaştırır. Ayrıca gücünüzü artırmanıza yardımcı olan mekanizmalar da çeşitlidir.

İblis Tanrısı Yok Etme Görevi

Just Kill Me 3’ün hikayesi, oyuncunun kendisini bekleyen bir iblis tanrısının önüne çıkması ve ondan görevi tamamlamasını istemesiyle başlar. Bu görev basittir: sahip oldukları tama ile iblis tanrısını yok etmeye çalışıyor ve bu işin birçok destekleyici şeyi olacak. Ayrıca Demon God, oyunculara her yenilgiden sonra farklı zorluklar verecektir, bu yüzden bu, oyuncuların çok zamanını alacak bir görevdir.

Oyuncu, karşılarında görünen iblis tanrısını görür ve ekranın alt yarısında tamalar için bir alan vardır. Farklı saldırılara sahip olan bu tamalar, ölümü arayan hedefe saldırmanız için anahtar olacaktır. Aynı zamanda, önceki bir hedefi yendiğinizde düşmanlar sürekli olarak ortaya çıkacak ve elbette güçleri artacak ve daha fazla güce sahip olmanızı gerektirecek.

DÜŞMANLARI YOK ETMEK İÇİN TAMA’NIN GÜCÜNÜ KULLAN

Just Kill Me 3’te oyuncular Tamas ile karakterlere zarar verebilirler. Görev basit: sadece onlara dokunmanız gerekiyor ve hemen harekete geçecekler ve düşmana büyük miktarda hasar verecekler. Aynı zamanda karakterin sağlık çubuğunun zamanla nasıl sürekli azaldığını da görebiliyorsunuz ve elbette ilk hedefi yendiğinizde ve bir sonraki düşmanınız hala Demon God olduğunda şaşıracaksınız.

İblis tanrısı müthiş bir güce sahiptir ve bu karakterin versiyonları sürekli olarak gözlerinizin önünde belirecektir. Bu nedenle, savaşlar zamanla görünmeye devam edecek ve oyun ekranı hedefi tamamen değişmeden kalacaktır. Tüketilen tamas miktarı yenilenmeye devam edecek ve oyunda çeşitli saldırılar kullanmanıza izin verecek. Beklenmeyen düşmanlar da oyuncunun işini zorlaştırıyor.

Bu oyundaki ilginç hedefler Demon God’ın patron versiyonlarıdır ve kesinlikle normal versiyonlardan tamamen farklı olacaklardır. Patronun sağlık çubuğunun altında sürekli azalan bir zaman çubuğu bulunur ve bu süre zarfında düşmanı öldürmeye çalışacaksınız. Dolayısıyla bu mekanik, oyuncunun belirli bir zamanda güçlü bir düşmanı öldürmesi gerektiğinde başarısız olmasına neden olabilir.

İlgini Çekebilir  PicsArt Photo Studio v19.9.0 PREMİUM GOLD APK — GOLD ÜYELİK AKTİF

KARAKTERİN GÜCÜNÜ ARTIRIN

Just Kill Me 3’te belirli sayıda eşleşmeyi tamamladıktan sonra, karakterin gücü ile ilgili bazı mekaniklere erişebileceksiniz. Özellikle kazandığınız parayı Tamas kullanırken temel saldırınızı artırmak için kullanabileceksiniz ve bir becerinin kilidini açma seçeneğini görebileceksiniz. Karakterler, dokunabilecekleri ve harika efektleri tetikleyebilecekleri bir yetenekle ekranda görünür.

Herhangi bir oyuncuyu memnun edecek bir beceri, düşmanlarınızı tek tek vurmak için kısa sürede Tamas’ı yeniden yüklemektir. Ayrıca oyun, oyuncular için sadece düz tamalar değil, aynı zamanda diğer renklerde tamalar da sunuyor. Örneğin, Red Tamas kritik bir saldırı olduğu için genellikle düşmanlara daha fazla hasar verir ve sayısı birincil türden daha az olacaktır. Düşmanı yok etmek için kullanabileceğiniz birçok şey olacak.

Özellikler :

* İblis tanrısı sizi bekliyor ve karşılaştığınız ilk hedef ve ana karakter oyuncu tarafından yok edilmelidir.
* Oyuncu farklı sayıda tama görür ve basit bir dokunuş saldırıyı tetikleyerek iblis tanrısına zarar verir.
* Bazı durumlarda oyuncular, Demon God’ın belirli bir süre boyunca oyuncuların isteği yerine getirmelerini gerektiren patron sürümleriyle karşı karşıya kalacaklar.
* Oyuncular farklı renklerde birçok tama bulabilir ve bunlardan biri kırmızıdır, bu da rakiplere kritik hasar verebilir.
* Oyuncular, hasarı artırma ve yetenekleri faydalı etkilerle kullanma gibi karakter gücünü artıran mekanikleri göz ardı etmemelidir.

Sadece Beni Öldür 3 v14.1 MOD (Mod altın paralar) APK Ücretsiz İndir

MOD

sadece-öldür beni-3-v14.1-mod.apk

MOD

sadece-öldür beni-3-v13-9-mod.apk

MOD

sadece-öldür beni-3-v13.6-mod.apk

MOD

sadece-öldür beni-3-v12.9-mod.apk

Just Kill Me 3 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.