Kart Rush Racing Online Rival v45 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Kart Rush Racing, farklı turları tamamlamak için kartınızı sürdüğünüz bir yarış oyunudur. Oyuncular, çevresel faktörler veya diğer oyuncularla çakışma nedeniyle hız düşürme sürelerini sınırlar. Aynı zamanda oyuncunun dokunmaya çalıştığı alanın etrafına hızlanma ikonları dağılmış durumda ve nitro kullanımını göz ardı etmemeleri gerekiyor.

HEYECAN VERİCİ KART YARIŞLARI

Kart Rush Racing’de oyuncular, oyuncuların diğer oyunculara karşı yarıştığı heyecan verici kart yarışlarına katılır. Bu oyuncular, farklı yarışlarda en üst sırayı almak için aşmaya çalışacağınız farklı sürüş becerilerine sahiptir. Aynı zamanda, oyuncunun kartın yönünü, frenini ve hızını kontrol ettiği bu oyunun kontrollerine erişilebilir.

Biri her yarışta en üst sırayı almak istiyorsa, kart yarışının kuralları oyuncuların erişmesi çok zor değildir. Ayrıca, oyuncuların hata yapmamaları için genellikle bir yarışta tamamlamaları gereken iki tur vardır. Yolun her iki tarafında çarpışırsanız, araç yavaşlar ve diğer rakipler sizi geçebilir. Yani kendinizi rakibinizden uzaklaştırmanın birçok yolu var.

HIZ ARTIRICILARLA RAKİPLERİNİZİ AŞIN

Her oyuncunun dikkat etmesi gereken faktörlerden biri, Kart Rush Racing’in çevresel unsurlarına etkiyi sınırlamaktır. Aynı zamanda yarış sırasında yolda bazı mavi semboller de görmelisiniz ve onları gördüğünüzde onlara yaklaşmalısınız. Kartınız bir kez çarptığında, hız açısından hızla gelişir ve herkesin başarabileceği şey budur.

Diğer oyuncular da size yaklaşabilir ve hızınızı sınırlamak için yaklaşmaya devam edebilir ve bu faktöre dikkat etmeniz gerekir. Aynı zamanda bölüme başlamadan önce sürücü ve arabayı seçmeniz gerekiyor ve birçok kişinin merak ettiği faktör nitro. Nitro, oyuncuların kısa sürede hızlanmasına yardımcı olduğunda yarış oyunu severlere artık yabancı bir kelime değil. Bu özelliğin ne zaman kullanılacağına oyuncular karar verir.

Özellikler :

* Oyuncular kesinlikle heyecan verici kart yarışlarına katılacak ve en üst sıraya ulaşmak için turları tamamlamaya çalışacaklar.
* Farklı turlarda oyuncular, rakiplerinin onları geçme şansı çok olduğu için hatalardan kaçınmak zorundadır.
* Oyuncular, kart hızının düşmesini önlemek için çevredeki unsurlara zıplamayı sınırlar veya diğer oyuncuların kartlarına yaklaşmaktan kaçınır.
* Oyuncu, hızlanmaya yardımcı olan mavi sembolleri bulabileceğinden, oyunda hızı artırmanın birçok yolu vardır.
* Nitros, oyuncuların hızlanma sürelerini seçebildikleri ve oyuncuların yarışa girmeden önce bunları hazırlamaları gerektiği düşünüldüğünde tuhaf bir özellik değildir.

İlgini Çekebilir  Magic Piano by Smule v3.1.3 VİP MOD APK — VİP ÖZELLİKLER AÇIK

Kart Rush Racing Online Rival Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.

İndir Kart Rush Yarışı Çevrimiçi Rakip v45 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz

MOD

kart-rush-yarış-v45-mod.apk

MOD

acele-kart yarışı-3d-v35-mod.apk