Kick The Buddy Remastered v1.6.3 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Günlük hayatta kesinlikle hiç kimse onu sinirlendiren olaylarla karşılaşmayacaktır. Bununla birlikte, birçok insanın kendilerini rahatlatmak için odadaki mobilyaları veya herhangi bir şeyi parçalama alışkanlığı vardır, bu da başkalarını etkiler ve büyük zarar verir. Yani Kick The Buddy Remastered, oyuncuların aptallara ve iğrenç yüzleri olan karakterlere işkence ederek öfkelerini dışa vurmalarına yardımcı olmak için piyasaya sürüldü. Bu yeni sürümde, yeni benzersiz özelliklerle tüm stresinizden kurtulacaksınız.

YENİ ÖZELLİKLER GÜNCELLENDİ
Kuklayı bıçaklayarak, ezerek veya ateş ederek eziyet etmekle kalmaz, aynı zamanda ona tekme atabilir, kesebilir veya nükleer bomba atabilirsiniz. Kulağa acımasız geliyor ama bu oyun öfkeden çabucak kurtulmanın en iyi yolu. Ayrıca, bu oyunun amacı da sizin için iyi olmaktır, çünkü maddi hasara veya benzeri bir şeye neden olmaz, ancak yine de stresi etkili bir şekilde azaltmanıza yardımcı olabilir.

BENZERSİZ DUMBOLLER ÜZERİNDEKİ KELİMELERİ ÇÖZÜN
Kick The Buddy Remastered’ın harika özellikleri ile bir şeyleri parçalamak yerine mankenler üzerinde yaratıcılığınızla öfkenizi atabilirsiniz. Farklı silahlar ve farklı yöntemler kullanarak, hareketlerinizi kimse engelleyemeden onlara istediğiniz şekilde eziyet edebilirsiniz. Ateş etmek için bir tüfek kullanabilir veya fırlatmak ve parçalara ayırmak için bir nükleer bomba kullanabilirsiniz. Ayrıca oyun, bebeğin vücudundaki şeyleri keserek, dikerek veya ezerek veya toz haline getirerek öfkenizi yatıştırmanıza da yardımcı olabilir. Bu, pahalı eşyaları kırmanıza veya yakın arkadaşlıklarınızı kaybetmenize engel olan harika bir oyundur.

zavallı dostum
Oyunda işkence hareketlerinizle öfkenizi ayı dostundan çıkaracaksınız. Ancak, eziyet ederseniz hala hareket etme yeteneğine sahiptir. Karşı koymadan veya başka türlü direnmeden öfkeyi yönetmek için her şeyi yapabilirsiniz. Yani tüm vücudunu bandajlayana veya yüzünü bereleyene kadar ona işkence etmek için silahlar, elektrikli testereler, bombalar ya da her şeyi kullanıyorsunuz. Bu kukla acıklı görünse de, Kick The Buddy Remastered sadece öfkenizi serbest bırakmak ve kimseyi etkilememek için bir oyundur.

GÜZEL GRAFİKLER
Oyun sadece basit değil, aynı zamanda tekme, The Buddy Remastered ayrıca stresi etkili bir şekilde azaltmanıza yardımcı olacak mükemmel grafiklere sahip. Oyundaki tüm nesneler, oyuncuların kendilerini oyuna kaptırmaları ve oynarken daha doğal bir his elde etmelerini sağlamak için çok gerçekçi ve keskin olacak şekilde tasarlanmıştır. Mankenin yüz ifadeleri de normal olduklarında ve size işkence edildiğinde açıkça görülüyor. İşkence yaptığınızda her zaman gülen bir yüz gösterir, böylece suçlu hissetmezsiniz ve işkence gördükten sonra bayılır. Buna ek olarak, oyun özel fiziksel fizik öğelerini kullanır, böylece oyuncu istediği zaman buddy kukla hedef üzerinde parçalama ve kırma eylemleri gerçekleştirebilir.

İlgini Çekebilir  Logo Maker v42.48 PREMİUM MOD APK — KİLİTLER AÇIK

BİRÇOK SÜRPRİZ FAKTÖR
Özel unsurlarla oyun, artık sıkılmamanıza veya sinirlenmemenize yardımcı olacak. Aptallara eziyet etmek için birçok ilginç aracı birleştirebilir ve mevcut silahlarla serbest stil eylemleri gerçekleştirebilirsiniz. Kick The Buddy Remastered, öfkeyi serbest bırakmanın yollarını arayanlar için mükemmel bir çözümdür.

Özellikler:

* Eğlenceli Oyun – Şu anda tadını çıkarabileceğimiz pek çok harika oyun var. İş veya okul dışındaki zamanımızın tadını çıkarmak ve biraz stres atmak için oyunlar oynarız. Her şey hakkında sürekli stres yaşayan biriyseniz, bunu başarmak için mükemmel bir oyuna ihtiyacınız var.

* Çeşitli silahlar ve araçlar kullanın – Oyunlar aracılığıyla stresinizi atmayı seviyorsanız, Kick the Buddy Remastered’ı kaçırmayın! Bu, herkesin öfkesini ölmeyen bir oyuncak bebekten çıkarması için yaratılmış bir oyundur.

* Gerçekçi Fizik ve Sesler – Bu oyun, en gerçekçi grafikleri ve ses efektlerini sunduğu için stresli insanlar için mükemmeldir. Fizik de çılgınca, bebeğe zarar veriyormuşsunuz gibi hissettiriyor.

Kick The Buddy Remastered v1.6.3 MOD (Sınırsız) İndir Para) APK Ücretsiz

MOD

tekme-buddy-v1.6.3-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.14.1457-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.14.11-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.14.2-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.14.1-mod.apk

MOD

tekme-buddy-v1.5.8-mod.apk

MOD

kick-the-buddy-v1.5.7-mod-.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.13.9-mod.apk

MOD

tekme-buddy-v1.5.3-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.13.0-mod-.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1-11-0-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.9.0-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.7.1-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1-7-0-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.6.1-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.6.0-mod.apk

MOD

tekme-arkadaş-remastered-v1.4.2-mod.apk