Last Day on Earth Survival v1.20.4 MOD (Ücretsiz El Sanatları) APK + DATA

Açıklama:
Dünyada Hayatta Kalmada Son Gün – Kendinizi zombilerin ve kaosun hüküm sürdüğü yanmış çorak arazinin ortasında bulacağınız Android için heyecan verici bir çevrimiçi oyun. Zaptedilemez üssünüzü inşa edin, zamanla yükseltin ve birçok tuzak kurun. Yeni öğeler oluşturmak, malzeme ve silah aramak için kullanabileceğiniz değerli kaynaklar edinin. Ve Last Day hileli mod apk’da canınız sıkıldığında arkadaşlarınızı arayın, zorlu rakiplerin bulunduğu yere gidin, sığınaklara doğru yol alın ve çok daha fazlasını yapın.

Arsa

Bu oyunun konusu çok uzun değil, oyun bir enfeksiyonun patlak verdiği ve insanlığın çoğunu yok ettiği kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Bu enfeksiyon, insanları hayatta kalanları öldürmeye çalışan zombilere dönüştürdü ve hayatta kalan biri olarak amacınız hayatta kalmak ve zombilere karşı savaşmak.

Öykü
Küçük binalar ile bol bol karakterinizi bulduğunuz yerde oyun başlıyor. Burada oyuna başlamak için ilk öğeleri bulacaksınız, burada binaları ve diğer şeyleri inşa etmek için bir dizi öğe toplayabilirsiniz. Haritada hayatta kalmak için birçok şey yapabilirsiniz, örneğin bir balta yapabilir ve ardından evleri ve diğer yapıları inşa etmek için ağaçları kesmek için bu baltayı kullanabilirsiniz. Ayrıca, yiyecek ve diğer eşyalarınızı saklamak için evde kutular da yapabilirsiniz. Kısacası hayatta kalmanız için çeşitli şeyler yapabilirsiniz, bu da oyunu daha eğlenceli hale getirir.

HARDCORE VE EGZOTİK HAYATTA KALMA OYUNU
Hayatta kalma oyunları türü, oyuncuları her şeyi sıfırdan inşa etmelerini gerektiren zor ve zorlu durumlara sokmaya devam ediyor. Aynısı Last Day on Earth: Survival için de geçerli ve mükemmel bir atmosfer ve ortam yaratmak için zombi kıyameti stilini uyguluyor. Oyun ayrıca, oyuncuların oyunu yeni bir tarzda deneyimlemelerine ve çevre ile özgürce etkileşime girmelerine olanak tanıyan esnek bir yukarıdan aşağıya perspektif mekanizması sunar. Oyunun oyuncu için belirli bir hedefi yoktur. Yine de, oyuncuların sürekli olarak yeni umutlar aramak için dünyayı keşfetmeleri ve keşfetmeleri için her zaman güçlü bir motivasyon olan birçok ilgi çekici arsa unsuruna sahiptir.

EĞLENCE İÇİN ARKADAŞLARINLA HAYATTA KAL
Tek başına hayatta kalma, birçok oyuncu için hızla sinir bozucu hale geliyor, bu nedenle oyun, oyuncuların arkadaşlarına sayısız durumda eşlik edeceği çevrimiçi hayatta kalma özelliğini tanıtacak. Ayrıca herkes üssü paylaşabilir ve ülkesini kendine özgü bir tarzda şekillendirmenin keyfini çıkarabilir. Çevrimiçi mod sayesinde oyunun yaratıcılığı ikiye katlanır ve insanların geniş dünyayı birlikte keşfetmeleri için sürekli olarak sayısız fırsat yaratır. Çevrimiçi mekanizma aracılığıyla insanlar birbirlerini destekleyebilir, kaynak toplayabilir, ticaret yapabilir ve en şiddetli savaşlarda savaşabilir, ancak yalnızca zombilere karşı değil. Bu oyuna gelirseniz, bir arkadaşınızı getirmeli ve birkaç oyunun sunabileceği eğlenceyi paylaşmalısınız.

YAŞAM KALİTENİZİ HER ŞEYLE ARTIRIN
Harap olmuş bir dünyada, ertesi gün hayatta kalmak için kaynaklar, yiyecekler ve sağlam bir temel gereklidir. Oyun, oyuncuların ahşaptan yapılar inşa ettiği ve gelecekte daha iyi malzemelerle kademeli olarak yükselttiği esnek bir temel inşa sistemi sunacak. Buna ek olarak, oyuncunun kaynakları ve mineralleri uygun şekilde elden çıkarması ve bunları üssün savunmasını geliştirmek veya yükseltmek için kullanması için tesisler de vardır. Ek olarak, inşa sistemi, birçok oyuncunun üssü birbirine bağlamasına izin vererek, arkadaş canlısı ve eğlenceli küçük bir topluluk yaratmada yaratıcılıklarını sergiliyor.

HAYATTA KALMAK İÇİN MASİF İŞLEME SİSTEMİ
Bir felaketten sonra kaynaklar ve ekipman kaybolur, bu nedenle oyuncunun mevcut kaynaklardan her şeyi yapması gerekir. Oyun, oyuncunun görevi harita boyunca genişletmek için silah, teçhizat, mimari ve yardımcı araçlar üretebileceği zengin bir işçilik sistemi sunacak. Oyuncular kaynakları yok ettikçe veya kullandıkça, ikisi de deneyim puanları kazanır, üretim sistemlerini aşamalı olarak genişletir ve daha iyi teçhizata veya eşyalara erişim elde eder.

KEŞFEDİLECEK GENİŞ BİR DÜNYA
Last Day on Earth: Survival, açık uçlu bir tarzda geliştirilmiştir ve tüm dünya, oyuncuların keşfetmesi için farklı alanlara bölünmüştür. Her konum aynı zamanda zengin bir değerli kaynak kaynağıdır ve oyuncuların ihtiyaç duydukları her şeyi sürekli olarak toplamak için dış dünyaya girmeleri gerekir. Kaynak alanlarına ek olarak, oyuncuların düzinelerce yoğun aktivite ile arkadaşlarıyla kaynaşmasına izin veren tehlike bölgeleri ve diğer oyuncu üsleri olacak. Oyuncular haritanın gerekli koşullarını yerine getirdikçe yeni alanların kilidini açacak ve daha nadir kaynaklara erişim elde edecekler.

İlgini Çekebilir  Shadow Knight Gölge Ninja v1.25.5 MOD APK — ÖLÜMSÜZLÜK HİLELİ

DERİN VE KARANLIK Sığınağı İNDİRİN
Bunker, oyunda sadece iki hedefi olan oyuncuların hayatta kalmak veya nadir kaynakları toplamak için oraya gittiği ünlü yerdir. İnsanlığın kalan tüm teknolojisi kurtarılır, ancak zombi tarafından içeriden yok edilir ve hatta özel varyasyonlar ortaya çıkar. Oyuncu daha derine indikçe canavarlar güçlenir, ancak birçok nadir öğe ve kaynak yüksek yoğunlukta dağılır. Ek olarak, her yenilemeden sonra sürekli sığınak baskınları, oyunculara ve arkadaşlara her zaman daha gelişmiş donanımla geri geldikleri için daha derine inmek için nedenler verir. Oyun, çevre bulmacaları ve yoğun patron dövüşleri dahil olmak üzere sığınak için en ilgi çekici unsurları içerecek.

Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma harika bir hayatta kalma oyunudur ve yukarıdan aşağıya hayatta kalma türündeki ilk nesildir. Oyuncular, hayatta kalma türünün tüm özlerinin tadını çıkarmak için en kritik durumlarda arkadaşlarıyla ve yan yana bu harika oyunu deneyimleme fırsatına sahipler.

Özellikler:

* Karakterinizi yaratın ve etrafınıza bakın: sığınağınızın yakınında farklı tehlike seviyelerine sahip birçok yer var. Burada toplanan kaynaklardan hayatta kalmak için ihtiyacınız olan her şeyi üretebilirsiniz: bir evden ve kıyafetlerden silahlara ve arazi araçlarına kadar.

* Seviyeniz arttıkça yüzlerce faydalı tarif ve plan size sunulacak. İlk önce evinizin duvarlarını inşa edin ve iyileştirin, yeni beceriler öğrenin, silahları değiştirin ve oyun sürecinin tüm zevklerini keşfedin.

* Evcil hayvanlar, zombi kıyamet dünyasında bir aşk ve dostluk adasıdır. Neşeli dış yapraklar ve zeki çoban köpekleri, akınlarda size eşlik etmekten ve ulaşılması zor yerlerde yağmalamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

* Hızlı bir helikopter, ATV veya motorbot bir araya getirin ve haritadaki uzak konumlara erişin. Karmaşık planlar ve benzersiz görevler için en nadir kaynaklar ücretsiz olarak mevcut değildir. Bir tamirci içinizde uyurken, onu uyandırma zamanı!

* İşbirlikçi oynamayı seviyorsanız, kraterdeki şehri ziyaret edin. Orada sadık arkadaşlarla tanışacak ve PvP’de ne kadar değerli olduğunuzu öğreneceksiniz. Bir klana katılın, diğer oyuncularla oynayın, gerçek bir paketin birliğini hissedin!

* Survivor (buraya kadar okuduysanız, size şöyle diyebilirim), deneyimli bir hardcore oyuncuyu bile kıskandıracak bir soğuk silah ve ateşli silah cephaneliği hizmetinizdedir. İşte yarasalar, minigunlar, M16, eski güzel AK-47, havan topları, C4 ve listelenecek çok daha fazlası, kendiniz görseniz iyi olur.

* Ormanlar, polis karakolu, korkunç çiftlik, liman ve zombilerle dolu sığınak, saldırganlar ve diğer rastgele karakterler. Her zaman güç kullanmaya veya kaçmaya hazır olun. Hayatta kalma söz konusu olduğunda her şey olur!

Sonuç
Last Day on Earth: Survival oldukça iyi bir oyundur ve oyunu aylarca sıkılmadan oynamanızı sağlayacak bir çok içeriğe sahiptir. Oyun, oyunu daha zorlu ve eğlenceli hale getiren benzersiz bir işçilik sistemi ile harika bir oynanışa sahip. Ayrıca iyi ayarlanmış kontrollere ve harika grafiklere sahip, eksik olduğu tek alan savaşta. Bize göre, eylemleri kaydetmek için savaşta bir tür hızlı animasyon olmalı. Genel olarak, birçok zorluk içeren hayatta kalma oyunlarını sevenler için harika bir oyun.

Last Day on Earth Survival v1.20.4 MOD (Ücretsiz El Sanatları) APK + DATA Free İndir

MOD

Geçen gün on earth-hayatta kalma-v1.20.4-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-hayatta kalma-v1.20.3-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-hayatta kalma-v1.20-mod.apk

MOD

dünyadaki son gün-v1-19-7-mod.apk

MOD

dünyadaki son gün-v1-19-7-mod.apk

MOD

last_day_on_earth_survival_v1.19.5_mod.apk

MOD

last_day_on_earth_survival_v1.19.5_mod.apk

MOD

last_day_on_earth_survival_v1.19.4_mod.apk

MOD

Dünyadaki Son Gün-v1-19-3-Mod.apk

MOD

last_day_on_earth_survival_v1.19.1_mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-v1.18.19-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-v1.18.17-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-v1.18.16-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-v1.18.15-mod.apk

MOD

Geçen gün on earth-v1.18.13-mod.apk

OBB

zombi.survival.craft.z.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb