Last Fortress Underground v1.322.001 MOD (Tam Sürüm) APK + DATA

Açıklama:

Son Kale – hayatın sadece parmaklarla sayılabileceği, zombilerin güçlü bir dalga gibi hiddetlendiği yer. Ayartmalarla dolu bu oyuna girdiğinizde yüzleşmeniz gereken şey bu. Uzun süredir avını görmeyen zombilerin açlığıyla, kaosuyla yüzleşeceğiniz yalnız bir dünyaya giriyorsunuz. Bu oyunda hayatta kalanların komutanı sizsiniz. Tüm zombileri yenmek ve hayata geri dönmek için düşünmek, sığınak bulmak ve karar vermek için fazla zamanınız kalmadı.

MÜKEMMEL SHELTER YAPIN
Kirli zombilerle yüzleşmek senin için zorlu bir mücadele; Kendi hayatınızı korumanın yanı sıra hayatta kalanların hayatlarını da korumalısınız. Last Fortress’de yaşayan tüm son canlılar bir ekipte toplanacak ve komutan siz olacaksınız. Kimseye bulaşmaması için bu artık şart. Bunu yapmak için, insanları mükemmel bir barınak bulmak ve inşa etmek için harekete geçirmeniz gerekir.

SON HAYATTA KALAN KAHRAMANLAR
Yoldaşlarınızın her biri, fark yaratabilecek bir veya daha fazla beceriye veya yeteneğe sahiptir. Yetenekli bir yönetici olarak sizden kendini işine adamış şeflere veya doktorlara kadar hiç kimse enfeksiyon riski altında değildir. Şimdiki gibi kaotik zombilerin ortasında insanların birbirine güvenmesi bir gereklilik. İnsanların bu ıssız alanda yaşama ve hayatta kalma yeteneği de öyle.

KENDİ TAKIMINIZI OLUŞTURUN
Herkes için daha iyi bir yaşam sağlamak için normale dönmek için mükemmel bir strateji oluşturmalısınız. İlk adım olarak, Last Fortress’e katıldığınızda herkesin sahip olduğu becerileri iyice anlamanız gerekir. Daha sonra onları farklı ordulara bölecek ve aksiyonu böleceksiniz. Bu canavar zombilerle sıkı bir şekilde savaşmak için herkese katılın. Dayanışma gösterirler ve zorlukların üstesinden gelirler, en zor görev olsa bile herkesin üstesinden gelirler.

ARKADAŞLARLA REKABET
Bir görevi başarıyla tamamlamak istiyorsanız, etrafınızdakilerin rehberliğine ve desteğine ihtiyacınız var. Ve Son Kale de bir istisna değildir; Tek başınıza savaşmayı çok zor buluyorsanız, bu savaş alanında sizinle savaşmak için arkadaşlarınızı toplayın. Ayrıca, kendi hayatlarını korumak isteyen ve yeni keşifleri seven yabancılarla takım arkadaşları veya ittifaklar kurabilirler.

YENİ VERSİYONDA ÖZEL NELER VAR?
Yaşamla ölüm arasındayken, her zamankinden daha uyanık olmalısın. Last Fortress’e katıldığınızda ihtiyacınız olan şey budur. Bu oyunun daha iyi bir versiyonunu bekler miydiniz? Tüm bunları sizin için yapıyoruz ve şimdi yeni sürümde başkente taşınma işlevi var. Bu özellik, yakındaki bir İttifak Karargahını bulmanızı ve onu daha önemli malzemelerle stoklamanızı sağlar. Ayrıca yeni sürümde oyuncular çölde ölmemek için birçok farklı kaynaktan yardım almayı seçebilirler.

İlgini Çekebilir  Stickman Battle 2021 v4.1.1 Sınırsız PARA Hilesi – Mod Apk

Özellikler:

İnsan kaynaklarını ve kaynaklarını akıllıca kullanın
Last Fortress: Underground, size daha önce bilinenden tamamen farklı bir zombi savaşı sunuyor. Hem katı hem de karanlık olan bu kalede, çevreyi aydınlatmak ve güç sağlamak için birçok şey bulmanız gerekecek: uydular, jeneratörler, aydınlatma sistemleri… Yine siz ve arkadaşlarınız bu kalede yaşayan diğer hayatta kalanlarla tanışacaksınız. İlişkiler kurmak için onlara katılın ve dışarıdaki ürkütücü dünyada hayatta kalma mücadelesine katılın.

Birçok seçeneği düşünmek, koordinasyon, atama ve ekip çalışması sizi başarıya götürecektir.
İster zombilerle savaş halinde olun, ister yeraltında hayatta kalın, her geçen gün siz ve arkadaşlarınız, buradaki herkesin farklı ihtiyaçlarını karşılamanın benzersiz bir yolunu bulacaksınız. Bir lider olarak, güvenlik ve savunmayı dengelemek için öncelikler sırasını belirlemelisiniz. Grubun ve tüm kalenin güvenliği, bölünmenize bağlıdır. Savaşmak için uygunluğa ve deneyime sahip herkesten özel bir “ordu” oluşturmalısınız. Hem nadir kaynakları aramak için yükselen ordular hem de karşılaşmalarda silaha sarılıp zombilerle savaşabilenler.

Eski konu, ancak yeni yaklaşım
Last Fortress: Underground, zombi temalı kıyamet sonrası oyun serisinde yeni bir bölüm açıyor. Hala zombi salgını tarafından harap edilmiş bir dünya var. Zorlu bir hayatta kalma süreci olan insanlar ve zombiler arasında hala tavizsiz savaşlar var. Ancak Last Fortress: Underground yeni, iyimser ve umutlu bir görünüm getiriyor. Yukarıdaki dünya gittiğinde, bir yeraltı dünyası hala bekliyor. Tek gereken, sıfırdan başlayarak her şeyi başarmak için sabır ve birlik.

Yüksek hayatta kalma motivasyonu
Last Fortress: Underground ile ilgili bir başka iyi şey de size gerçek bir hayatta kalma hissi veriyor. Etraftaki her şey her zaman tehditkar ve güvensizdir. Oyuncuların görevlerini tamamlamak için olabildiğince çok karakter oynamasına izin vererek, gerçekten içeriden biri gibi hissedeceksiniz. Oradan, ne yaptığınızın farkında olun. Her zaman yaşama arzusuna sahip olmak önemlidir. Oyun o kadar heyecan verici ve teşvik edici ki asla durmuyor.

Last Fortress Underground v1.322.001 MOD (Tam Sürüm) İndir APK + DATA Ücretsiz

MOD

son kale-yeraltı-1.322.001-mod.xapk

MOD

son-kale-yeraltı-1.312.002-mod.apk

MOD

son-kale-yeraltı-1.309.001-mod.apk

OBB

com.more.lastfortress.gp.zip

Yol önbelleği: SD / Android / obb