Last Pirate Apk Mod Para Hilesi İndir 1.12.17

İçindekiler

Last Pirate Apk Mod Para Hilesi İndir 1.12.17

Dışarıda mobil cihazlar için birçok hayatta kalma oyunu var. Ama bir adada korsan olduğunuz bir oyunu oynamayı denediniz mi? Aradığınız oyun sitemizde olabilir. Muhtemelen yapmadın, değil mi? Last Pirate’de amaç adanın etrafındaki farklı görevleri tamamlayarak hayatta kalmaktır. Balık tutmaktan sal inşa etmeye ve vahşi hayvanlarla savaşmaya kadar birçok zorluk sizi bekliyor. Last Pirate Apk indirin reklamsız ve sınırsız para hilesinin keyfini çıkartın.

Last Pirate: Survival Island Adventure Apk, macera, keşif ve macerayı sevenler için bir hayatta kalma ve korsan oyunudur. En ilkel haliyle oyun dünyasına dalmış durumdasınız ve tabii ki hayattan bahsediyorsunuz. Hayatta kalırsanız, alet veya yiyecek alamazsınız. Hayatta kalmak için, kendinize yiyecek bulmalı ve bu tehlikeli ıssız adada uzun süre hayatta kalabilmek için bir basamak taşı olarak basit aletler yapmalısınız.

Bu simülasyon oyununda korsan ekibiniz bir adada karaya çıktı. Tek sorun şu an yalnız olman. Peki, bu durumda ne yaparsınız? Aklında olması gereken ilk şey hayatta kalmak. Bu, barınak, yiyecek ve suyu güvence altına almanın bir yolunu bulmanız gerektiği anlamına gelir. Ancak bu oyunda deniz canavarları gibi etrafta dolaşan tehlikeli yaratıklar var. Kendinizi bir korsana yakışan destansı bir maceraya hazırlayın!

  • Sınırsız para
  • ücretsiz zanaat
  • Ölümsüzlük
  • Sınırsız dayanıklılık

Last Pirate Apk Son Sürüm

Ark, Last Day on Earth ve benzeri popüler hayatta kalma oyunlarını hiç oynadınız mı? Bu oyunlar popülerdir ancak bu makalenin ana konusu olan Last Pirate Apk Android oyun club ile eşleşmiyorlar. Şu anda 10 milyon kişi tarafından oynanan RetroStyle Games UA’nın bu hayatta kalma simülasyon oyunu, sıradan bir hayatta kalma mobil oyunu değil.

İlgini Çekebilir  Age of History 2 Apk Para Hilesi Mod 1.01586_ELA İndir

Oyun ile başlayan oyun sizi dış dünyadan soyutlanmış ıssız bir adaya götürüyor. Vahşi bir ada sayısız tehlikeyi gizler. Göreviniz bu gizemli ıssız adada korkmak veya ölmek değilse, önce su ve yiyecek bulmanız, su getirmek için orman derelerini kullanmanız ve balık tutmak için basit bir sal yapmanız gerekir. Ertesi gün için enerji için yiyin.

Ayrıca Godzilla, sizi yemek isteyen vahşi ayılar ve geceleri hayatınızı tehdit eden zombiler gibi tehlikeli şeylerle de uğraşmanız gerekecek. Bir savaşçı gibi savaşma zamanı. Hayatta kalmak için onları yenmek için ne gerekiyorsa yapmalısın. Adada bulunan baltaları ve diğer nesneleri silah olarak yapın.

Yeni başlayanlar için, bir adada tek başına bir korsan kaptanı oynayacaksın. Henüz mürettebatınızı bulma ümidi olmadan, mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmalısınız. Nihai hedef, mürettebat arkadaşlarınızla yeniden bir araya gelmek ve adadan çıkmak için korsan gemisini yeniden inşa etmek olacaktır. Ama şimdilik, bundan çok uzaktasın. Bu nedenle, önce eşya ve yiyecek toplamak gibi basit şeyleri yapmalısınız. Ancak yol boyunca Godzilla, ayılar ve hatta zombiler gibi güçlü canavarlarla karşılaşacaksınız! Farklı zırhlar ve silahlar toplayın, böylece onlarla savaşabilir ve kendinizi savunabilirsiniz. Ancak anında ölmemek için sağlığınıza ve açlığınıza bir göz atmayı unutmayın.

Last Pirate’de şimdilik adadaki son korsan sensin. Daha sonra domuz öldürme, eşya bulma vb. gibi çeşitli şeyler yaparak hayatta kalmanız gerekecek. Merak ediyorsanız, işte bu oyunda bekleyebileceğiniz şeyler.