LEGO® DUPLO® MARVEL v7.1.0 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

LEGO® DUPLO® MARVEL, evinizdeki çocuklara harika bir deneyim yaşatabilecek özel bir oyun olacak. Yaşınıza uygun bir oyun bulmakta zorlanıyorsanız bu ismi kaçırmayın. Oyuna geldiğinizde ünlü Marvel süper kahramanları temasıyla evdeki çocuklara gerekli tüm becerileri geliştirmelerini sağlayabilirsiniz.

OYUNCAK VERSİYONU SÜPER KAHRAMAN OLUN

Belki de Marvel sinematik evrenindeki süper kahramanlar da çocuklar arasında son derece popülerdir. Ve filmdeki süper kahramanların asıl görevi süper güçlerini dünyayı kurtarmak için kullanmaktır. Süper kahramanların bu mükemmel nitelikleri, çocuklar üzerinde güçlü bir etki bırakmıştır ve hatta bazıları süper kahraman olmayı hayal etmektedir.

Artık teknik cihazlar sayesinde çocukların hayalleri çok daha kolay gerçekleşebiliyor. LEGO® DUPLO® MARVEL ile kolayca süper kahraman rolüne geçebilir ve dünyayı kurtarma görevinizi tamamlayabilirsiniz. Artık ailenizdeki çocuklar, kendilerine verilen görevleri tamamlamak için Örümcek Adam veya Kaptan Amerika rolünü kolayca oynayabilir.

ÇOCUKLAR İÇİN MAKSİMUM BECERİ GELİŞİMİ

Çocukların süper kahraman olma hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olabilecek oyunun asıl amacının yanı sıra, oyunun başka birçok avantajı da var. Bahsedilmesi gereken ilk şey, şüphesiz çocukların HAYAL GÜCÜNÜN, belirlenen meydan okumalara katılarak geliştirildiğidir. Ek olarak, GÜVENLERİ oyunun gerektirdiği iyi topluluk çalışmasıyla büyük ölçüde artacaktır.

Ayrıca çocuğun karakter oluşumu ile YARATICILIĞININ ve KENDİNİ İFADE ETME yeteneğinin geliştiği de göz ardı edilmemelidir. Aynı zamanda, çocukların problem çözme becerileri düzenli olarak uygulanabilir ve sürekli olarak çeşitli zorluklar ortaya çıkar. Ayrıca oyun, çocuklara üzerlerine düşeni yaparken görebileceğiniz pek çok farklı avantaj sunuyor.

GRAFİK ÖNEMLİ BİR Faktör

Doğru oynanışı oluşturmak, bir oyunun başarısında kesinlikle her zaman çok önemli bir faktör olacaktır, ancak grafikler de önemli bir özellik olacaktır. Özellikle bu oyunla birlikte grafikler uygulama aracı olacak, böylece yapımcı çocuklara dileklerini ve mesajlarını bütüncül bir şekilde iletebilecek. Bu nedenle oyun, oyun içinde izlenebilen mükemmel grafik kalitesiyle tasarlanmıştır.

İlgini Çekebilir  Turmoil v3.0.47 MOD APK — KİLİTLER AÇIK

Ayrıca oyunun grafikleri de LEGO ile birlikte süper kahraman imajından ilham alıyor ki bu da geliştirme ekibi için büyük bir zorluk. Grafik tasarımcılar, LEGO DUPLO parçalarının ekranda olabildiğince doğru görünmesini sağlamak için araştırma yapmalı ve ayarlamalar yapmalıdır. Çünkü o zaman yeni çocuklar tıpkı gerçek fiziksel oyuncaklar gibi ekrandaki oyuncak maketlerle montaj işlerini yapabilirler.

Görünüşe göre bu dünyadaki tüm çocukların oyuncaklarla oynamak gibi bir hobisi var ve dünyayı kurtarmak için bir süper kahraman olma hayali kuruyorlar. O zaman LEGO® DUPLO® MARVEL, ebeveynlerin çocukları için kaçıramayacakları bir oyun olacak. Oyunda süper kahraman hikayeleri, meydan okumalar yoluyla farklı aktiviteler ve iyi grafik kalitesi sizi destekleyecek ana özellik olacak.

Özellikler :

* Basit bir telefon oyunuyla süper kahraman olma hayalinizi hızla gerçekleştirin.
* Dünyayı kurtaran pek çok zorluk süper kahramanlara meydan okuyacak.
* Oyunda LEGO DUPLO şeklinde sunulan süper kahramanlar özel bir avantajdır.
Oyuna katılan çocuklar kişisel* gelişimde birçok fayda elde eder.
* Grafikler, oyununuzda her zaman en iyi şekilde görünmek için çabalar.
* MARVEL kahramanlarıyla hayali oyunlar aracılığıyla HAYAL GÜÇLERİNİ geliştirin
* Olumlu oyun deneyimleriyle KENDİNE* GÜVENİNİ geliştirin
* “keşfetmek ve keşfetmek” için çocuk* dostu oyun kalıplarıyla onların MERAKLARINI harekete geçirin.
* Sanal LEGO DUPLO tuğlalarıyla inşa ederek YARATICILIKLARINI ve KENDİNİ İFADE ETMELERİNİ GELİŞTİRİN
* Eğlenceli ve zorlu bulmacalarla DÜŞÜNME VE PROBLEM ÇÖZME pratiği yapın

İndir LEGO® DUPLO® MARVEL v7.1.0 MOD (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

lego-duplo-marvel-v7.1.0-mod.apk

MOD

lego-duplo-marvel-v6.1.0-mod.apk

MOD

lego-duplo-marvel-v6.0.1-mod.apk

LEGO® DUPLO® MARVEL Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.