Little Big Snake Apk Vip Mod İndir 2.6.82

İçindekiler

Little Big Snake Apk Vip Mod İndir 2.6.82

Little Big Snake Apk, efsanevi klasik atari oyunudur. 20 yıldan fazla bir süre önce doğdu ve zamanın en güçlü şekilde etkilenen trendlerinden biriydi. Daha sonra Lowtech Studios, 2016 yılında bu oyunu yeni bir isim olan Slither.io altında geliştirerek gerçek zamanlı arena özelliği sayesinde milyonlarca oyuncuyu kendine çekti.

Little Big Snake, Slither.io’nun mükemmel bir yeniden çevrimidir. Oynanış şekli Slither.io’dan pek farklı olmasa da oyun optimize edilmiş ve birçok yeni özellik eklenmiş. Bunu beğenebilirsin. Little Big Snake’i indirmeden önce, bu oyuna genel bir bakış için lütfen makalenin içeriğini takip edin.

Oynanış

Daha önce Snake veya Slither.io oynadıysanız, Little Big Snake Apk oyununu çok tanıdık bulacaksınız. Bir yılan gibi oynayacak, arenada yemek yemeye çalışacak ve diğer rakipler daha da büyüyecek. Bu yiyecekler parlak noktalar, uğur böcekleri ve hatta diğer rakiplerdir.

Her bir şey yediğinizde, yılanın vücudu yavaş yavaş büyür ve uzar. Bir puan da kaydedilecek, puanınızı ekranın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.

Kıvrılın ve rakibinizin kaçmasına izin vermeyin

Little Big Snake’de başka bir rakiple herhangi bir çarpışma, yılanınızın ölmesine neden olur. Bu nedenle hareket etme, rakiplerden ve tuzaklarından kaçınma sürecinde daha dikkatli olmanız gerekir.

Oyun başka herhangi bir saldırgan veya şiddet unsuru içermemektedir. Rakibinizi alt etmenin tek yolu, onu vücut uzunluğunuzla çevreleyerek sizi bıçaklamasına neden olmaktır. O zaman ölecek, aynı anda yiyeceğe dönüşecek ve onları yiyebilirsiniz.

Little Big Snake’deki yılanın büyüklüğü bir avantaj, aynı zamanda bir dezavantaj. Avantajı, düşmanları kolayca tuzağa düşürerek onları köşeye sıkıştırabilmenizdir. Ancak, hareket hızı çok daha yavaşladı. Büyük bir yılanı yenerseniz ve onlardan düşen yiyecekleri yerseniz çok hızlı büyürsünüz.

İlgini Çekebilir  The Wolf v2.2 MOD APK — PARA HİLELİ / MOD MENU

  • Little Big Snake Apk Vip Mod İndir 2.6.82 Oyun Hilesi
  • +Tüm vip özellikler açık