Little Singham v5.12.582 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Little Singham – Hindistan’da geçen klasik koşucu. Buradaki ana karakter, suçluyu kovalayan genç gardiyandır. Kötü adama yetişmek için yana doğru hareket etmesi, engellerin üzerinden atlaması, düşen bonusları kullanması ve para toplaması gerekiyor. Fonlar oyundaki geliştirme becerilerini koruyabilir. Yüksek kaliteli grafikler, tanıdık oyun, basit kontroller ve bol eğlence tüm oyuncuları bekliyor.

arsa

Küçük Singham, Singham’ı suçüstü peşinde koşmasının hikayesini anlatıyor. Son zamanlarda, tehlikeli suçlu Shaitan Shambala, suç ortaklarının yardımıyla hapishaneden kaçtı. Shambala, sihir uygulayan bir kötü adam olarak bilinir. Çok para harcadı ve eşyalarını soydu, hatta insanları öldürdü. Yanında karanlık bir komplo getirerek hapisten kaçtı. Şimdi kötü şeylerin olmasını önlemek için onu takip etmeli ve hapse geri getirmelisiniz.

Canlı Mirchi Nagar’ı KEŞFEDİN

Bu oyunda, kötü büyücü Shambala’yı bulmak için yola çıkan bir polis memuru Singham rolünü oynuyorsunuz. Çok iyi yürüyebilir, bu yüzden çok çaba sarf etmeniz gerekiyor. Kilo’s Subway Surfers oynadıysanız, Little Singham’ı nasıl oynayacağınızı çoktan anladınız. Karakteriniz sürekli hareket edecek, göreviniz konsolu manipüle ederek engellerden kaçmasına yardımcı olmaktır. Sokak tabelalarını, ters yöne giden arabaları ve hatta Shambala’nın gençlerini yakalayabilirsiniz. Little Singham (MOD, Unlimited Money) Başlangıçta engeller oldukça seyrek ve kolaydı. Ancak ne kadar ileri giderseniz, oyunun temposu o kadar hızlı olacak ve giderek daha fazla tehlikeyle karşı karşıya kalacaksınız. Zorlanırsanız endişelenmeyin çünkü yolculuk sırasında kurşun geçirmez zırh, görünmezlik pelerini, füzeler, kaykaylar vb. destekleyici öğeler ortaya çıkacak ve yardımcı olacaktır. Hareket etme sürecinde küçük bir nimetsin. Ve Shambala’nın düşürdüğü altınları toplamayı unutmayın.

Özetlemek

Little Singham MOD, Zapak Mobile Games Pvt tarafından geliştirilen eğlenceli bir oyundur. ltd Suçları çözmek ve şehrinizi korumak için polis memuru olmak istiyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Oyun, deneyimin tadını çıkarmanız için çok çeşitli görevler sunuyor, bunları tamamlamaya çalışın ve birçok harika hediye alacaksınız!

İlgini Çekebilir  UniMote Evrensel TV Uzaktan Kumandası v1.5.1 MOD APK — PREMİUM KİLİTLER AÇIK

Özellikler :

* Polisle mutlu bir şekilde yolculuğa çıkın ve önünüzdeki yüzlerce engelle karşılaşırken çok eğlenin.
* Görevi tamamlamak için benzersiz ve yeni yollar yaratmayı her zaman bilen cesur bir polis ol.
* Daha fazla zenginlik ararken para toplayın ve ödüller kazanın.
* Yeni bir eğlence dünyası yaratarak, birçok farklı renkle koordine edilmiş son derece canlı bir arayüzün keyfini çıkarın.
* Arkadaşlarınıza meydan okumak ve davet etmek için bu oyunu Facebook’ta bağlayın ve paylaşın.
* Daima her gün çok çalışın, hedeflerinize ulaşmak için tereddüt etmeyin, en yetenekli olun ve yarışı en hızlı bitirin.
* Bu toprakların insanlarını her zaman koruyup severken kötü iblislerin tehlikeli planlarına karşı savaşın ve engel olun.
* Pek çok heyecan verici bilgi edinin ve kitaplarda olmayan daha değerli deneyimler toplayın.

Little Singham v5.12.582 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

küçük-singham-v5-12-582-mod.apk

MOD

küçük-singham-v5-12-281-mod.apk

MOD

Az singham-v5.12.276-mod.apk