Mad Skills Motocross 3 v2.9.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklama:

Mad Skills Motocross 3, 50 milyondan fazla kurulumla önceki sürümün devamı niteliğindedir. Serinin başarısı için kilometre taşı oluşturdu ve şimdi birazdan tanıtacağım üçüncü bölümde bitmemiş hayalinizi yazmaya devam edebilirsiniz.

Öykü

Araçların çoğu değiştirilmiş olsa da, Mad Skills serisini tanıtmanın merkezinde yer alan oynanış değişmedi. Bir yarış başladığında, ekranınız iki işleve karşılık gelen dört kontrol düğmesinden oluşur: hızı artırma/azaltma ve dengeyi ayarlama.

Yüksek kaliteli grafik ve ses
Mad Skills Motocross 3, Turborilla tarafından geliştirilen ve sunulan üç oyundan biridir. İsveç, Umeå’da bir geliştiricisiniz. Bir oyuncu, oyunu Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan mobil cihazlara ve tabletlere yükleyebilir. Çünkü Mad Skills Motocross 3 hem App Store’da hem de Google Play’de mevcut. Oyun basit oyuncular içindir ve indirmek ücretsizdir.

En iyi yarışçı ol
Mad Skills Motocross 3’te oyuncu yarışçıdır. Ancak en iyi yarışçı olmak istiyorsanız önce motosikletinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz. Bir motokros şampiyonu olarak kariyerinize başlamaya hazır olun. Yarış başladığında, ekranınızda dört kontrol düğmesi belirecektir. Koşmaya başlamak için gaz kelebeğini basılı tutmanız gerekir. sen soldasın Ayrıca motosikletin hızını artırmanıza veya azaltmanıza da yardımcı olurlar. Diğer bazı yarışların aksine, Mad Skills Motocross 3 yarışları çok inişli çıkışlı olacak. Şimdi yukarı çık, şimdi aşağı in. Bu yüzden nasıl iyi bir iniş yapacağınızı bilmeniz gerekir.

motosikleti özelleştir
Mad Skills Motocross 3, birçok oyunda olmayan birçok şekle sahip motosikletlere sahiptir. Garaja gidebilir ve motosikletin şeklini değiştirebilirsiniz. Bireysel motosiklet parçalarınızın ve sürücü donanımınızın rengini de değiştirebilirsiniz. Eşsiz motosikletleri yaratmanıza yardımcı olacaklar. Her motosikletin birçok parçası olacaktır.

Arkadaşlarınla ​​ve diğer oyuncularla yarış
Pürüzsüz grafikler ve canlı ses ile Mad Skills Motocross 3 sizi gerçek yarışlara getiriyor. Ayrıca Mad Skills Motocross 3 internet bağlantısı gerektirmediği için oyunu istediğiniz yerde oynayabilirsiniz. Boş zamanınız olduğunda veya uzun bir günün ardından dinlenmek istediğinizde yarışa katılabilirsiniz. Ancak arkadaşlarınızla rekabet etmek veya diğer oyunculara çok eğlenmek için meydan okumak istiyorsanız, yoğun bir çok oyunculu modda oynayabilirsiniz. Ancak, bir İnternet bağlantısı kurmanız gerekir. Kupalar kazanın ve ülkenizde ve bölgenizde 1 numaralı lider olun.

İlgini Çekebilir  Konuşan Tom Kahraman Koşusu v4.6.0.6062 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

Özellikler:

* HERHANGİ BİR MOBİL OYUNUN EN İYİ MOTOSİKLET FİZİĞİ
Mad Skills Motocross 3’teki bisikletler yarışmak için bir rüyadır. Bu nedenle, dünyadaki gerçek motokros yarışçıları özellikle bu oyuna çekilir. Hızlanmayı, motosikletin ağırlığını, torku ve süspansiyonu hissediyorsunuz. Ve Mad Skills Motocross’ta ilk kez bisikletinizi kırabilirsiniz.

* SONSUZ ÖZELLEŞTİRME
Milyonlarca olası kombinasyon yaratarak, sürücünüzü inanılmaz sayıda gerçek ve yaratıcı dişli markasıyla donatın. Yeni bisikletler toplayın ve parçalarını sürüş tarzınıza uyacak şekilde yükseltin. Çevrimiçi yarışmalarda ve arkadaşlarınıza karşı çok kişisel görünümünüzü gösterin.

* SON DERECE DERİN OYUN
Mad Skills Motocross 3, ustalıkla tasarlanmış yüzlerce parkur içerir ve oyuna her hafta süresiz olarak yeni parkurlar eklenecektir. Heyecan verici çevrimiçi çok oyunculu etkinlikler de dahil olmak üzere her zaman yeni ve üstesinden gelinmesi zor bir şey vardır.

* EK AÇIKLAMALAR
Bu oyun, bir kullanıcının Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlara bağlanmasına izin verir, bu nedenle oyuncular bu oyunu oynarken diğer insanlarla sosyalleşebilir. Sosyal medya terimleri de geçerli olabilir.

Mad Skills Motocross 3 v2.9.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

mad-beceri-motocross-3-v2.9.1-mod.apk

MOD

mad-beceri-motocross-3-v1.9.0-mod.apk

MOD

mad-beceri-motocross-3-v1.8.10-mod.apk