Magica.io Battle Royale v2.2.0 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Magica.io – kullanıcının birçok düşmanla arenalarda savaştığı basit oyun mekaniğine sahip arcade dövüş oyunu. Her oyunda, oyuncu, sihirli büyülerle düşmanlara ateş edebilen bir sihirbazın kontrolünü ele alır. Rakiplerle doğru temas, seviye atlamaya ve deneyim puanları eklemeye yardımcı olacaktır. Biriken puanlar, sihir cephaneliğini genişletmeyi mümkün kılar ve başarı, çeşitli bonuslara katkıda bulunur. Orada bilgisayar rakipleri ve gerçek partilerle çok oyunculu oynayabilirsiniz.

TAKDİM ETMEK

Magica.io, oyun özellikleri ve birinci sınıf grafiklerin mükemmel birleşimidir. Görseller, herhangi bir oyunun, özellikle de aksiyon dövüş oyunlarının önemli bir parçasıdır. Oyuncunun hayatta kalması, oyuncuları hayatlarını korumak ve savaşlarda üst sıralarda yer almak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya motive eder. Grafikler, güzelliği ve karmaşıklığı nedeniyle oyun için birçok kredi kazandı. Gelişmiş grafikler, oyunculara iyi bir özellikten daha az olmayan hoş bir deneyim sunar. Grafikler veya özellikler oyunun başarısına katkıda bulunur. Bu oyunda oyuncular kahramanlarını yükseltebilir ve dövüş becerilerini geliştirebilirler. Oyuncunun savaş becerileri her gün geliştirilir ve geliştirilir. Oyunun her turu, oyuncuların gelecekte hayatta kalmak için savaşmak için kişisel teknikler toplamasına yardımcı olacak. Oyuncu, düşmana karşı savaşta kullanmak istediği taktiklere sahip olmalıdır. Taktiklerde bir atılım, düşmanı yok etmek için bir atılım olacaktır.

RULO ÇEŞİTLİLİĞİ

Yüksek Conquest oyunlarında oyuncular her zaman kendi ilginç şeylerine kapılırlar. Rakiplerin her zaman oyuncunun mücadelesine meydan okuyan kendi kişisel becerileri ve yetenekleri vardır. Hayatta kalmak için savaşmak için, her oyuncu zafer için savaşmalı ve skor tablosunda en yüksek pozisyona ulaşmalıdır. Düşmanı yenmek için kendi dövüş becerilerinizi göstermek için ona katılın. Kolay görünebilir, ancak son derece rekabetçi bir rakibi yenmek kolay değildir. Bu, oyuncuların iyi dövüş becerilerine sahip olmasını ve lider tablosunun zirvesine çıkmayı hak eden son kişiyi seçmek için rakiplerinden daha iyi performans göstermelerini gerektirir. Haydi oyunu hemen indirelim ve deneyimleyelim!

OYNAMAK İÇİN NASIL

Magica.io, iyi grafiklere sahip oyun yapılandırmaları ve özellikleri içerir, bu nedenle oyun oldukça ilginçtir. Her savaş turunda, oyuncu kendi dövüş becerilerini kullanarak düşmanı yok etmeye çalışmalıdır. Düşman zaferi, oyuncuların liderlik tablosunun zirvesine çıkan engelleri yok etmelerine yardımcı olacak. Oyuncu, dövüşmenin yanı sıra, büyü tekniği ile düşmanın saldırısını da engellemelidir. Bu, herhangi bir oyuncu için kolay bir mücadele değildir, çünkü rakibin her zaman kötü olmayan saldırı stratejileri ve becerileri vardır. Bu nedenle, oyuncular savaşmak için mükemmel olmalı ve skor tablosunda yer almayı hak etmelidir. Kazandıktan sonra şampiyon olmaya hazırlanın ve kayıt olun.

İlgini Çekebilir  Temp Number v1.8.3 PREMİUM MOD APK — SANAL NUMARA

ÖZELLİKLER

Magica.io’nun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyun modları vardır. Bu, oyun oynarken oyuncular için çok uygundur. İnternet bağlantısı olmasa bile oyunu deneyimleyebilirler. Çevrimiçi deneyim, savaşı daha ilginç ve heyecanlı hale getirecek çevrimiçi rakiplerin görünümüne sahip olacak. Daha da benzersiz bir şekilde, oyuncular, özgünlüğü deneyimlemek ve oyuncunun savaş becerilerine meydan okumak için gerçek düşmanlara karşı savaşabilir. Gerçek düşmanlarla savaşmak oyunun zorluğunu arttırır ve oyuncuların skor tablolarında iz bırakmak için kendilerini aşmalarını sağlar. Magica.io Oyundaki çeşitli konumlar, deneyimin tadını çıkaracak oyuncular açısından zengindir. Oyunun arka planı, oyunu tazelemek ve oyuncular için yeni bir deneyim duygusunu artırmak için ekranlar aracılığıyla değişir. Oyundaki kahramanlar seçim yapmak ve savaşmak için artıyor. Silahlar seçilir ve yarışmayı kazanma olasılığını artırmak için çeşitli mühimmat eşlik eder. Oyun deneyiminin zorluğunu artırmak için her ekran için oyun modları farklıdır. Günlük görevleri tamamlamak, oyuncuların oyunun belirlediği hedeflere ulaşmasına yardımcı olacaktır. Bu, daha fazla ödül ve benzersiz ve yeni silahlar kazanmanıza yardımcı olacaktır.

YENİ ÖZELLİKLER

Yeni, düzenli olarak güncellenen özellikler, oyuncular için en eksiksiz işlevselliği sağlar. Oyunculara yeni savaş özellikleri sağlamak için yeni büyüler güncellendi. Yeni harita da güncellendi ve oyuncuların keşfetmesi için harita üzerinde konumlar oluşturuldu. sağlamak için yeni silahlar ve yeni kahramanlar da güncellenecektir.

Özellikler :

* Çevrimiçi ve çevrimdışı oyna
* Gerçek oyunculara karşı savaş
* Farklı konumların tadını çıkarın
* Tonlarca yeni kahraman
* Çeşitli sihirli cephanelerden silahını seç
* Çeşitli oyun modları
* Günlük görevleri tamamla
* Ödüller ve benzersiz silahlar kazanın

Magica.io Battle Royale MOD Özellikleri:

sınırsız para

Magica.io Battle Royale v2.2.0 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

magica-io-v2.2.0-mod.apk

MOD

magica-io-v2.1.59-mod.apk

MOD

magica-io-v2-1-27-mod.apk