Mahjong Treasure Quest v2.31.1 MOD (Sınırsız Para) APK

Açıklamalar :

Mahjong Treasure Quest, mobil cihazlar için Mahjong masa oyununun başka bir uygulamasıdır. İçinde sevimli Sophie ve kedisi Oliver’ın hazineyi toplamasına ve kayıp kızın anne babasını bulmasına yardım ediyorsunuz. Bunu yapmak için kötü bir büyücüyü yenmeleri gerekir. Kahraman, birbiri ardına hedefine yaklaşıyor. Oyuncu aynı zamanda aynı karoları kaldırmalı ve tahtayı temizlemelidir. 300 adımı tamamladıktan sonra, ona çeşitli istatistikler ve birçok bonus seviyesi sunulur.

YENİ MAHJONG OYUNLARI OYNA

Bu oyunda, yeni bahçeler inşa etmeye yardımcı olabilecek modern ve yeni büyüye sahip kız sizsiniz. Mahjong Treasure Quest size yeni mahjong oyunları veriyor ve onları çözmeniz gerekiyor. Ancak Mahjong’u oynama biçimleri değiştiği için içinde birçok benzersiz şey bulacaksınız ve daha önce hiç denemediğiniz birçok modern oyun stilini de göreceksiniz.

Bu oynama biçimleri size ilham verecek ve zorlukların üstesinden gelmeniz için size daha fazla cesaret verecektir. Oyun düşük seviyeden yüksek seviyeye gidecek ve her seviye her zaman keşfetmeniz için birçok heyecan verici şey içeriyor. Ek olarak oyun, güvenle fethedebilmeniz için yeni oyun tarzlarına alışmanıza da yardımcı olacak. Burada da verimliliği artıracak ve sizin için çekicilik yaratacak yeni bir şey olacak.

SİZİN ARKADAŞLAR CHALLENGE

Oyuncular bu oyunda fark yaratmak için birçok arkadaşına meydan okuma hakkına sahiptir. Mahjong Treasure Quest, kendi rakiplerinizi seçebilmenizi istiyor ve eğlenceye eklemek için kartlar rastgele çekiliyor. Oyuncuların da kazanma hakkı var ancak oyun size gittikçe daha fazla garip durum sunuyor ve oyunun sunduğu tuzakların üstesinden gelmek için bunları ustaca ele almanız gerekiyor.

Bazen eşleşen kartları bulamadığınız ve bağlantıları görselleştirmenin zor olduğu mahjong oyunları vardır. Ancak oyun size daha ilgili desteğin yanı sıra en dürüst yardımı da sunuyor. Bu, zorlukların mümkün olduğunca çabuk üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda bahçeniz için kendi benzersiz özelliklerinizi yaratmak, bu büyülü dünya için bir yenilik yaratmak için yükseltme hakkını da kazanmanız gerekiyor.

İlgini Çekebilir  MORTAL KOMBAT Mobile v4.0.0 MOD MENÜ APK — YÜKSEK HASAR HİLELİ

BAHÇELERİ YENİ BİR STİLDE YENİLEYİN

Sahip olduğun için şanslı olduğun hediye kutuları aynı zamanda sihirli büyüler de içeriyor. Bu büyüleri kendi üzerinizde kullanabilir veya birçok farklı biçimde kullanabilirsiniz. Mahjong oyunları sürekli olarak sunulmaktadır ve Mahjong Treasure Quest’te her mahjong oyununun benzersizliğini göreceksiniz. Oyuncular ayrıca kendi bahçeleri için bir dizi heyecan verici yükseltmenin yanı sıra başka heyecan verici şeyler de bulacaklar.

Bu yükseltmeler sayesinde kendinize güzel bir bahçe oluşturabilirsiniz. İçindeki her şey eski ve size uymuyor gibi görünüyor, bu yüzden birkaç nesne ve bitki de samimiyet yaratıyor. Özellikle bahçeyi yenilerken başka bir alana gidebilir ve bu gizemli tadilat serisine başlayabilirsiniz. Ayrıca oyunu daha ilginç bulacak ve hayatı her zamankinden daha anlamlı bulmak için kendi hobilerinizi de bulacaksınız.

Mahjong oyunları sayesinde Mahjong Treasure Quest’te öğrenecek daha çok şeyiniz var. Oyuncular her zaman daha heyecan verici şeyler ister ve daha çekici hediyeler kazanabilirsiniz. Özellikle seviyeler ilerledikçe meydan okuma giderek daha karmaşık hale geliyor ve her zaman kendinizi savunmak isteyeceksiniz. Oyuncular ayrıca birçok değerli hediyenin kilidini açmak ve daha da büyük turlara geçme fırsatına sahip olmak için kazanmalıdır.

Özellikler :

* Sihirli Kız ol ve önemli yükseltmeleri kazanmak için Mahjong karolarını benzer özelliklere sahip eşleştir.
* Daha zorlu mahjong oyunlarında kendinize meydan okuyarak yetenekli bir usta olun ve daha fazla üstünlük elde edin.
* Arkadaşlarınıza mahjong oyununda meydan okuyun ve kendinize yeni bir dünya yaratmak için kazanmaya çalışın.
* Oyuncular için çekici görünümler oluşturmak için yardımcı araçlar veya ilginç ipuçları kullanın.
* En güzel dünyayı yaratmak için daha fazla yeni büyü kazanın ve geniş bahçeleri yenileyin.

Mahjong Treasure Quest v2.31.1 MOD (Sınırsız Para) APK Ücretsiz İndir

MOD

mahjong-hazine-arayışı-v2.31.1-mod.apk

MOD

mahjong-hazine-arayışı-v2.28-mod.apk

MOD

mahjong-hazine-arayışı-v2.27.8.2-mod.apk

MOD

mahjong-hazine-arayışı-v2.27.4-mod.apk