MaskGun FPS Atıcılık Silah Oyunu v3.037 MOD (Geri Tepme Yok + Yeniden Yükleme + Tek Atışta Öldürme + Sınırsız Cephane) APK

Açıklama:

MaskGun: FPS Atış Gun Game, basit oynanışa sahip çevrimiçi çok oyunculu 3D atış oyunudur. Oyun, oyuncuların keşfetmesi için çeşitli zorluklar ve oyun modları içerir. Aynı zamanda güzel grafikler oyunculara harika bir deneyim sunuyor. Ayrıca benzersiz sürücü, çevrimiçi maçları çok çekici hale getirecek. Oyun ayrıca oyuncuların izleyebileceği ve takip edebileceği her türlü araziye uygun birçok haritaya sahiptir.

ONLINE SAVAŞLAR
Artık normal bir atış tarzı değil. Elinizde dokunmatik telefonu veya akıllı bilgisayarı kullandığınız sürece birçok savaşçının rekabet etmeye hazır olduğu çevrimiçi savaşa katıldığınızda her şey daha da özel hale geliyor. Hissedin, çünkü her dövüş büyüleyicidir.

İyi kapasiteye sahip ağ cihazları veya Wi-Fi kullanın. Bu, oyunun daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olacaktır. Mücadele daha da kızışıyor. Doğrudan dünyanın her yerinden birçok arkadaşınıza katılın. En ölümcül savaşçı ol ve birçok heyecan verici ödül kazan. Haydi, diğer oyuncularla yenilmez olmak için maça başlayın. Maskgun: Çok Oyunculu FPS – Ücretsiz Çevrimiçi Çekim her zaman en yeni hissi verir

ÜCRETSİZ – GERÇEK GRAFİKLER
Bu çevrimiçi bir oyun setidir – bu oyunu oynarken servis ücretleri konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bu oyunu, kullanıcılara en komik ve en özgün hissi vermek için yarattık ve tasarladık. Bir mobil ağ veya Wi-Fi olduğu sürece, tüm savaşlar her zaman başlatılabilir.

Ayrıca renk, ses ve görüntüler inanılmaz derecede canlı. Akıllı, gerçekçi bir 3D arayüz, oyuncuların hissettiği şey olacaktır. Oyuncuların bu sanal ama gerçek dünyaya bu kadar gerçekçi grafiklerle kendilerini kaptırmaları için iyi bir yol olacak. Ücretsiz bir birinci şahıs oyunu. Üst katta harika. Haydi, dövüşe katıl. Her şey hazır ve düşmanla savaşmak için seni bekliyor.

BİRÇOK OYUNCUYU ÇEKİN
Size söylemek istediğimiz bu. Kullanıcıların güvenini kazanmak için. Çok fazla grafik çalışmak zorunda kaldık. Buna, bu oyunu uzun süredir yaratan yetenekli, uzun zamandır tasarımcıları ekleyin. Ayrıca, her sezon yeni bir his uyandırmak için tüm yeni ve ilginç şeylerle her zaman güncellenir ve güncellenir.

Buna oyundaki tüm düğmelerin basit kontrolü eklendi. Hızlı bir şekilde seviye atlamak ve deneyimli bir savaşçı olmak için çok savaşın. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok oyun çeşidimiz var, örneğin; B. Ölümlü modları, skor tabloları ve zayıf becerileri eğiten farklı oyunlar. Oyuncuların atış seviyelerini kolayca geliştirmelerine yardımcı olur.

ARKADAŞLARLA OYNAMAK İÇİN
Bu, arkadaşlarla savaşları deneyimlemek için çok harika bir şey. Birbirinizi destekleyin, uygun stratejiler geliştirin. Kolay işbirliği için kimlik arama yoluyla arkadaşlarınızla bağlantıda kalın. Arkadaşlarla savaşa katılmak unutulmaz bir deneyim olacak. Harika silahları görmek veya doğru yönde hareket etmek için haritayı akıllıca kullanın. Daha iyi sonuçlar elde etmek için önceden belirlenmiş yönergeleri hedefleyin.

Hepsi bu mini haritada birleşecek. Sıkı savaşmayı unutmayın, ancak savaşmaya devam etmek için mevcut sağlığınızı ve enerjinizi unutmayın. Ryokan, GhostTown gibi haritalarda arkadaşlarınızla savaşın… tüm haritalar Maskgun’da: Çok Oyunculu FPS – Çevrimiçi Ücretsiz Çekim. Ayrıca bu uygulama daha az yer kaplıyor ve telefon için daha az pil tüketiyor. Makine daha akıcı hale geldiğinde ve yalnızca çok az bellek gerektirdiğinde heyecanlanıyor.

İndirmek için Google Play’e gitmeden neyi bekliyorsunuz? Çünkü Maskgun: Çok Oyunculu FPS – Ücretsiz Çevrimiçi Atış size bir şeyi garanti ediyor: Bu amansız savaşta tutkulu ve meşgul olacaksınız. Kazanmak için yaratıcı bir şekilde yapın ve düşünün. Geliştirilmiş beceriler, daha kolay kazanabilmeniz için bir koşul olacaktır. Bu oyuna bağlıyız, son derece çekici ve zekiyiz. Arkadaşlarına birlikte savaşmalarını söyle. Savaşlarda usta unvanına sahip en güçlü savaşçı olun. En son haritalarla ilgili güncellemeler için oy vermeyi ve bizi izlemeye devam etmeyi unutmayın. Oyuna daha özgün ve ustaca katılın. Oyuna olan güveniniz ve coşkulu desteğiniz için teşekkür ederiz.

İlgini Çekebilir  Photomath PLUS v8.15.0 MOD APK — KİLİTLİ ÖZELLİKLER AÇIK

40’tan fazla silah özelleştirmesi, harika haritalar, özel karakterler ve yepyeni 1v1 modu ile FPS çok oyunculu atış oyununa katılın. MaskGun, tüm silah oyunları sevenler içindir.
MaskGun, tüm mobil cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz bir gerçek zamanlı çok oyunculu FPS atış oyunudur. Meydan okumayı kabul edin, karakterlerinizin seviyesini yükseltin, basit kontroller ve otomatik atış ile atış oyunlarını seven arkadaşlarınızı davet edin.
Bu FPS atış oyununda karakteriniz ve silahlarınız üzerinde tam kontrole sahipsiniz. Modern muharebe savaş ortamına özgü çılgın silahlar ve silah yükseltmeleri ile arkadaşlarınızla savaşın. Sürekli olarak yeni haritalar ekliyoruz – savaşmak ve takımınızı korumak sizin göreviniz. Nişancı ol, lider ol!
MaskGun’da Team Deathmatch, Rumble ve Control Point gibi 5v5 taktik atış oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza veya diğer oyunculara özel bir 1v1 maçında meydan okuyabilirsiniz!

FPS Çok Oyunculu Nişancı Oyunları Açıklaması:
Team Deathmatch: Takımınızı davet edin ve Team Deathmatch kazananını kazanmak için diğer takımlarla savaşın. Taktik ve stratejik olun ya da öldürme hedefine ulaşmak için saldırın. İyi bir takımın farklı silahlarla birden fazla rolü vardır, keskin nişancı veya gizli koşu olun, tabanca/SMG veya saldırı tüfeği kullanın, göreviniz olduğunda yerinizi alın. Denemeniz gereken bir FPS nişancı oyunu!
Rumble: Her seviyeden asker için modern muharebe çok oyunculu atış oyunu, böylece bu silah oyununu arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Bu ücretsiz ateş modunda, yeni oyuncular hızlı bir eğitimle oynaması kolay PVP FPS çok oyunculu atıcılara kolayca entegre olabilir. 5v5 oynayın veya arkadaşlarınıza 1v1 maçında meydan okuyun!

Özellikler:
* Basit ve öğrenmesi kolay nişancı kontrolleri: hızlı bir şekilde otomatik çekime başlayın.
* 40+ Modern Savaş Silahı: Savaş için kendi atış taktiklerinizi seçin: keskin nişancı, pompalı tüfek, makineli tüfek veya saldırı tüfeği
* Yard, Ryokan, Downtown, Airport, Courtyard, Maya, Blizzard, Favela ve LightHouse dahil olmak üzere dokuz harita
* Gerçek zamanlı arkadaş sistemi: Arkadaşlarınızı toplayın ve çok oyunculu modda çevrimiçi olduklarında onlarla oynayın
* Özel 1v1 modu: 1v1’de arkadaşlarınıza veya diğer küresel nişancılara meydan okuyun ve bu modda takım olmadığı için gerçek nişancılık becerilerinizi test edin. Skor tablosuna tırmanın ve her galibiyet için altın kazanın.
* Görevler ve Başarılar: Seviye atlamak ve içeriğin kilidini açmak için görevleri ve başarıları tamamlayın. Ödülleri ve ilerlemeyi artırmak için VIP alın
* Oyuncu Teçhizatı Özelleştirme: Nişancı karakterinizi çeşitli teçhizat, maske, zırh ve teçhizatla özelleştirin.
* Oynaması Ücretsiz: İstediğiniz kadar oynayın, diğer silah oyunlarında olduğu gibi güç sistemi yok
* Düzenli olarak güncellenir: Sonsuz PvP eylemi sağlamak için her ay yeni içerik, modlar ve haritalar eklenir!
* Küresel Klan Müsabakaları: Dünya çapındaki oyuncularla klan etkinliklerine katılın. Klanınız dünya çapında oynayan klanlara hükmedebilir ve rekabet edebilir mi?

MaskGun FPS Shooting Gun Game v3.037 MOD İndir (Geri Tepme Yok + Yeniden Yükleme + Bir Shot Kill + Sınırsız Cephane) APK Ücretsiz

MOD

maskgun-v3.034-mod.apk

MOD

maskgun-v3.032-mod.apk

MOD

maskgun-v3.021-mod.apk

MOD

maskgun-v3.021-mod.apk

MOD

maskgun-v3.001-mod.apk

MOD

maskgun-v3.001-mod.apk

MOD

maskgun-v3.000-mod.apk