Mega Store Idle Tycoon Shop v1.1.4 MOD (Sınırsız para) APK

Açıklamalar :

Mega Mağaza MOD APK gerçekten ilginç. Mega Store geliştirildikten sonra kullanıcı sayısı oldukça arttı ve giderek daha fazla kullanıcı Mega Store’u seviyor. Şu anda Mega Store 2023 sürümünde yayınlandı Mega Store premium özellikleri ödeme gerektiriyor, bu nedenle Mega Store Mod APK indirmesi çok önemli.

İçindekiler

MIGA MAĞAZA MOD APK KİLİTLİ

Mega boşta alışveriş kralı burada! Hikayesi olan boş bir alışveriş oyunu mu? Artımlı Boşta İş Kurma Oyunu’ndaki bir HİKAYE’yi mi kastediyorsunuz? Evet! Doğru okudunuz! Siz istediniz biz teslim ettik (Geldiğini görmediniz değil mi? =) ). Alışveriş işine girme ve bir alışveriş kralı olma zamanı! Küçük bir mağazayla başlayın (hemen hemen her şeyi kendiniz yaparsınız) ve onu bir mega mağazaya dönüştürün! Zorlukla kazandığınız ilk parayı daha iyi ürünlere yatırın, işinizi geliştirin,

Mega mağaza harika. Bir simülasyon oyunu olarak Mega Store’un benzersiz grafikleri ve farklı sahneleri, oyuncuların farklı oyun deneyimlerinin keyfini çıkarmasını sağlar. Mega Store versiyonu oyuncuları şanslı.

Mega Mağaza Eşsiz oynanış

Mega Store’un işleyişi özeldir, oyun kurallarını dikkatlice okumalısınız, o zaman bunun olağanüstü bir oyun olduğunu anlayacaksınız, bu yüzden Mega Store 2023’te sıcak olacak. Hileli APK, gelişmiş özellikleri ücretsiz olarak uygular, deneyimleyebilirsiniz Oyunun eğlencesi beni çok mutlu ediyor. Alışveriş işine girmenin ve Alışveriş Kralı olmanın zamanı geldi! Küçük bir mağazayla başlayın (hemen hemen her şeyi kendiniz yapın) ve onu bir Mega Mağazaya dönüştürün! Zor kazandığınız ilk parayı daha iyi ürünlere yatırın, mağazanızı geliştirin, işçileri işe alın ve en önemlisi müşterilerinizi mutlu edin!
Müşteri akışının sorunsuz olmasını sağlamak için mağazanızı düzenlemek gibi stratejik kararlar alın. Uzun beklemelerden kaçının ve mağazanızı temiz tutun! Mağazanızı dekore etmek, müşterilerin ruh halini de iyileştirecek! =)
Hikayede ilerlerken yeni mekaniği keşfedin! Farklı karakterlerle tanışın ve etkileşime geçin ve şehirdeki en iyi mağazayı yapmak için onların yardımını kullanın!

İlgini Çekebilir  Castify 12.83 PREMİUM MOD APK — Cast to TV/Chromecast/Roku/TV+

MEGA MAĞAZA MOD APK VERSİYONU HAKKINDA

Orijinal Mega Mağaza oyununu Mega Mağaza’nın ilk aşamalarında yüklediyseniz, seviye atlamak için Mega Mağaza oyun para birimini toplamak için çok zaman harcamanız veya güçlenmek için oyun içi ödemelerle çok hızlı para harcamanız gerekebilir. Her iki durumda da, sürece her zaman biraz zaman veya para yatırmanız gerekecek ki bu, çoğu simülasyon oyunu için utanç verici bir durumdur. Mega Store Mod apk’yı kullanarak bu iki sorunu mükemmel bir şekilde ortadan kaldıracak ve oyunun tadını mükemmel bir şekilde çıkaracaksınız.

Özellikler :

* Rahat ve rahatlatıcı tek elle boşta oyun
* Arkadaşlarla oynamak için! Mağazalarına saldırın!
* Giyim, market, elektronik, kuyumcu gibi çeşitli mağazalar
* Kendi karakterini özelleştir, evcil hayvan sahibi ol!
* Sırlarla dolu bir hikayeyi çöz!
* Eğlenceli fizik ile inanılmaz yüksek çözünürlüklü grafikler!
* 14 dilde mevcuttur (İngilizce, Fransızca, Almanca, İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca, Korece, Endonezyaca, Tayca ve Türkçe).

Mega Store Idle Tycoon Shop mod özellikleri:

Sınırsız para.
Sınırsız mücevher.
Sınırsız Elmas.
Kilidi Açılmış Karakterler.

İndir Mega Store Idle Tycoon Shop v1.1.4 MOD (Sınırsız para) APK Ücretsiz

mega-store-v1-1-3-mod.apk

Mega Store Idle Tycoon Shop Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.