Memrise – Kolay Dil Öğrenimi v2023.2.6.0 MOD APK — PREMİUM ÖZELLİKLER AÇIK

Memrise ile İngilizce, Arapça, Japonca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Korece, Almanca, ve hatta Rusça, öğrenin. Uygulamada yaşanan kısıtlamalardan dolayı dilediğiniz gibi kullanamıyorsunuz bu nedenle sizlere Memrise MOD APK yani PREMİUM ÖZELLİKLERİ AÇIK olarak sunuyorum böylece hiç bir kısıtlama olmadan uygulamayı kullanabilirsiniz. Memrise ile Dil Öğren Play Store’da 10.000.000’dan fazla indirilmiştir.

Memrise ile İngilizce 🇬🇧🇺🇸 Japonca 🇯🇵 Fransızca 🇫🇷 İspanyolca 🇪🇸 İtalyanca 🇮🇹 Korece 🇰🇷 Almanca 🇩🇪 ve hatta Rusça 🇷🇺 öğren.

Dünyaya açılmak mı istiyorsunuz? Yurtdışına mı çıkmayı planlıyorsun? Belki de kelime öğrenmek? 50 milyon kullanıcımıza sen de katıl ve gerçek yaşam dil becerilerini çeşitli oyunlar ve 30 binin üzerinde yerlisinden video ile geliştir. Yeni bir dil öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı!

– Yerlisinden Öğren: Yabancı dil öğrenmene yardım edecek gerçek kişiler, normal günlük yaşamdan.
– Bir dizi interaktif dil oyunu: Hızlı Tekrar, Dinleme Becerileri, Zor Kelimeler…
– Söyleyiş rehberi – Söyleyişini kaydederek ve yerlisi ile karşılaştırarak yerlisi gibi konuş.
– Çevrimdışı mod – Dil becerilerini her zaman her yerde test edebilirsin, senin için neresi uygunsa.
– Günlük hedefler – Günde istediğin kadar istediğin sayıda öğren, Memrise senin için iyisini bilir.

Neden Memrise ile dil öğrenmelisin? Uluslararası ekibimize göre, yeni ülkeler ve kültürlerle iletişim kurmanız herşeyden daha önemli! İşte bu yüzden, sadece faydalı, günlük kelimeler ve deyimleri öğretiyoruz, gerçek kişilerle gerçekten konuşabilmeniz için.

Nasıl? Yetenekli dilbilimcilerimiz ve uzmanlarımız, dünya standartlarındaki geliştiricilerimizle bir araya geldiler ve kullanıcılarımız için en iyi yabancı dil kurslarını ve basit, oynaması kolay ve bir o kadar da eğlenceli dil oyunları oluşturdular.

Memrise dil öğrenme uygulamasını indir ve dil macerana şimdi başla.

İlgini Çekebilir  Strava v314.7 PRO MOD APK — PREMİUM APK

*AKLINDA OLSUN:
Tüm kurslara ve özelliklere erişebilmek için Memrise üyeliğinin olması gerekiyor. Kullandığın cihazın diline ve seçtiğin dil çiftine göre erişilebilen kurslar ve özellikler değişebilir.

Bir kere satın alım yaptıktan sonra, ödeme süresinin bitişinden önce eğer otomatik yenilemeyi iptal etmezsen üyeliğin otomatik olarak yenilenir. Üyelikler Google Play Mağaza hesabından yönetilebilir veya iptal edilebilir.

Uygulama İçi İzinler – Memrise uygulamasının bazı özelliklerini etkinleştirmek için iznini istememiz gerekebilir. Örneğin, söyleyiş becerilerini geliştirmek istiyorsan, mikrofonuna erişmeyi isteyeceğiz. Ayarlarda istediğin zaman izinleri değiştirebilirsin.