Merhaba Komşu v2.3.6 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Hello Neighbor (MOD, Unlocked) – Survival Horror türünden orijinal çok platformlu oyun. Geliştiricilerin fikrine göre, oyuncu komşunun evine girmek için her yolu kullanmalı ve bilgi toplamaya ve “korkunç bir sırrı” çözmeye çalışmalıdır. Yeni bir şey gibi görünmüyor, ancak sadece ilk bakışta Hello Neighbor mod apk oyununun yaratıcıları, rakibinizin sahip olduğu oldukça “akıllı” ve “ileri görüşlü” bir yapay zeka modelini uygulamayı başardılar. eve girmek için her yeni girişim, geçmişe yolculuğunuzun yanı sıra restore edilmiş kapılar, kilitler, pencereler vb.

Merhaba Komşu Mod APK Ücretsiz İndir

Hello Neighbor Mod APK, Hello Neighbor APK’nin PRO sürümüdür. Hello Neighbor Mod APK’yı kullanarak içerdiği tüm görevleri ve gereksinimleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Çoğu zaman kolayca ödül almak için çok fazla zaman veya para harcamanız gerekir, ancak Hello Neighbor Mod APK’yı kullanarak genellikle hedeflerinize çok kısa sürede ulaşırsınız. Hello Neighbor Mod APK, rakiplerinizi gölgede bırakmanız için harika bir yoldur. Şimdi APKCAP’te Hello Neighbor APK’sini ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bu işlemin hiçbir maliyeti yoktur ve güvenle kullanabilirsiniz.
APKCAP ile Merhaba Komşu APK indirin

Hello Neighbor mod APK sürümünü indirmek istemiyorsanız, APKCAP’te Hello Neighbor APK’sını da indirebilirsiniz. APKCAP, Hello Neighbor APK sürümünü kısa sürede güncelleyecektir. Kullanıcılar Hello Neighbor APK’sını Google Play’i indirmeden kolayca güncelleyebilir.

Hello Neighbor, bodrumda hangi korkunç sırları sakladığını öğrenmek için komşunuzun evine gizlice girmenizi anlatan gizli bir korku oyunudur. Her hareketinizden öğrenen gelişmiş bir yapay zekaya karşı oynuyorsunuz. Arka bahçe penceresinden tırmanmaktan gerçekten keyif alıyor musun? Orada bir ayı tuzağı bekleyin. Ön kapıdan gizlice mi girdin? Birazdan kameralar orada olacak. Kaçmaya çalış? Komşu bir kısayol bulur ve sizi yakalar.

İlgini Çekebilir  Sniper 3D Assassin Gun Shooter v3.2.5 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

İndir Merhaba Komşu v2.3.6 MOD (Kilidi Açık) APK Ücretsiz

merhaba-komşu-v2.3.5-mod.apk

Merhaba Komşu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.