Mini Football Apk Hile Mod İndir 2.2.1

İçindekiler

Mini Football Apk Hile Mod İndir 2.2.1

Mini Football Apk 1.7.0, ​​Miniclip.com tarafından Android cihazlar için sunulmaktadır. Oyun şu anda 3+ içerik derecesine sahip ve bu da onu herkes için uygun hale getiriyor. Bu, ilgi çekici oynanışı sayesinde oynayacağınız en ilginç spor oyunlarından biridir. Bu futbol oyununu oynamanın kolay olduğunu unutmamak önemlidir. Keyif alacağınız rahat bir oyun deneyimi sunar. Stadyumdaki kalabalığı kükretmek ister misiniz? O zaman bu oyunu oyna ve harika çığlıklar at. Ayrıca güçlü takımlar kurabilir ve kupalar kazanabilirsiniz.

Mini Futbol’un sıradan bir oyun deneyimi sunan ilk futbol oyunu olduğunu belirtmekte fayda var. Bu, oyunun ve aynı zamanda alma hissinin rahat olduğu ve bundan zevk alacağınız anlamına gelir. Oyunun sıradan olmasına rağmen orijinal futbol oyununa sadık kaldığını belirtmekte fayda var. Oyunla ilgili harika olan şey, sadece girip doğrudan aksiyona geçebilmenizdir.

Mini Football Apk Son Sürüm

Mini Futbolda oyuncu kazanabilirsiniz. Bu, hem epik oyuncuları hem de yaygın oyuncuları içerir. Bu oyuncular, onları kazandıktan sonra yükseltilebilir ve bu oyuncularla bir takım oluşturabilirsiniz. Takımınızdaki oyuncuları yükseltmek, takımınızı sahada en korkulan takım haline getirecek.

Ekibinizi oluşturmakla bitmediğini belirtmekte fayda var. Ekip ayrıca tercihinize bağlı olarak özelleştirilebilir. Oyun, aralarından seçim yapabileceğiniz 100’den fazla özelleştirilebilir seçenek sunar. Bu, aşağıdakileri içerir:

  • 30’dan fazla ülke kiti
  • Takımınıza bir isim verebilirsiniz
  • Eşsiz şortlar, formalar, logolar, botlar ve çoraplar
  • Oyun deneyimini kişiselleştirmek için tercih ettiğiniz topu seçin.

Oyun beş orijinal ve benzersiz stadyum sunuyor. Futbol kariyeriniz ilerledikçe stadyumların daha gürültülü, daha etkileyici ve daha büyük olacağını unutmamak önemlidir. Şaşırtıcı olan şey, ister uluslararası bir maç olsun, ister sadece hazırlık maçı olsun, her oyunun farklı hissettirmesidir.

İlgini Çekebilir  Kingdom Guard Tower Defense TD v1.0.343 MOD (Zayıf Dalgalar/Tek Vuruş) APK

Nulls Brawl Apk Oyununun Private Serverını indirmek isterseniz Nulls Brawl yazımızı tıklayınız.

  • Mini Football Apk Hile Mod İndir 2.2.1 Oyun Hilesi
  • +Aptal Botlar