Minik Oda Hikayeleri Kasaba Gizemi v2.6.11 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Tiny Room Stories: Town Mystery, oyuncuların farklı bölgelere seyahat etmek için gereken ipuçlarını arayacakları ve oyunun hikayesini öğrenecekleri bir bulmaca oyunudur. Oyun içi ortam etkileşim kurabileceğiniz nesnelerle doludur ve bunlar oyunda belirli roller üstlenerek ilerlemenize yardımcı olur. Bu yüzden uzun ve zorlu bir yolculuk olacak ve bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir şeyler olacak.

BULMACA ÇÖZME YOLCULUĞUNA DEVAM ET

Tiny Room Stories: Town Mystery’deki gizemleri çözme yolculuğu, bu oyunun yeni bölümleri gözlerinizin önünde belirirken devam edecek. Aynı zamanda bu yeni bölümlerdeki hikayeler de genellikle kontrol ettiğiniz ana karakterin hikayeleri etrafında dönüyor. Bu nedenle, oyunda ilerlemek için bulduğunuz öğeleri birbirine bağlamaya devam edeceğinizi ve oyuncuların seveceği bir noktanın yeni ipucu öğesi olduğunu söylemek güvenlidir.

Oyuncu öneri sistemi, kontrol ettiğiniz karakterin hareketlerini takip edecek şekilde elden geçirildi. Oyun sırasında yaptığınız bilgileri toplar. Oyunda belirli bir bulmacayı çözmekte zorlanıyorsanız, bir ipucu isteyin ve ayrıntılı talimatlar gözünüzün önünde belirecektir. Yani oyunun yeni eklenen seviyelerini aşmanız için bir araç olacaktır.

ŞEHİR HAKKINDA İNSAN OLMAYAN HİKAYELER ARAŞTIRMAK

Hikaye, oyuncunun Tiny Room Stories: Town Mystery’de haritada işaretli eve gitmesiyle başlıyor, ancak işin tuhafı, kasabada başka insanlardan hiçbir iz yok. Oradan, bu ortadan kaybolmanın ardındaki gizemleri öğrenmek için araştırmasına başlar. Eve ulaştığınızda kilitlidir ve çevre ile etkileşime geçerek yapbozunuzu çözmeye başlarsınız.

İhtiyacınız olan bazı öğeleri kolayca bulmak ve bunlarla etkileşim kurmak için istediğiniz zaman yakınlaştırın veya uzaklaştırın. Ayrıca bakış açınıza göre farklı şeyler görecek, arayış ve bulmaca sırasında tek bir bakış açısını korumayacaksınız. Bu yüzden oyun nesneleri her pozisyonda dağıldığı için neye ihtiyaç duyulduğunu görmek ve onu elde etmek için baktığınız açıyı sürekli değiştirin.

EŞYALARI TOPLA VE FARKLI YERLERDE ARAMA

Tiny Room Stories: Town Mystery’deki bir alan, nesneler açısından son derece çeşitlidir, bu nedenle bulunması uzun zaman alır ve oyunda her şeyin farklı bir kullanımı vardır. Aldığınız eşyalar ekranın sağ tarafında görünecek ve uyumlu eşyaya ulaştığınızda kullanabileceksiniz. Örneğin oyunun başında ulaştığınız evin çatısına çıkmak veya evin içine girmek istiyorsanız bir merdivene ihtiyacınız var. İlgili anahtara ihtiyacınız var.

İlgini Çekebilir  Brawl Stars v42.356 MOD APK — ELMAS HİLELİ / PARA HİLELİ

Bu oyunun size sunduğu sorunlu ama heyecan verici nokta, bu nesnelerin ne işe yaradığını ve oraya ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini tahmin etmeye çalışacaksınız. Oyuncuların ortamı dikkatli bir şekilde izlemesini gerektirir ve bir parola gerekiyorsa girdiğiniz alanda beliren bazı yaşamsal belirtiler bulmanız gerekir. Oldukça fazla zaman alacak bir oyun olacağı doğrulanabilir.

Özellikler :

* Farklı bir açıdan incelemek için döndürülebilen ve döndürülmesi gereken tam 3B katmanlar.
* Sıradan konutlardan antik yer altı mezarlarına kadar çeşitli yerler.
* İnteraktif dünya
* Çok sayıda bulmaca
* Beklenmedik olay örgüsüne sahip bir dedektif hikayesi.

Minik Oda Hikayeleri: Kasaba Gizemi MOD özelliği:

Tümünün Kilidini Aç: Tüm bölümlerin ve destek öğelerinin kilidi açılır. İstediğiniz içeriği seçebilirsiniz.

Tiny Room Stories Town Mystery hakkında son sözler

Genel olarak, Tiny Room Stories: Town Mystery, oyuncuların beklemeye değdiği entelektüel bir bulmaca oyunudur. Dokunmatik ekranlara uygun oynanış, ilgi uyandıran hikâyeler, güzel görseller ile oyunun en talepkar insanları bile fethedeceği kesin. Özellikle bu oyun tamamen ücretsizdir. Makalenin altındaki bağlantılardan orijinal sürümü veya MOD sürümünü seçebilirsiniz.

Minik Oda Hikayeleri Kasaba Gizemi v2.6.11 MOD’u İndirin (Kilitsiz) APK Ücretsiz

MOD

minik odalı-hikayeleri-v2.6.11-mod.apk

MOD

minik odalı-hikayeleri-v2.6.4-mod.apk

MOD

minik odalı-hikayeleri-v2.6.2-mod.apk

Tiny Room Stories Town Mystery Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.