MONOPOLY Classic Board Game v1.8.13 MOD (Her Şey Açık) APK

Açıklama:

Monopoly MOD APK (Unlocked All), Android için çok popüler bir tahta oyunudur. Ağırlıklı olarak masa oyunu türünü seviyorsanız, bu kaçırmayacağınız bir oyundur. Bu sadece eğlence amaçlı bir oyun değil, aynı zamanda bir masa oyununun birçok ticari unsuru da var. Zengin olmak için yatırım yapmayı, ev inşa etmeyi, arazi kiralamayı, bankalardan borç para almayı, vergi ödemeyi ve daha birçok işi öğrenebilirsiniz.

Hakkımızda

PC oyunları ve akıllı telefonlar yokken Monopoly hem yetişkinler hem de çocuklar için popüler bir oyundu. Hafta sonları arkadaşlarınızla veya ailenizle oynamak için çok uygundur. Ancak, mevcut hayat daha yoğun olduğu için her zaman yeterli oyuncuya sahip değilsiniz. Bu oyunun popülaritesi nedeniyle, Marmalade Game Studio, Android için bir sürüm geliştirdi. Böylece dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla doğrudan telefonunuzdan oynayabilirsiniz. Monopoly 4.99$’a mal oluyor, yazımızın altındaki linkleri kullanarak tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Öykü

Oyun, Hasbro’nun oyuncuların kendilerini işletme sahibi olarak buldukları ünlü masa oyunundan esinlenmiştir. Oyun dönüşümlü olarak oynanır, her turda zarları atabilir ve sonraki hamlelerinizi belirleyebilirsiniz. Şu anda mevcut olan tüm şirketleri kontrol ederken yönetim kurulunu ilerletmekten çekinmeyin.

Haritada gezinirken mülk satın alın ve onlara döndükçe kira toplayın. Ve ev sahibi kralı olmak için otellerinizi ve diğer birçok ilginç işletmeyi genişletin. Milyonlar kazanın ve hızla tekel olun.

Kuralları özelleştir
Monopoly’nin kuralları çok uzun bir süredir, yaklaşık 100 yıldır popüler. Yani bazı kurallar oyuncuları sıkabilir. Monopoly size bazı kuralları düzenlemenize izin veren bir mod sunar, örneğin B. hapse girmeniz gereken dönüş sayısını ayarlayın, bazı hücreleri atlayın, vb.

Modu
Şu anda, Monopoly size AI ile oynama ve diğer çevrimiçi oyuncularla oynama dahil olmak üzere iki mod sunuyor. Oyunda AI’yı yenmek kolay değil, oyuncular için gerçek zorluklar. Onları yenmek için mükemmel bir iş stratejiniz olmalı.

İlgini Çekebilir  Grim Soul Dark Fantasy Survival v3.1.3 MOD APK — MEGA HİLELİ

Grafik
Tekel, gerçek masa oyunu setleri gibi kağıt üzerindeki resimler yerine güzel bir 3D şehri simüle eder. Efektler ve ses çok yumuşaktır ve en iyi deneyimi yaşamanıza yardımcı olur.

Özellikler:

* Oyunda çok oyunculu görüntülü sohbet
Oyun oynarken sohbet etmek istiyorsanız hesap oluşturun, arkadaş ekleyin, grup sohbetlerinizden oyun başlatın ve başladığınızda otomatik olarak videoya geçin.
Görüntülü sohbet özelliği isteğe bağlıdır ve kolayca devre dışı bırakabilirsiniz.

* Komple, reklamsız oyun
Kazanmak için ödeme veya reklam açılır pencereleri olmadan tam klasik oyunu oynayın

İsteğe bağlı sezon geçişi
İsteğe bağlı MONOPOLY Season Pass ile Atlantic City, Paris, La Belle Epoque, Snowdrop Valley ve Cherry Blossom Tokyo dahil olmak üzere daha fazla pano arayın!

* Ev Kuralları
En sevdiğiniz ev kurallarıyla oynayın!

* Hızlı mod
Masa oyununu her zamankinden daha hızlı tamamlayın!

* Tek oyuncu
Zorlu AI’mıza karşı oynayın – ailenize ve arkadaşlarınıza gerek yok!

* Çevrimdışı çok oyunculu
İnternet yok? Sorun yok! Tek bir cihazı 4 oyuncuya kadar paylaşın, Wi-Fi ücretsiz!

* Çevrimiçi çok oyunculu
Dünyanın dört bir yanındaki hayranlarla bağlantı kurduğunuzda veya arkadaşlarınızı ve ailenizi özel bir maça davet ettiğinizde mesafe oyunu kesintiye uğratmaz!

MONOPOLY Klasik Masa Oyunu v1.8.13 MOD (Her Şey Açık) APK Ücretsiz İndir

MOD

tekel-v1.8.13-mod.apk

MOD

tekel-v1.8.11-mod.apk

MOD

tekel-v1.8.10-mod.apk

OBB

com.marmelade.monopoly_2.zip