Motorsport Manager Racing v2021.1.4 MOD (Ödül almak için reklam izlemenize gerek yok) APK

Açıklamalar :

Motorsport Manager Mobile 3, birçok farklı yarış grubunun yer aldığı bir strateji oyunudur. Bu, diğer yarış oyunlarına kıyasla yeni bir bakış açısına sahip profesyonel bir yarış takımı yönetim oyunudur. Kendi yarış takımlarınızı kuracak ve kazanmak için büyük kararlar alacaksınız. Zafere giden yola daha da yaklaşmak için eş zamanlı olarak sürücü kiralayın, arabanızı monte edin ve geliştirin. Oyun, benzersiz özellikleri ve ilginç oynanışı nedeniyle birçok oyuncu tarafından sevildi.

İçindekiler

MOTORSPORLARI MÜDÜRÜ YARIŞ MOD APK

Yarış takımlarınızı birçok gökdelen ve zikzak otoyolların bulunduğu yapay bir şehir alanında kontrol ediyorsunuz. Arabanızı, motorlarını ve makinelerini yükselterek ve onlar için teknolojiye yatırım yaparak geliştirmelisiniz. Ardından, arabanızı farklı yarış pistlerinde sürmek için yüksek puan alan sürücüler kiralayacaksınız. Motorsport Manager Mobile 3’te mükemmel bir şekilde hazırlanmış turları sürmek için oyunun sürücülerini tanımanız ve bilgi edinmeniz gerekiyor. Ayrıca, yarışları kazanmak ve en iyi sonuçlarla dünya şampiyonu olmak için kendi ideal pit stop stratejilerinizi oluşturun. Hava değişikliklerine ve potansiyel çarpma araçlarına hızla tepki verin ve uyum sağlayın. Çeşitli güçlü yarış malzemeleri ve etkinlikleri eklemek için yarış ekibinizin tedarikçi ağını genişletin.

Eklenen 6 yeni şampiyona ile Motorsport Manager Mobile 3, oyuncular için gelmiş geçmiş en büyük ve en iyi yarış oyunudur. GT Racing, oyuncuların yarış becerilerini sergilemeleri için oyunculara çeşitli aksiyonlar ve farklı aksiyon tekerlekleri sunar. Buna ek olarak Dayanıklılık, her araç için 3 farklı sürücü ve gerçek zamanlı bir ekiple nihai stratejik motor sporları yöneticisi mücadelesidir. Bu büyüleyici yarış modelinin benzersiz sürücüsünü idare etmede daha yetkin ve profesyonel olmak için bolca pratiğiniz olması en iyisi olacaktır.

Monaco, birçok güzel simüle edilmiş yarış parkuruyla spor yarış yönetimine başladı. Heyecan verici keşifler yapmak ve kendinizi gerçekçi simülasyonlara kaptırmak için arabanızı rascasse, kumarhane meydanı ve yüzme havuzu çevresinde sürün. Bunlar, güzel ayrıntılarla yeni bir sanat tarzında işlenen ve keskin grafik kalitesiyle tasarlanan, oyuncular için nihai testler. Keyfini çıkarmanız ve size heyecan verici anlar yaşatmanız için birçok yüksek katlı bina, geniş kara alanları, çöl ve denizde ve adalarda yarış gibi birçok farklı yarış sahnesi var.

İlgini Çekebilir  Merge Dogs v1.6.1 Sınırsız PARA Hileli – Mod Apk

MOTORSPORLARI MÜDÜRÜ YARIŞ MOD APK (SINIRSIZ PARA)

Yöneticiler, yarış takımları ile küresel bir varlığa sahiptir ve yarış takımlarını her yıl aşağıdakiler gibi oluşturulan büyük uluslararası etkinliklere katılmaya davet eder: B. Davet yarışları. Burada sizden daha fazla sürüş ve yarış takımını yönetme deneyimi istenecek ve becerilerinizi daha da geliştirmenize yardımcı olacak harika bir deneyim alışverişi elde edeceksiniz. Ayrıca ekibinize yeni üyeler çekebilir ve ekibinizi geliştirmenize yardımcı olacak çok yetenekli sürücülerle güçlü ilişkiler geliştirebilirsiniz. Motorsport Manager Mobile 3 ayrıca oyuncuların daha yumuşak ve daha mükemmel bir yarış deneyimi yaşaması için seçenekleri ve ayarları optimize eder. Oyun ayrıca, oyunun güncellediği yeni özellikler hakkında yardım ve faydalı eğitimler için eğitim sistemini de güncelledi.

Kuralları değiştiren sesler ve dinamik AI takım hareketleri, oyuncuların yarış arabalarının akıllı hareketlerini özgürce değiştirmelerine olanak sağlamak için tasarlandı. Ek olarak, oyuncular yarışları için bazı küçük kuralları düzenleyerek kendileri için daha zor mücadeleler yaşayabilirler. Bu değişiklik, takımın iflas etmesini veya değiştirilmesini içeriyor ve tamamen yeni bir takımı yönetiyor olacaksınız. Motor sporları dünyanızı sürekli olarak deneyimlemek ve geliştirmek için oyunun seviyesini yükselterek yeni zorluk seviyeleri de belirleyebilirsiniz.

Daha zorlu mücadeleler için her yarışı hibrit ve güç modlarıyla birleştirebilirsiniz. Motorsport Manager Mobile 3, oyunculara yarışmaya devam etmeleri ve birçok benzersiz yarış etkinliğine katılmaları için bir enerji geri kazanım sistemi sunar. Rakiplerinizi geride bırakmak için hızınızı artırın ve yakıtınızı akıllıca yönetin, böylece strateji belirleyebilir ve yarışları kazanabilirsiniz.

MOD Özellikleri:

Sınırsız para.
Sınırsız Taşlar.
Sınırsız Elmas.
Kilidi Açılmış Karakterler.

İndir Motorsport Manager Racing v2021.1.4 MOD (Ödül almak için reklam izlemenize gerek yok) APK Ücretsiz

Motorsport-Manager-Yarış-v2021-2-0-Mod.zip

Motorsport Manager Racing Nasıl İndirilir ve Kurulur?

İlk önce indir düğmesine tıklayın, APK dosyası otomatik olarak indirilecektir.
İndirilen APK dosyasını telefonunuzun İndirilenler klasöründe bulun ve yüklemek için açın.
Mobil ayarlarınıza gidin, Güvenlik’i ve ardından Bilinmeyen Kaynaklar’ı tıklayın.

Şimdi uygulamayı açın ve keyfini çıkarın.