My Town World Mega Town v1.0.26 MOD (Kilitsiz) APK

Açıklamalar :

Yeni ve güzel toprakları keşfetmek istiyorsanız bu oyunu bulun ve özelliklerinin tadını çıkarın. Burada modern ve anıtsal kukla binaları tanıyacaksınız. Yeteneklerinizle sizin için en güzel dünyayı yaratalım. Herkesin kendi vizyonuna göre bir kentsel alan tasarlama ve inşa etme yolu vardır.

KARAKTERLERİNİZ İÇİN EN İYİ KIYAFETLERİ BULUN VE DESENLER YAPIN

My Town World’de oyuncular birçok benzersiz ve eğlenceli karakterle tanışma ve etkileşim kurma hakkına sahiptir. Onları giydirmek ve güzel prenseslere dönüştürmek için güzel kostümler süslüyorsun ve arıyorsun. Ayrıca her karakterin ilgi alanları ve kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve onlarla konuşabilirsiniz. Sadece bu değil, onları eğlence için paten parklarına davet edebilirsiniz. Bu heyecan verici yolculukta ona katılmak için lütfen favori karakterinizi seçin.

DÜNYAYI KURTARMAK İÇİN EŞSİZ GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

My Town World, oyunculara son derece yeni zorluklar sunacak ve seviyelerini test etmeyi amaçlayacak. Cesur ve çalışkan bir itfaiyeci olarak oynayacaksın. Size verilen tüm görevleri hızlı ve verimli bir şekilde yerine getiriyorsunuz, bu yüzden birçok insan size hayran kaldı ve sizi sevdi. Becerilerinizi kullanın ve bu oyun için en yenilikçi hamleleri oluşturmak için değerli deneyiminizden bazılarını uygulayın.

YENİ BİR KÜÇÜK DÜNYAYI KEŞFEDİN

My Town World’e katılmak, gözlerinizi çevrenizdeki dünyaya açmanın eğlenceli ve heyecan verici bir yoludur. Ayrıca, oyunculara mutluluk duygusu ve daha fazla neşe getirecek birçok inanılmaz manzaraya hayran kalacaksınız. Ayrıca kendi hikayelerinizi de oluşturabilirsiniz. Her seviyede bebek evlerinde veya ünlü moda mağazalarında birçok oyuncuyla tanışacaksınız. Ayrıca, oyuncak bebek ailesinin tüm üyelerini düzenli olarak ziyaret edebilir ve her birinin kişiliği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

HER HAFTA SÜRPRİZ HEDİYELER BULUN

My Town World, bir sürprizden diğerine heyecan verici bir şekilde keşfetmenizi sağlar. Görevlerde size hizmet edecek birçok ödül ve en anlamlı hediyeler alacaksınız. Bir görevi tamamladıktan sonra, birçok değerli ders ve bir dizi derin deneyim alacaksınız. Bu, bir dahaki sefere daha iyi ve daha akıllı oynamanızı sağlayacaktır. Birçok proje, önemli faydalar elde etmek için gelip inşa etmenizi bekliyor.

İlgini Çekebilir  Football Cup 2022 v1.17.4.1 MOD APK — PARA HİLELİ

KALABALARDA ÜNLÜ OLUN

Bu oyun size birçok farklı seçenek sunuyor. Bir doktor, öğretmen veya başka bir sıra dışı meslek seçebilirsiniz. Kendi hikayelerinizi eğlenceli bir şekilde yaratın ve oynayın. Ayrıca dünyanızı farklı temel kurallarla inşa etmek için birçok zorluğu tamamlamaya çalışmalısınız. Gelin bu ülkeyi büyük ve modern bir kentsel alana dönüştürelim. Konutlar ve fabrikalar hızla çoğaldı ve son derece gelişmiş bir şehir yarattı.

HİÇ GÖRDÜĞÜNÜZ BÜYÜK HARİTAYI KEŞFEDİN

My Town World, oyuncular için ayrıntılarla ve her konumla dolu devasa bir harita oluşturur. Her şey haritada net bir şekilde görüntüleniyor, bu da oyuncuların kaynakları daha dikkatli bir şekilde tahsis etmesini her zamankinden daha kolay hale getiriyor.

Özellikler :

* Oyunculara eğlence dolu rahatlatıcı anlar yaşatacak çok sayıda renkli gökdelenin olduğu güzel bir dünyanın tadını çıkarın.
* Kuralları oluşturun ve kendi hikayenizi yaratın ve bu uygulamada görünen karakterlerle oynayabilirsiniz.
* Herkesi derinden etkileyecek birçok canlı, gerçekçi ve benzersiz görüntüyle anıtsal grafiklere hayran kalın.
* İstediğiniz karakteri olabildiğince çabuk giydirin ve her karakterin kişiliğini ifade edecek güzel kıyafetler bulun.
* Aile üyeleriyle heyecan ve heyecanla oynayın, birlikte çabalayın ve herhangi bir durumla başa çıkmak için ustaca yollar geliştirin.
* 4 ila 12 yaş arası çocuklara daha güzel bir mutfak alanının keyfini çıkarma fırsatı vermek için bir oyun olarak.
* Zorlukları en büyük coşkuyla tamamlamak için her zaman zor alanları nasıl bulacağınızı bilin.
* Çevrenizdekilere de tavsiye etmeyi unutmayın ki onlar da bu şehrin eğlenceli deneyimini paylaşabilsinler.
* Ayrı ve ustaca oynayın, ürkütücü şekillerde sürpriz üstüne sürpriz yapın.

My Town World Mega Town v1.0.26 MOD (Kilitsiz) APK’sını İndirin Ücretsiz

MOD

My-Town-World-Çocuk Oyunları-v1.0.26-Mod.apk

MOD

My-Town-World-Çocuk Oyunları-v1.0.24-Mod.apk

MOD

My-Town-World-Çocuk Oyunları-v1.0.19-Mod.apk

MOD

My-Town-World-v1-0-9-Mod.apk