NARUTO X BORUTO NINJA GERİLİM v10.2.0 MOD (Beceri Dolum Süresi Yok) APK

Açıklamalar :

Dünyaca ünlü manga ve anime serisi Naruto & Boruto’nun hayranları sevinirler çünkü artık bu muhteşem NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE mobil oyununun tadını çıkarabilirsiniz. Çeşitli farklı oyun eylemleri ve taktiklerinde en sevdiğiniz oyun içi karakterlere katılın. Heyecan verici oyun ve bağımlılık yaratan deneyimlerle sonsuz maceraları keşfedin. Çoğu Android oyuncusunu kesinlikle etkileyecek hikaye benzeri bir oyunun kilidini açın.

KURTARMA KAHRAMANLARI

Kahramanın popülaritesi ve yeteneği nedeniyle koleksiyonumuzda bazı harika kahramanlara sahip olmak istiyoruz. Her karakterin benzersiz bir yeteneği ve gücü vardır; ortak en önemli şey barış sevgisidir. Aralarında benzerlikler olacaktır ve onlar hakkında dikkat çekici olan şey, hayattaki zorlukların üstesinden gelmek için büyük bir dayanışma inşa etmeleridir. Burada iyi kahramanlar toplamak bu oyunda bahsetmemiz gereken ilk özellik. Oyuncunun görevi, bu alevli takımı devasa kaledeki mücadelelere ve savaşlara katılmaya yönlendirmektir. Bu karakterler her maçta formlarını korumuşlardır ve şimdi asil amaç, takımlarını şanlı bir zafere götürmek ve nezaketten yararlanmak isteyen kötü düşmanları ortadan kaldırmaktır.

YÜKSEK BİR DURUMDA MÜCADELE

Oyuncunun görevi, ordumuzu büyük bir kaleye karşı savaştırmaktır. Zorluklar her zaman yapılacak ve sadece biz göreceğiz. Oyuna katıldıktan sonra, oyuncu bu mücadeleye katılmak için uygun bir karakter seçer. Her meydan okuma, oyuncuların tüm ekiple bir araya gelmesini ve bu asil kararı vermesini gerektirir. Ana karakterin meydan okuması, zaferin kilometre taşını belirleyen önemli bir kilometre taşıdır. Her turda toplam puanı en yüksek olan takım bir sonraki tura bileti kazanır. Buradaki cazibe sadece orada değil, aynı zamanda NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE ayrıca oyuncuların benzersiz destek özelliklerini kullanmalarına izin veriyor. Dönüş vuruşları veya tarihi akrobasi bu oyunda aslına uygun olarak yeniden üretilir. Ayrıca, karakter kadromuz mükemmel olduğu için puanı ilk biz alacağız.

İLGİNÇ DEVAM EDİYOR

Ayrıca oyun, bu oyunda sihri bir savaş silahı olarak kullanmamıza da izin veriyor. Oyuncular, en anlamlı sömürüyü yapmak için karakterin gücünü ve güçlü yanlarını net bir şekilde kavrayabilecekler. Burada iyi kahramanlar toplarsanız savaş çok gergin geçer ve sonuç ne olur? Herkes heyecanla şanlı zaferleri bekleyecek ve kesinlikle kendi karakteriniz bu büyük güce kavuşacaktır. Zafer, oyuncu ve karakter arasında güçlü bir güven getirir. NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’daki benzersiz zorlukların üstesinden gelin, çünkü heyecan güçlü bir izlenim bırakıyor. Oyuncular bu seviyelerden diğer seviyelere gidecekler. Sesin çekiciliği de çarpıcı görüntülerle oyuncularda sempati yaratıyor. Orduyu başarıya götürme fırsatınız var.

Özellikler :

Ünlü diziden ilginç karakterler

Her şeyden önce, NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’da Android oyuncuları, diziden en sevdiğiniz karakterlerle harekete geçtiğinde ilginç oyunun tadını çıkaracaklar. Her biri kendine özgü güçleri ve yetenekleri olan yüzlerce farklı karakterden oluşan güçlü shinobi kadronuzu bir araya getirmekten çekinmeyin.

İnanılmaz karakter güçlerini keşfederek eğlenin, ninjalarınızı en güçlü hale getirmek için geliştirin ve geliştirin. En korkutucu düşmanlara meydan okuyabilecek nihai ekibinizi bir araya getirmek için sayısız inanılmaz güç kombinasyonunu keşfedin. Tüm ünlü ninjaları köyünüze tanıtarak bağımlılık yapan ninja savaşçı oyununun tadını çıkarın.

Köyünüzü gerçek bir Hok gibi yönetin

İlgini Çekebilir  Crash of Cars v1.7.05 MOD (Sınırsız Para) APK

Bundan bahsetmişken, oyun Android oyuncularının yeni köy şefi rolünüz olan Hokage ile kendilerini özgürce köy yönetimi oyununa sokmalarına izin verecek. Kaynak toplamaktan tesisinizi geliştirmeye kadar birçok farklı yönetim seçeneğini keşfetmekten çekinmeyin. NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’daki oyuncular, köylerinde kolayca çalışabilir ve birçok ilginç yapının kilidini açabilir. Daha fazla Kyo toplamak için çeşitli iş binalarında belirli yükseltmeler yapın. Kaydedilmiş çakranızı almak için anıtı ziyaret edin. Ve oyunda ilerledikçe diğer birçok yapıyı keşfedin.

Zevk almanız için çeşitli çevrimdışı görevler

Ve burada harika mobil oyunda NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE Android oyuncuları, harika oynanışla birçok ilginç görevin tadını çıkaracaklar.

Hikaye Görevleri – Ünlü Naruto, Naruto Shippuden ve Boruto dizilerindeki mangadan ilham alan olayları takip edin. Mangayı yeniden yaşamanıza izin verecek ilgi çekici hikaye ilerlemesi ile sürükleyici ve eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayın. Ayrıca oyun içinde birçok özel ödüle de erişebildiğinizden bahsetmiyorum bile.
Özel Görevler – Android oyuncularının daha önce hiç olmadığı kadar canlandırıcı zorluklarla yüzleşmesini sağlayan harika oyun içi Özel Görevlerle eğlenin. NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’da olduğunuzda etkileşimli özelliklerle benzersiz oyun deneyimini keşfedin.

Canlandırıcı stratejik ninja kale oyununun tadını çıkarın

Oyun, köyünüzün istilacılardan korunmasını sağlamak için Android oyuncularının, potansiyel düşman saldırılarına karşı savunma görevi görecek muhteşem shinobi kalelerini inşa etmelerine olanak tanır. Farklı seçeneklere göz atmaktan ve sınırlı bütçenizle en iyi tasarımları bulmaktan çekinmeyin. Oyunda ilerleyin ve düşmanları yenme şansınızı artırmak için savunmanızı geliştirin.

Aynı zamanda, saldıran tarafa katılırken ve diğerlerinin kaynaklarını yağmalamaya çalışırken kale saldırılarının tadını çıkarmaktan çekinmeyin. Güçlü shinobi ordularınızı kurun ve onları yenmeye çalışırken uygun hedefleri seçin.

Kendinizi heyecan verici ve eğlenceli promosyonlara bırakın

Ve ilgilenenler için, şimdi NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’in AAA aksiyon oyunu ile eğlenmenizi sağlayacak heyecan verici ve eğlenceli aksiyon parçalarına katılabilirsiniz. Burada oyuncular kendilerini oyunun eğlenceli dövüş ve bağımlılık yapan deneyimlerine özgürce kaptırabilirler. Aksiyon oyununun tadını çıkarmak için harika ninja kombinasyonlarınızı klasik kontrollerle gerçekleştirin. En basit Gölge klonlarından epik Rasengan kilitlerine kadar çeşitli imza ninja hareketlerini keşfedin.

Zevk için harika çevrimiçi çok oyunculu görevler

Aynı zamanda, ilgilenenler artık birçok benzersiz çevrimiçi deneyim sunan NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE’da çevrimiçi çok oyunculu bağımlılık yapıcı oyunun keyfini çıkarabilirler.

Burada, büyük patronları yenmek için bağımlılık yapan saldırı görevlerinde arkadaşlarınıza ve diğerlerine katılabilirsiniz. Başkalarının kalelerini yok ederken istila seçeneklerinin kilidini açın. Kalelerinizi başarıyla korurken ve diğerlerini işgal ederken dereceli oyun içi savaşlarınızı tamamlayın. Harika bir oyun ile birçok ilginç çevrimiçi shinobi görevinde yer alın.

Özel ödüller kazanmak için belirli hedefleri ve başarıları tamamlayın

Özel ödüllerle belirli hedefleri ve oyun içi başarıları tamamlarken eğlenin. Tonlarca benzersiz oyun içi başarıyı toplayın ve benzersiz başarıların kilidini açın

İndir NARUTO X BORUTO NINJA VOLTAGE v10.2.0 MOD (Beceri Dolum Süresi Yok) APK Ücretsiz

MOD

Naruto-X-boruto ninja voltaj v10.2.0-mod.apk

MOD

Naruto-X-boruto ninja voltaj v9.9.0-mod.apk

MOD

Naruto-X-boruto ninja voltaj v9.7.0-mod.apk

MOD

Naruto-X-boruto ninja voltaj v9.6.0-mod.apk

MOD

Naruto-X-boruto ninja voltaj v9.5.0-mod.apk